World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Mislim da MM bi trebao uvrstit asashio kao nesto drugacije ne kao DD, jer ocigledno je da vecinu funkcija DD-a nemoze ispunjavat, i moze se desit primjer u randomu da jedan tim ima dva jedina DD-a asashia, a drugi recimo 2 loyanga, i to ti onda ispada prakticki kao da jedan tim nema uopce DD, ima na papiru al kao da nema. U startu je onda tim u velikom gubitku jer tko ce kontestat capove kad asashio nemoze. Isto tako da se mene pita, neke od brodova bi limitirao na jedan po randomu, jer kad mi se potrefi recimo 3 minotaura u diviziji, mozete zamislit na sta to lici, campaju u smoku jedan za drugim i to je samo clickfest do besvjesti. Ili recimo 3 asashia.

Minotauri... spotter plane i ako se panjevi ne micu u dimu, trebaju ti 2 salva za dev strike s BBom :)

DDom mozes torpati smoke (sa sigurne udaljenosti jel).

Krstarica ili CV... makni se na drugi dio mape jbg.

Lo Yang gubi svaku prednost cim drugi tim ima Chapayeva ili drugi radar. Asashiov najveci nedostatak su torpeda. Nek se zalomi, a bilo je, partija 3 krstarice i 4 DDa, sta ces radit s Asashiom?

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Potrefilo mi se da sam uspio cak i onesootat minotaure u smokeu na slijepo, jer pucaju rafalno top po top i tocno mozes odredit duzinu broda i kojem je smjeru :D

 

I sam mislim pocet grind prema Minotauru, cisto da za promjenu malo budem sa druge strane, jer u BB-u kad naletim na njih, ili diviziju njih, muka mi dodje radje bi protiv yamata isao, bar znam sta ce me i s kojim razogom izbusit

 

Asashio ovisi o MMu, sto vise BB-ova, to je njemu bolje, protiv ostalog ionako nemoze.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
dr_kaotik kaže...

Koji premium brod kupit posto sam dobio kupon 30 posto popusta???

 Oni koji nisu na specijalnoj akciji-njih nemožeš.

Preporućio bih ti Alabamu ili Tirpitza ako voliš BB, ili možda Atago/Prinz Eugen ako CA...


Uzeo sam na akciji Ansuna? Kak se već zove taj t6 DD za cca 50kn. Nikako mi ne leži. Torp range 4km, AP ne valja ništa, topovi se cudno okrecu, ali ok ima range...
Doduše s njim sam samo ovu tjednu misiju pokušavao, a uzeo ga jel ima dobar camo za free exp. (+100% mislim).

 

U ranked konačno dogurao do 10, nisam puno igrao, ali ja sam poceo od rank 15. I to je bio grind, zasada najgori igrači su oni koji furaju Tirpitze...

1 meč smo imali 2 takva u timu, ja u Bismarcku front okrenuo prema neprijatelju - ulovili ih u pokretu broadside svi. I ja prema njima i derem, nakon cca 5min ja pri kraju healtha - reverse.

Pogledam malo oko sebe i zašto neprijetelji još nisu potopljeni, ova 2 Tirpitza se skrivaju iza mene, iza otoka, sa full HP. I ne dira ih ništa...

 

Tako da sada ispod 10 više neću gledat takve imbecile, bar se nadam...

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ma razmisljal sam ili tirpiz ili prinz eugen a tirpiz mi nije na akciji i dal netko zna dali ce bit 

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
dr_kaotik kaže...

Ma razmisljal sam ili tirpiz ili prinz eugen a tirpiz mi nije na akciji i dal netko zna dali ce bit 

 ok, ali nemožeš koristit 30% kupon I akciju. ili/ili

12 godina
offline
Re: World of Warships
dr_kaotik kaže...

Ma razmisljal sam ili tirpiz ili prinz eugen a tirpiz mi nije na akciji i dal netko zna dali ce bit 

 

Tirpitz ti je postao zaqurac ( ja ga imam i to full 2nd build i opet slabo tenka a nema hydro da pusha cap i tak - Bimsarck bi rekao da je bolji ali uzmi u obzir da će ti u random bitkama biti neigriv pogotovo ako je nosac u igri koji će ti sa AP bomberima napraviti 30-45.000 dam u naletu ), Alabama ti je ista kao NC ( dobra - super kaj se solo T8 tice - za ranked, u Random je bolja čak i od Iowe ali nije ni blizu Montane protiv koje ćeš često biti - u svakom slučaju drastično bolja od Tirpitza), T8 ti je 80% protiv T10 tak da ne znam da ti se isplati kupiti bilo kaj, ak ti treba za Ranked onda ti je loyang najbolji.

 

Eugen ti je sad dobar jer ima taj heal ali opet kak buš pretežno protiv t9/10 onda su Roon i pogotovo Hindi drastično i to Hindi full drastično bolji..  -- bolje da onda ak si bar iole blizu freeXp-aš ili se natjeraš da grindaš do bar Roon-a pa onda do Hindija i kupiš si perma camo za Hindi ( sa permacamo na T10 imaš -50% service cost i +20% credits tak da ti je to kao neki premium T8 nosi možda i više a imaš drastično jači brod s kojim poslje možeš i Ranked i Klanske igrati )..

 

Daleko ti je bolje uzeti T7 jer su pretežno protiv t5/6/7 dok je T8 protiv t8/9/10 ili perma camo za T10

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 13:37 (VooDooZg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Imam manje vise sve premium BB-ove osim Ki-a i Dankrka jer me ne privlace ti brodovi.

 

Tirpitz ti je noob frendly najvise, jer i ako pokazes stranu nije suicidalno, dok sa alabamom ako pokazes strano suicidalno ti je. Tirp ima torpeda, al to ti je kad uletis u jak brawl, po meni tirpa nema smisla radit za ranged borbu jer nema preciznost, on je za full manual secondary build dokraja, i s njim se po meni igra, odnosno kako ga ja igram, close to mendium range i brawling jer secondary mi imaju 11.3 km. AA je los na tirpitzu, losi i od bismarcka. Ako tirpza igras na brawl secondary still, umirat ces, to je nesto posvee normalno s njim. Al meni jedan od najzabavnijih brodova uz grosa i kurfursta jer ih sve imam na full manual secondary, i to je meni uzivancija u close combat i brawlu, kad pocnu secondary, kad sve leti na sve strane, kaos na ekranu. Kad uletis protiv recimo bismarcka, tirptiza pa to bude opci kaos na ekranu ako su isto speccani za full manual secondary.

 

Hood je ok, al s njim moras igrat slicno kao alabama, znaci angle uvijek imat i dosta ces tankat i odbijat shellove, al isto ako pokazes stranu, pogotov protiv T8-T9 busit ce te kao sir. Hood ima OP defensive AA koji cisti sve avione ako je CV dovoljno glup da te napadne. CHelovi su brzi i dosta precizni, al nemaju neku posebnu penetraciju, pogotovo kad naletis na T8 i T9

 

Alabama je dobra, al to su ameri, znaci ako pokazes cijelu stranu s njom, ocekuj redovno da ces gubit i preko pola HP-a, a ako te uhvati yamato, musashi ili bilo ko sa 410+ kalibrom u nekim situaicjama te mogu i one shootat, jer side armor na alabami je njena najveca boljka. ima range, sporije malo shellove , al preciznije od njemaca. Ima dobar torp protect, ja mislim cak i najbolji, mislim cak vise i od yamata, preko 50% znaci torp koji ima max damage 22k tebi ce napravit manje od 11k. AA je dosta dobar

 

KI nisam igrao, ima torpeda koliko znam, al osim toga neznam puno o tom brodu, a i iskreno ne privlaci me, jer koliko sam citao i gledao ta torpeda su prakticki useless na njemu, jer taj brod valjda nema armor da bi mogao brawlat kao tirpitz.

 

Prinz eugen sam uzeo nedavno, ok je brod, sad malo bolji uz repair koji je dobio, al to je heavy cruzer, reload je 13 sec, concielment se moze spustit na 11.5 km, i mislim da je to max. Kruzer moze tankat ako se anglas, znaci nije kao atago da moze bit one shot, al isto tako izbjegavat pokazivat cijelu stranu jer moze gadno nastradat. Chance of fire na HE mu je ok, al ima boljih brodova, AP mu je ok, brzi su shellovi pa netreba puno lead target. Ima hydro, Torp archovi su jako dobri na eugenu, al range im je samo 6 km.

 

Atago, ima dobar fire chance na HE, AP je..vecinom meh al reload mu je 16 sec...side armor, tj opcenito armor tog broda je slab, i dosta losiji od eugena, di te mogu one shootat bez problema ako pokazes stranu, tj cak ni nemoras cijelu stranu pokazat. Torpovi su dobri.. Ima repair.

 

 

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Volio bi ako bi mi neki premium preporucio koji je solidn ne mora bit tear 8 jer sam full zbunjen 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Zar ti nije lakse krenutod nizih tireva, da naucis donekle igru ili osnove, a onda uzmes neki high tier premium. Ovako ako uzmes tirpitza recimo, i uletis u T8-10 borbe neces se snac bas upocetku, bit ces vise odmoc nego pomoc timu, nije bas jednostavno zapocet igru na tier 8 ako ni osnovne mehanike neznas. Ovo govorim pod predpostavkom da si pocetnik, ako nisi, rekoh vec, od tirpoitz je najveci noob frendly

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Naravno jos jesam noob jer sam dosao tek na tier 7 Gneisenavu,ali mislim da mi je vrijeme da uzmem neki premium.Jer mi se topi 30M koje sam dobio u kontejneru.

Ps.Igrao sam WOT dosta dugo da znam da je frustrirajuce kad neki pocetnik uzme premium tier8 a ne zna ni osnove.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Onda uzmi tirpitza, speccaj ga za full manual secondary i to ti je to, Kasnije kad naucis jos bolje onda mozes uzet amere, jer ameri ne prastaju kad otvoris stranu kao njemci recimo.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo sam i ja Asashia, cisto da malo za promjenu i ja budem na drugoj strani :D

 

prva ikad borba, 7 torp hitova, 133k dmg, jos sam stavio onaj skill da mi smanji torp range za 20% al digne brzinu na preko 70 knota. Neovisno o tome sta sam uzeo brod , definitivno bi ga trebalo zabranit :D

 

Ja koj igram prvenstveno BB-ove mislim da cu se brzo naviknut na njega, a mogu tek zamislit u rukama dobrog DD igraca sta se se moze radit, vjv silovat sve protivnicke BB-e. Uletim u borbu, protivnicki BB-ovi vec poceli pisat u chat "uh asashio, time to camp" tako da ovaj brod definitivno nece dobrog donijet, jer ce BBovi sad jos vise campat

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

A gledaj, neko zlatno pravilo je ne uzimati premium brod višeg tiera od onog kojeg si istražio u igri. Ako si na tier 7 u igri, ne preporučam ništa više od tier 7 premium-a. Pogotovo jer se game play nakon tier 7 drastično mijenja. Praktički sve kaj si naučio na tierovima 1-7 pada u vodu, kad kreneš na tierove 8,9,10. 

 

 

S druge strane, ponuda premium brodova trenutno je koma. Ja osobno, da sam na tvom mjestu, uzeo bih mjesec-dva premium acc i čekao ljetnu rasprodaju prem brodova. Do tada ćeš već biti na tier 8/9 brodovima i steći ćeš iskustvo high tier igre. 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

A gledaj, neko zlatno pravilo je ne uzimati premium brod višeg tiera od onog kojeg si istražio u igri. Ako si na tier 7 u igri, ne preporučam ništa više od tier 7 premium-a. Pogotovo jer se game play nakon tier 7 drastično mijenja. Praktički sve kaj si naučio na tierovima 1-7 pada u vodu, kad kreneš na tierove 8,9,10. 

 

 

S druge strane, ponuda premium brodova trenutno je koma. Ja osobno, da sam na tvom mjestu, uzeo bih mjesec-dva premium acc i čekao ljetnu rasprodaju prem brodova. Do tada ćeš već biti na tier 8/9 brodovima i steći ćeš iskustvo high tier igre. 

 

 

To je to - nemoj ništa uzimati, pričekaj malo - prem acc ti je daleko najisplativija stvar u ovoj igri ..

 

T8 je daleko najneisplativija - 50€ za brod koji će ti ić u 80% protiv t10  je apsolutno neisplativa investicija - daleko bolje ti je uzimati t10 permacamo za brod koji ti odgovara,, npr ja sam za Hindi u 1mj uzeo perma camo i imam sad na njemu vec 2.7 miliona xp-a to ti pokazuje koliko igram s njim - računaj da mi je taj brod donio minimalno 2.7 miliona elite xp-a kapetanima pa si ti misli a cjelo vrijeme sam top tier a ne najniži tier u fajtu .. 

12 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
quickr kaže...

A gledaj, neko zlatno pravilo je ne uzimati premium brod višeg tiera od onog kojeg si istražio u igri. Ako si na tier 7 u igri, ne preporučam ništa više od tier 7 premium-a. Pogotovo jer se game play nakon tier 7 drastično mijenja. Praktički sve kaj si naučio na tierovima 1-7 pada u vodu, kad kreneš na tierove 8,9,10. 

 

 

S druge strane, ponuda premium brodova trenutno je koma. Ja osobno, da sam na tvom mjestu, uzeo bih mjesec-dva premium acc i čekao ljetnu rasprodaju prem brodova. Do tada ćeš već biti na tier 8/9 brodovima i steći ćeš iskustvo high tier igre. 

 

 

To je to - nemoj ništa uzimati, pričekaj malo - prem acc ti je daleko najisplativija stvar u ovoj igri ..

 

T8 je daleko najneisplativija - 50€ za brod koji će ti ić u 80% protiv t10  je apsolutno neisplativa investicija - daleko bolje ti je uzimati t10 permacamo za brod koji ti odgovara,, npr ja sam za Hindi u 1mj uzeo perma camo i imam sad na njemu vec 2.7 miliona xp-a to ti pokazuje koliko igram s njim - računaj da mi je taj brod donio minimalno 2.7 miliona elite xp-a kapetanima pa si ti misli a cjelo vrijeme sam top tier a ne najniži tier u fajtu .. 

 Koliko dođe taj perma camo za Hindi i da li možeš biti u plusu sa njim ako nemaš premium acc. Sa Roonom sam bez premiuma u laganom plusu ( možda od 20 do 40 k po partiji u prosjeku) ali nema tu neke zarade, a sa hindijem bi vjerojatno bio u minusu sa ovakvom ekonomijom. 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Permacamovi na T8+ brodovima koje znas da ces igrat su must have tako rec. Pogotov T10  +100 XP i -50% service cost. Ako bas oce uzet nesto nek uzme tirpitza, ako ne, nek uzme premium, za 300 kn koliko bi dao za tirpitza ima prakticki 6 mj premiuma. Ili nek izgrinda bismarcka i uzme mu permacamo.

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2018 15:48 (TheDarkSide).
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Permacamovi na T8+ brodovima koje znas da ces igrat su must have tako rec. Pogotov T10  +100 XP i -50% service cost. Ako bas oce uzet nesto nek uzme tirpitza, ako ne, nek uzme premium, za 300 kn koliko bi dao za tirpitza ima prakticki  mj premiuma. Ili nek izgrinda bismarcka i uzme mu permacamo.

 

 

Od Bismarcka permacamo može dobiti gratis jer idu oni konjtenjeri svakih par tj pa skupiš korz par mj - bar sam ja tak skupio

 

Permacamo se jedino T10 isplati uzeti jer ima -50% service cost i +20% credits kaj ti omogučava ili da fino zarađuješ ili da ga igraš bez prem.acc bez problema, uz to je i super kapetan trainer iliti skuplja ti elite xp kad imaš 19pt kapetana ( ja sam sad u klanskim okinuo sigurno 2 milje elite xp-a sa Hindijem --  s tim da uz sve Hindi nije baš najbolji xp brod jer je kasnije došao - najbolji su ti Ameri DM i Montana oni xp dobivaju po 500 više u pobjedi bez greške jer su im tak visoko postavljeni od početka counteri dok najmanje dobivaju ovi kaj su kasnije došli tipa Republiuqe ili Conqueror ..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Meni montana i kurfurst imaju permacamove, i bismarck, richeliu. Igram i dalje s onom komedijom od asashia :D

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: World of Warships
dr_kaotik kaže...

Ma razmisljal sam ili tirpiz ili prinz eugen a tirpiz mi nije na akciji i dal netko zna dali ce bit 

 ja ZNAM, bit ce

tak sam u zatvorenoj beti kupio atlantu i atago jer su "rekli" da se povlaci iz shopa i .... (nista vise) i ja budala odma klik klik kupi

doso u shop za mjesec dana

naravno da svi budu na akciji i do 30%, i naravno da sam ja kuppio po punoj cijeni dok nije nestalo

sjecam se kak sam i onog uk BB-a t6 htel kupit, konto i konto i odlucio da mi netreba odma

bice jos akcija firmi treba para, a popusti su na ljeto kad je rodjendan wg-a, sve isto ko u wotu

dr_kaotik kaže...

Volio bi ako bi mi neki premium preporucio koji je solidn ne mora bit tear 8 jer sam full zbunjen 

 andjeo na ramenu mi sapce da ti netreba

vrazicak mi kaze da ti treba, i to najskuplji

dr_kaotik kaže...

Naravno jos jesam noob jer sam dosao tek na tier 7 Gneisenavu,ali mislim da mi je vrijeme da uzmem neki premium.Jer mi se topi 30M koje sam dobio u kontejneru.

Ps.Igrao sam WOT dosta dugo da znam da je frustrirajuce kad neki pocetnik uzme premium tier8 a ne zna ni osnove.

 moja preporuka je uzmi prem acc, ne brod, jer se svako malo moze brod osvojit u igri

a razlika u odnosu na wot ti je da ti i sa tirom 6 mozes nekaj napravit u t8, i t8 premiumi su skuplji

racunaj da t3 prem brod kosta vise nego t5 prem tenk

quickr kaže...

A gledaj, neko zlatno pravilo je ne uzimati premium brod višeg tiera od onog kojeg si istražio u igri.  Praktički sve kaj si naučio na tierovima 1-7 pada u vodu, kad kreneš na tierove 8,9,10. 

S druge strane, ponuda premium brodova trenutno je koma. Ja osobno, da sam na tvom mjestu, uzeo bih mjesec-dva premium acc i čekao ljetnu rasprodaju prem brodova.

 ljepo ti coek kaze, t8 su posebno po noci kad je manje igraca stalno s tX kao EXP pinjate

VooDooZg kaže...
quickr kaže...

A gledaj, neko zlatno pravilo je ne uzimati premium brod višeg tiera od onog kojeg si istražio u igri.

To je to - nemoj ništa uzimati, pričekaj malo - prem acc ti je daleko najisplativija stvar u ovoj igri ..

 

T8 je daleko najneisplativija - 50€ za brod koji će ti ić u 80% protiv t10  je apsolutno neisplativa investicija - daleko bolje ti je uzimati t10 permacamo za brod koji ti odgovara

 evo, slusaj vudua, on je od svih nas najvise novca poslal firmi , zna sto prica

i ja znam u kojem si ti stanju, jer sam i ja bio u tome, i tada kupoval brodove, avione i tenkove nemilice

i zapeo na t7 na pepsiju, ostale grane na t6, ne igram vise, nije mi napeto

a i ne kupujem vise, zadnje sam okinuo onog spaghettija t6 dok je bio "na akciji"

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Warships

Jedina investicija u WG mi je bila da promijenim ingame ime za šaku dublona 

I super se zabavljam i bez premium acc. Dogurao do IX sa roonom, groseom i fletcherom. Pošto i dalje mislim igrati bez premiuma, a da ih ipak malo podrzim kupio bi perma camo za kurfursta ili hindija. Sta mislite šta je bolje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Kurfurst ti ima service cost 120k , ako imas premium consumables, sta predpostavljam da imas, to se penje na oko 200k, sa perma camom ti se service spusta na 60k + premium consumables dolazis na cifru od oko 130-140k. Bolje sigurno od 200k. I naravno dobivas +100% XP, znaci duplo.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: World of Warships
MRSKI kaže...

Jedina investicija u WG mi je bila da promijenim ingame ime za šaku dublona 

I super se zabavljam i bez premium acc. Dogurao do IX sa roonom, groseom i fletcherom. Pošto i dalje mislim igrati bez premiuma, a da ih ipak malo podrzim kupio bi perma camo za kurfursta ili hindija. Sta mislite šta je bolje?

 Minotaur perma camo ;)

 

Ako inzistiras na GK/Hindi; onda definitivno Hindi.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 17:38 (Jovanka).
13 godina
offline
Re: World of Warships

Bismarck collection kontenjer kod: 751189Hamburg

 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Bismarck collection kontenjer kod: 751189Hamburg

 

 .

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo Alsacea, sad izgrindat za republik, ovaj alsace ima reload 26 sec, al mi se cini da je shotgun brod, al nema veze, dosta zanimljiv i drugaciji od richelia

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Odličan je alsas, puno bolji od rišelua

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Mislim da je najveci problem njega vatra..svi zivi ga pale tko kako stigne, oplatu mu probijaju svi sa IFHE koliko sam shvatio. ROF mu je dobar, al preciznost i nije bas jaca strana.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Ma fire prevention skill mi je pod mus na svim brodovima od kad su britanski BB pušteni.

 

Poanta je doći relativno blizu, ima neki, ajmo reći turtle back, ni blizu kao njemački ali posluži, solidni secundary kao support. Ja ga igram na 8-12km udaljenosti i nije me razočarao. 

7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

republique je teško smeće...zna san da je loš ali ovako ipak ne...ni najbolji reload od svih bb-ova u igri ka ni jeben kalibar topova čini ga najgorim od svih tier 10-ki

 

ispustiš jaja do poda za napravit 100 k damagea...alsace je za njega tv u boji

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Ja sam gotov opet s ovom igrom jer jednostavno ne vidim smisla igrati igru kojoj playerbase ima IQ oko 23 - ja stvarno nisam u valjda 25 godina igrao igru sa glupljim ljudima odnosno playerbaseom - ono ne da su loši nego su mentalno prikračeni a igru to ne hebe ni 2% samo da je pare uzeti, WG je naravno money gind i to se zna a li u ovoj igri je to prevršilo svaku mjeru, znači zastava +200% pa još jedna 150 pa još jedna 50% pa camo pa mjenjaj freexp za prave novce - znaći ovdje igrač koji je priglup će u najkasnije mj dana doć do t10 ili  će kupiti t8 premium terorizirati sve oko sebe i skupiti par100.000 xp-a za zamjeniti i skočiti na T10 a realno je preglup da igra t3..

 

Igra nagrađuje pasivnu igru i nagrađuje sve ili nikog ( win / lost ), znaći uredno ću dobiti 2450 core xp-a sa Republique-om za 8 killova i 245.000 i 3 milje stenkanong dam u jednoj partiji a onda ću dobiti 2100 za 2 killa i snajpanje i 100.000 sa Montanom s 500.000 stenkanog dam - i kaj će ljudi onda raditi --- ali ne hebe to njih ni 5% samo da je ove najgluplje uvjeriti da su dobri da troše na premium time i brodove i xp-change i sve ...

 

Da ovi ispod 50% i ispod 50.000 av dam igraju u nekom svom okruženju bilo bi bolje i njima a nama bi igra bila super i platili bi bez greške i prem time i sve ostalo ali ne, to je WG..

 

jedina stvar koja valja u igri su klanske i to je jedino kaj ću igrati ovo ostalo više si ne želim dozvoliti takvo ponižavanje mozga - za kaj, užitak sigurno nije kad te igra kara kak stigne i di stigne ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice