World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.124
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Imam osjecaj da sa 420 lakse idem protiv montane i yamata...montani napravio u prosloj bitci 32k dmg bez citadela iz jednog salva s tim da je pogodilo samo 4 od 12. Yamato je i dalje najveci problem od svih, redovno me probija, al ja se mucim sa njim, poceo sam gađat superstructure mu, jer armor belt probit je misija za sebe, njemu se redovito odbijaju 420 kalibar, na blizu sam skuzio da mu dajem puno vise stete, ako se uspjem priblizit....iako seondary raspale vec sa 11.6 km.

 

Di gađat yamata, superstructure predpostavljam, ili guzicu ?

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Ja sam na 420 jer su mi se daleko bolji pokazali tamo di je GK najjaci a to je u 11km i ispod - zači samo je bitno jako dobro procjeniti kad uletiti u gužvu i napraviti kaos, neki dan sam opet 228k dam napravio i napravio bi preko 300k ali me ubilo kad smo pre brzo bodove skupili a gubili smo u trenu prije nego kaj sam uletio među njihovu grupu - mislim da sam prije uletavanja imao tipa 30-50k dam :) 

 

Kad s njim uletiš u gužvu na blizu onda 420ke počinju probijati citadele svima, svaki salvo hit je od 28-42.000 dam, secondary redovito popale sve oko sebe; DDi bi uletili ali se proseru kad popuše 1/3 do pola HP samo da ti se približe, Yamato/Montana zažmire od straha ak si im uspio uletiti tak blizu.., naravno za sve to je preduvijet da je mapa takva i da uspiješ uletiti u koncentriranu grupu od više brodova i naravno da nema previše DDa naročito tipa shipa da ti ne pusti baš 15 torpeda jer onda si obavio svoje ali s obzirom da imaš sonar + target aq.  pa te fino ranije upozori a i avion imaš - imaš fino pregled situacije i znaš na čemu si za razliku od npr Conqurera koji je u takvoj situaciji u mraku i redovito ćeš pobrati gro torpeda koje ti zombie-heal ne vrati btw..

 

Tak da ovisno o tome da li voliš uletiti tak u gungulu i biti koristan cijelom timu onda je GK definitivno za to ali ga se tak i mora igrati jer vidim masu retarda koji ga koriste na 20km i snajpaju s njim - znači ispod kakvih 12km zaboravi dam da buš radio s njim, a poslje ak uđeš blizu onda si vulkan ..

 

 

Otvorio sam Hindija jučer i mogu reć da mi je puno bolji od Moskve - u ničem nije savršen ali je zato u svemu jako dobar ali u svemu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warships

I ja sam na Freddyu i na GK-u skoro iskljucivo koristio 420 mm topove.

Na papiru ispada da 420 mm ima bolju penetraciju tek preko 15 km udaljenosti (mos mislit kako ces pogodit).

Nekoliko partija na manjim udaljenostima, svejedno mi se cini da su 420 bolji i veci damage rade.

Secondary range 10,2 km, jer koristim accuracy module. Skillovi fire prevention, AFT i manual secondaries. Samo concealment je problem, jer svatko pametan ce se okrenuti kad vidi GKa da ide na njega. 

 

Imam sva 3 T10 BBa (britance jos uvijek odbijam igrati), Montana je svjeza i cini mi se da mi najvise odgovara.

13-15 km udaljenosti, kiting ako te naganjaju, ako ne gonis ti njih, i nema problema.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

Evo jedna od boljih partija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ja imam iskljucivo secondary build, a preko 15km udaljenosti jbga sta se pogodi se pogodi, al mi nije gust igrat iz daljine i snajpat, tocno to kad uletis u pravi tren ispod 11.6 km koliko mi je seconday range onda pocinje kaos, a i volim japance kad pokazu broadside, al ih se buši, osim yamata :D. Nema ljepse nego kad vidis da ekipa pocne bjezat i pokusava izac iz seoncdary rangea mi kad skuze da je 11.6 :D

 

Kurfurst u pravoj formaciji, ako je recimo u pratnji jos dva kruzera sa dobrim AA, i ako znaju sta rade moze doslovno donijet pobjedu. Jeidno je mana ako si top tier i igras recimo sa devetkama, osmicama da te skoro uvijek neprijateljski nosac uvijek prvog i uvijek tebe cilja, kao i yamata, za montanu nisam vidio toliko, ispada da su najveca prijetnja yamato i kurfurst

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

mislim da prestajem igrat ...

sve informacije za acc na pp 

 

imam 2 x t10 ...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 11:10 (NixaFX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo Ataga jucer na black friday akciji. Naso sam nekakve buildove za upgrejdove al komabder ima samo 3 boda, al u igri niti me sram rec, to je komedija...nemogu nikog nit ubit nit torpedima pogodit, ocito nuspojava igranja dugo BB-a. POkusavat cu jos da se priviknem i na ataga, brz je dobri topovi mi se cini, dobar HE, al nikako prezivit dostojnu duljinu borbe :D Ima ko kakve savjete za ataga, kako ga igrat, spamat HE i bjezat ili kod otoka pa izletit i slat torpeda, nemam vise ni samn pojma, samo znam da igram sa kruzerom doslovno kao amater, iako sam nekad igrao sa americkom linijom tamo do clevelanda i islo mi je ok, al to je bilo prije godnu dana i vise :D

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

plus prodani Grozovoi,Saint Louis,Akizuki,Mogami,Minsk

 

svi tier 10 uglavnom s kapetanima 19 skills (Montana,Kurfurst,Yamato,Z-52,Gearing,Hindenburg,Shimakaze po 19...Moskva i Minotaur 18 skillova)

 

eventulno zainteresirani na pp

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 11:05 (rodjo1608).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

opa krenulo je rasipavanje i rasprodaje ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Eto ako ne uspijete prodati acc, možete ga slobodno meni pokloniti ako već ne igrate 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Koji meč lol!

Lovim ribu sa Independancom (CV), i njihov DD mi je došao toliko blizu da sam sam sebe pogodio torpedom. I ja u rikverc a njhov naivni Mutsuki odlučio polako ispred mene se profurat...

A ja taman krenuo unaprijed. Lol! Ramm samo takav! :D

Šteta kaj je loss na kraju.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Gledam navodne statse za t10 francuski BB, ispada da je to "izmisljen" brod, al pazi ima 2 kupole sa 4 topa..8 topova, jedna kupola napred, druga nazad..kalibar je 431, AP mu je 14300 i range 26.1 KM...armor 350 do 400, znaci po ovom ispada jako dobro oklopljen BB ali samo 8 topova na t10? Kako ce to funckionirat, isto detectibility mu je malo iznad kurfursta. Neznam kako oni misle njega napravit kompetitivnog protiv ostalih t10 BB-ova koji imaju vise topova. Ok kalibar je 4321 al opet

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Pa nije sve u topovima pobogu... Kakav je dispersion? Sigma? 

 

Radije bih 4 precizna topa nego 8 njemačkih 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sigma 2.0 max dispersija oko 338M, uzimajuci u obzir da mu je max range 26.1 je okej

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

Dev strikeao Henrya IV s udaljenosti od 20 km, u 2. minuti partije. Krivac Kurfurst.

Nikad ne potcjenjujte broj topova, nije to Freddy s 8. Svi BBovi s 12 topova (New Mexico, Fuso, Kurfurst, Monty) su mi vrhunski legli.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

Dev strikeao Henrya IV s udaljenosti od 20 km, u 2. minuti partije. Krivac Kurfurst.

Nikad ne potcjenjujte broj topova, nije to Freddy s 8. Svi BBovi s 12 topova (New Mexico, Fuso, Kurfurst, Monty) su mi vrhunski legli.

 

to se zove shotgun efekt taro i Newmexico/Arizona i njima slični na t5-7 skidaju kruzere ko mutavi, nema broda kojeg se više boljim u Belfastu nego NM ili Arizone ili Oktobarske -- ista stvar je u T10 BB samo tamo maltene svaki BB to ima, a ovaj Francuz ak je tak čće biti bolji sniper od Montane očito koja je trenutno j. laser sniper.. 

13 godina
offline
World of Warships

Počeo sam nedavno igrati WoWs, ali imam 5 godina "staža" u World of Tanksu, pa me zanimaju neki pocetni savjeti za wows?

I ono što mi nikako nije jasno, kako funkcijonira AP granata u Wows-u? U wotu je to jasno napisano, penetracija toliko i toliko na 100m, toliko na 200 itd., pa znas jel mozes probiti ili ne, dok u brodovima nisam shvatio bas mehanizam, pa ako netko moze u najkracim crtama mi pokusat objasniti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ap je armor penetrating, a sad tocno izkalukulirat kad ce neki shot probit cijeli brod ili ostat u njemu i napravit vise stete je dosta komplicirat jer ima dosta faktora, kalibar topa, tezina municije, brzina municije, daljina s koje gađaš, armor broda koji gađaš, pod kojim kutem i padom je i jos dosta toga, i kad bi sve to uracunao i izracunao ostaje ti zadnje a to je "randomness" postotak, tako da nemozes nikad sa 100% sigurnoscu izracunat ili znat da ces tad i tad napravit hit kakav zelis na neprijatleju.

 

 

Igram godinama vec BB-ove...ono sta znam je, naucit prednosti i mane broda kojeg igras to je prvo i najbitnije, poslje toga adaptiras se stilu broda kojeg igras, jer nemozes sa svima sve igrat, recimo amerikanci su precizniji dok njemci su dobri brawleri, pricamo o visim tierima.

 

Jedna od bitnih stvari ako igras BB je da u 90% nikad ne gasis jednu vatru na svom brodu, jer to je ustvari ono sta cruiseri i DD-ovi zele. Znaci ako si pod paljbom neprijatelja i on te zapali i goris al samo jedna vatra, pusti, ako si pod konstantnom paljbom i "counter" za vatru se resetira znaci krece iznova prema nuli, trazi naklon, probaj izac iz detection rangea od neprijatelja, ili ako mozes neutraliziraj ga sto prije.

 

To je jedna od najvecih greski koje BB igraci rade, gase svaku vatru na brodu odma, i onda se nadju zapaljeni opet sa countdoown na minuti. Nikad ne plovi ravno i jednom te istom linijom, mjenjaj , kreci se, ubrzavaj usporavaj, da neprijatelj sa torpedima teze moze predvidit tvoja kretanja.

 

Ima tu jos dosta dosta toga, al igrom ces naucit, ili gledaj kakvog dobrog youtubera, ima ih korisnih. Ja gledam redovito Notser-a, pomogao dosta oko buildova za BB-ove.

 

Za cruisere i DD drugi ti mogu objasnit :)

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Staž u Wot-u znači malo. I ja sam sa wot-a prešao u WOWS i jedino kaj sam "prenio" je znanje kakva je WG kompanija i kako funkcionira kad su u pitanju premium time, tank (ship) sales i tako. Što se tiče game playa, ništa slično WOT-u

 

Uglavnom imaš destroyere (DD), cruisere (CL) i battleshipove (BB) koji se prenose na WOT kao laki tenk, medium tenk i heavy tenk. Imaš u nosače aviona koji su ajmo reči artiljerija ali ne baš  Genaralno su svi brodovi artiljerija jer imaš spor reaload i moraš lead-at metu tj pucati debelo ispred nje na velikim udaljenostima. 

 

BB je noob friedly jer rano dobiješ heal i imaš puno armora i HP-a pa ti se lakše opraštaju greške. 

Cruiseri su jako osjetljivi na nižim tierovima, nešto jači i izdržljiviji na višim, ali meni osobno jako zabavni za igrat jer balansiraju armor, brzinu, ROF i imaju torpeda (neki, ne svi).

Destroyeri su scouti, spotaju druge brodove, daju support, osvajaju baze i tako. Slična uloga kao u tenkovima. Nemoraš uvijek pucati sa njima, često je dovoljno spotati neprijatelja i ostati sakriven. Dosta teški za igrat ali ako se ufuraš i ako skužiš kako onda su jaki, pogotovo late game ako preživiš. 

 

Gameplay je puno sporiji nego u tenkovima, govorimo o masivnim brodovima koji teško ubrzavaju i teško se zaustavljaju, nemože peekat iz ugla lagano kao u tenkovima. Treba vremena da se navikneš. Najbolji savjet: budi strpljiv. Ja sam to naučio tek nakon 1000 bitaka.  Traži prigodu, nemoraš uvijek pucati, imaj support, imaj exit plan. 

 

O da, i side scraping igra veeelikuuu ulogu isto kao i kod tenkova. Uvijek budi pod kutem ako možeš. Ne pokazuj stranu. 

 

Generalno je to to. Naravno, što više igraš to ćeš biti bolji, i bolje ćeš kužiti mehaniku. Ne očekuj da ćeš odmah iz prve ownati sve. 

 

Kaj se tiče nacija, svaka je unique na svoj način. Puno više se razlikuju nego nacije u tenkovima. Najbolje je početi igrat 3-4 ili sve ako ti se da pa vidjet koje ti najbolje leže. 

 

 

Možda kad kreneš sa nacijama pitaš za one koje igraš i koje vrste brodova preferiraš pa ti damo malo više detalja. Ovo je onako, generalno 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 22:07 (quickr).
14 godina
offline
Re: World of Warships
ficosime kaže...

I ono što mi nikako nije jasno, kako funkcijonira AP granata u Wows-u? U wotu je to jasno napisano, penetracija toliko i toliko na 100m, toliko na 200 itd., pa znas jel mozes probiti ili ne, dok u brodovima nisam shvatio bas mehanizam, pa ako netko moze u najkracim crtama mi pokusat objasniti?

 malo je kompliciranije....

enivej poglej koji video, meni je najbolji Notser i iChase

Notser - YouTube

Mouse's Compilaiton of Guides & Articles - Game Guides and Tutorials - World of Warships official forum

Training Guides World of Warships - play free mmo action game online | World of Warships

Guide on where to shoot heavily armored ships with pea shooters - Game Guides and Tutorials - World of Warships official forum

Tedster's (updated and expanded) where to shoot guide - New Player Guides - World of Warships official forum

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ja sam igrao americke kruzere i BB-ove, al nakon sta sam probao njemacke BB-ove, visi tier t7+ ne vracam se vise na amera, odgovara mi close combat i brawling sa BB-ovima...imam otkljucane sve njemacke BB-e i drzim se tirpitza/bismarcka i kurfursta sa obavezno full manual secoundary build.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
World of Warships

Kakavi su njemački cruiseri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Hrvoslav kaže...

Kakavi su njemački cruiseri?

 Tipični mekani cruiseri, meni su bili teški za grindat do tier 9. Roon i Hindy su vrh, imaju armora, možeš brawlat sa njima, mogu primiti udarac. Vrijedi grindat jer hindy je brutalan. 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
Hrvoslav kaže...

Kakavi su njemački cruiseri?

 Tipični mekani cruiseri, meni su bili teški za grindat do tier 9. Roon i Hindy su vrh, imaju armora, možeš brawlat sa njima, mogu primiti udarac. Vrijedi grindat jer hindy je brutalan. 

 

Yup, ja sam grindao Moskvu jer su svi trabunjali kak je najbolji kruzer ali onda sam probao Hindi na test serveru i sve mi je bilo jasno - sad imam Hindija i to je napokon pravi brod kakav sam htio, može izdržati, ima dug jak sonar, ima avione, ima jak AA, ima super topove i najbitnije brutalan HE zbog 1/4 probijanja --- klasični KM Njemac

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

WOWS15A7R73ELL8

 

10 oil i 1 container code

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: World of Warships
Dragone kaže...

WOWS15A7R73ELL8

 

10 oil i 1 container code

 Također: T4ANKYOU

 

WoT kod koji daje jedan dan premiuma

13 godina
offline
Re: World of Warships

Još jedan kod: SHIPSREDDIT30K

 

Limit 30k aktivacija

 

 

14 godina
offline
Re: World of Warships
Dragone kaže...

WOWS15A7R73ELL8

 

10 oil i 1 container code

 vise ne radi

ali je dao kontejner sa camo i flags

quickr kaže...

Još jedan kod: SHIPSREDDIT30K

 daje try your luck kontejner

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Re: World of Warships

I još jedan kod: HULSE14

 

Decoration crate - štagod to bilo 

 

 

 

edit: krivo, to je WOT kod  

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 10:04 (quickr).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice