XBOX 360 controller emulator? Koristi neko?

poruka: 3
|
čitano: 1.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 controller emulator? Koristi neko?

Pozdrav nazalost nisam u mogucnosti uzet xbox 360 controller pa sam htio probat igrat nesto sa controllerom preko xbox 360 controller emulatora... medutim ne radi kako treba, stalno izlaze neki errori... ima li mozda ovdje nego da ga koristi da mi malo objasni?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBOX 360 controller emulator? Koristi neko?
Siky1234 kaže...

Pozdrav nazalost nisam u mogucnosti uzet xbox 360 controller pa sam htio probat igrat nesto sa controllerom preko xbox 360 controller emulatora... medutim ne radi kako treba, stalno izlaze neki errori... ima li mozda ovdje nego da ga koristi da mi malo objasni?

 x360ce ili? Meni je o.k radia dok sam ima neku jeftinu pizdariju...extract na desktop, controller bi triba bit uštekan...pitat će te za stvorit dva fajla x360ce.ini i xinput1_3.dll...stisnes o.k. Kad namistis joystick spremiš... x360ce.ini i xinput1_3.dll lipiš u folder od igre(di je exe.) s tim da bi ja kopira još dva puta xinput1_3.dll i preimenova u xinput1_1.dll i xinput1_2.dll i to sve skupa u isti taj folder.

10 godina
neaktivan
offline
Re: XBOX 360 controller emulator? Koristi neko?
om-prat kaže...
Siky1234 kaže...

Pozdrav nazalost nisam u mogucnosti uzet xbox 360 controller pa sam htio probat igrat nesto sa controllerom preko xbox 360 controller emulatora... medutim ne radi kako treba, stalno izlaze neki errori... ima li mozda ovdje nego da ga koristi da mi malo objasni?

 x360ce ili? Meni je o.k radia dok sam ima neku jeftinu pizdariju...extract na desktop, controller bi triba bit uštekan...pitat će te za stvorit dva fajla x360ce.ini i xinput1_3.dll...stisnes o.k. Kad namistis joystick spremiš... x360ce.ini i xinput1_3.dll lipiš u folder od igre(di je exe.) s tim da bi ja kopira još dva puta xinput1_3.dll i preimenova u xinput1_1.dll i xinput1_2.dll i to sve skupa u isti taj folder.

 E hvala, ja sam nesto slicno probavao medjutim izadju mi neki errori, ali probat cu jos jednom tocno tako... Takodjer problem je sto mi u postavkama za controller ne svijetli zeleno ( i nemam pojma kako bi namjestao jer se nisam nikad susretao sa xbox ili ps controllerom)
Error mi izleti msvcp120 dll

Siky1234
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 15:59 (Siky1234).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice