XCOM 2

poruka: 122
|
čitano: 28.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vodeći dizajner XCOM-a 2 o tehničkim propustima
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Pa rekao bi da sam ja negdje na 2/3 igre,igram na najtezem,umro mi je samo jedan soldier,nije mi se dalo misiju reloadat.

Shotguni su opet totalno OP,snajperi takodjer.

 

Proving grounds preporucam sto prije istrazit jer ima dobrih itema koji ne kostaju ni intel ni supply,samo stvari koje ovak i onak pokupis na misijama. MUST HAVE.

Sateliti se više ne rushaju ko u jedinici al samo rushas komunikacije da sto vise kontakta i misija imaš.

Intel misije uvijek favoras od supply misija jer supply je ovak i onak lagan za nabavit,makar kroz ciscenje baze i alien debrisa.

 

Opcenito supply je prelagano nabavit.

 

Takodjer nemojte istrazivat autopsije jer nakon nekog vremena to bude instant,a na pocetku kad ti je 3 dana research bolje ulozit sto prije u armor/oruzja. Cim se predator armor dobije igra postane gro lakša.

 

I tako..

15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Evo i mojih đibera... Ne mogu je prestat igrat.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Zbilja odlična igra! Super su to sklepali.

Nadam se nekom proširenju poput Enemy Withina... Ili punokrvno0j ekspanziji sa mnogim dodatnim "fičrima" koji će i ovako odličnu igru napravit još boljom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

http://www.eurogamer.net/articles/2016-02-11-a-single-button-press-skips-loading-screens-in-xcom-2

 

Ko bi reko... Onaj post misije loading screen je umjetno produžen i može ga se skratiti za 30-ak sekundi. LOL

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Sinoć došao patch na steamu... Nisam imao prilike isprobat ga ali koliko čitam - popravio je skoro pa niš u vezi perfomansa. "Samo" sejv fixevi... :/ Šteta, nije da mi toliko smeta ali je šteta

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
skank666 kaže...

Sinoć došao patch na steamu... Nisam imao prilike isprobat ga ali koliko čitam - popravio je skoro pa niš u vezi perfomansa. "Samo" sejv fixevi... :/ Šteta, nije da mi toliko smeta ali je šteta

 Upravo tako! Očekivao sam bar nekakv perfomance boost, ali ćuna. Ide mi na živce 30 fps-a na menu screenu, doduše, isto bi bilo i da je 150, ali  ide na jetru.

I'm very large!
16 godina
moderator
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Hm... Ja ga igram tako da na jednom monitoru imam XCOM 2, a na drugom gledan neki video s YouTubea ili kakav film ili seriju, i nisam primijetio da me perfomanse smetaju. Valjda nisam dovoljno pažljivo gledao.  Jedino što su učitavanja jako dugačka.

15 godina
odjavljen
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
mbaksa kaže...

Hm... Ja ga igram tako da na jednom monitoru imam XCOM 2, a na drugom gledan neki video s YouTubea ili kakav film ili seriju, i nisam primijetio da me perfomanse smetaju. Valjda nisam dovoljno pažljivo gledao.  Jedino što su učitavanja jako dugačka.

 Na mojoj konfi, FPS skače od 1 do 60 i to najčešće u animacijama dok je gameplay ok. Što se tiće loadanja - stisni CAPS LOCK u onom post misija ekranu i skratiš ga za 30-ak sekundi.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
8 godina
neaktivan
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

igra je odlicna ,story bolji nego ikada meni nista ne steka niti opada fps

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
skank666 kaže...
mbaksa kaže...

Hm... Ja ga igram tako da na jednom monitoru imam XCOM 2, a na drugom gledan neki video s YouTubea ili kakav film ili seriju, i nisam primijetio da me perfomanse smetaju. Valjda nisam dovoljno pažljivo gledao.  Jedino što su učitavanja jako dugačka.

 Na mojoj konfi, FPS skače od 1 do 60 i to najčešće u animacijama dok je gameplay ok. Što se tiće loadanja - stisni CAPS LOCK u onom post misija ekranu i skratiš ga za 30-ak sekundi.

 To se ne radi! Nakon svake misije upijaš i porazgovaraš s ekipom.

I'm very large!
15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Uf, kakva situacija maloprije! Kako se zna obrnut gamplay pa to je nevjerovatno. Sad si dole pa si sad gore i obrnuto... :D Najbolje prošla misija do sada!

Ovi su me dočekali... Rekoh, gotovo je.. Ovi su me dočekali... Rekoh, gotovo je..
Capacitator dishcharge, Plasma ručni top, shredder i koja granata... Capacitator dishcharge, Plasma ručni top, shredder i koja granata...
I najbolje za kraj.. SERIAL, samo ih je poskidao. LOL I najbolje za kraj.. SERIAL, samo ih je poskidao. LOL
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2016 18:00 (skank666).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Ja sam pri kraju igre,reko bi da mi je ostalo mozda jos 10ak sati.
Najteza tezina,umro mi je samo jedan frajer.

 

Nevjerojatno je kolko OP svi kasnije budu,kad se sredina skill tree-a prodje.

 

 

11 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Rocinante2112 kaže...

Ja sam pri kraju igre,reko bi da mi je ostalo mozda jos 10ak sati.
Najteza tezina,umro mi je samo jedan frajer.

 

Nevjerojatno je kolko OP svi kasnije budu,kad se sredina skill tree-a prodje.

 kako pretpostavljaš koliko ti je ostalo

meni se otvorila misija (ona s teleportiranjem u nepoznato) na kojoj daje upozorenje da nema povratka i da se dobro pripremim za nju

jel to finalna (jedna) misija i nakon toga gotovo, jer zasad odugovlačim, popunjavam opremu, upgrejdam vojnike, završavam s kontaktiranjem u zemljama koje nisam stigao ranije itd?

9 godina
neaktivan
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
picajzla0707 kaže...
 kako pretpostavljaš koliko ti je ostalo

meni se otvorila misija (ona s teleportiranjem u nepoznato) na kojoj daje upozorenje da nema povratka i da se dobro pripremim za nju

jel to finalna (jedna) misija i nakon toga gotovo, jer zasad odugovlačim, popunjavam opremu, upgrejdam vojnike, završavam s kontaktiranjem u zemljama koje nisam stigao ranije itd?

 

u svim dosadašnjim XCOM igrama od 1995. to je bio znak da si pri kraju.

11 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
dadn kaže...
picajzla0707 kaže...
 kako pretpostavljaš koliko ti je ostalo

meni se otvorila misija (ona s teleportiranjem u nepoznato) na kojoj daje upozorenje da nema povratka i da se dobro pripremim za nju

jel to finalna (jedna) misija i nakon toga gotovo, jer zasad odugovlačim, popunjavam opremu, upgrejdam vojnike, završavam s kontaktiranjem u zemljama koje nisam stigao ranije itd?

 

u svim dosadašnjim XCOM igrama od 1995. to je bio znak da si pri kraju.

 nekako sam to i slutio

jgba, memorija mi je preveć u šturcu da bi se toga sjećao

to tako ide s godinama

12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

U xcom igri znas kad si pri kraju,sve i jednoj dosad.

15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

O jebem li ti igru... Jedva ubijem zadnjeg avatara  i kreša mi se igra... Pa ja ću popizdit!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Ja nisam puno crasheva imao,ali od kako sam jedno 7-8 modova Dlao i poceo da koristim crasha se puno puno cesce.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Wack kaže...

Ja nisam puno crasheva imao,ali od kako sam jedno 7-8 modova Dlao i poceo da koristim crasha se puno puno cesce.

 Ma ni je ni meni to često (svega 3-4 puta) ali sad kad je kraj igre?! Dobro da sam imao autosave. Koristio sam samo ove modove:

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Dobar si na 4 moda,ja sam sebi bar 8-9 so far skinuo,a drugi prelazak ako budem zadavao bit ce jos vise :)
Valjda ce do tada i biti stablinije,ali super mi je ovo kako je sa modovima odradjeno u igri,kliknes skine ukljucis ga prije nego udjes u igru i to je to.
Kao stari ljeni les poput mene rijetko kada mi se da zezati sa modovima ali ovdje je odlicno i jednostavno rijeseno.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

x-com 2... iskreno nisam previse impresioniran. najveci problem igre su timed missions (moras napravit x u y poteza) i retardirani rng.

 

sjecam se medu prvim misijama upadne misija u stilu: majko mila moja majcice, vanzemaljska bagra nas je nasla, bracooo pomagajte. ajd rekoh, zasto ne. sletim sa onim cudom, mission objective: save at least 6 civilians. i sve bi to bilo dobro da ja kroz tu mapu ne rusham ko debil, a na drugoj strani ekipa nabildana za poludit. moje jade jedva level 2 nemaju apsolutno nikakve sanse u rushanju. da bi se na kraju dogodilo da nakon ne znam ni ja koliko pokusaja razvijem strategiju s kojom su napadati, odnosno spasavati civile. stoga se namece poprilicno ocit zakljucak; ako oni i stave timed missions, ti ces kad-tad shvatiti kuda ici i kako reagirati i gdje su alieni skriveni tako da te timed missions uopce nemaju apsolutno nikakvog smisla jer se na kraju pretvore u realod fest u kojem vec znas di je sta napamet i na neki nacin neprirodno produzavaju vrijeme koje provodis igrajuci igru. isto tako samo se nadas da ce te rng posrat kako treba. sto vodi do sljedeceg problema

 

RNG. ne znam da li postoji neka rijec (ili skracenica) koju mrzim vise od rng. toliko sam se toga nagledao u raznim igrama ali ovo je stvarno bezobrazno. toliku tragediju ja nisam vidio u smislu da moj decko stoji metar od aliena, em sto ima hit chance 55% em sto ga promasi sa sacmaricom. to je sve sto cu reci na tu temu. dode mi da povratim i dobijem proljev u isto vrijeme. mislim da od toga nema nista gore.

 

takoder, preveliko silovanja sa cutscenes, cudni frame dropovi i ostale gluposti kvare dozivljaj.

 

dakle, takticku igru su pretvorili u jako malo takticku igru koja fakticki postaje sve samo ne takticka igra kada treba rushati nesto jer zlocesti timer ti kaze da moras napravit x u y poteza. tragicno.

 

za grafiku i te budalastine... mislim da je svima bilo jasno da ce bit bolje nego u prosloj igri, ali to je sekundarna stvar. prica je onako... ok, mi izgubismo, sad se borimo u ilegali i pokusavamo osloboditi ljudsku rasu. tralalalala, klasika. hoce li bit kakvih obrata u price ne znam a bome niti ocekujem. ionako to manje-vise ignoriram

 

trnutno igru ne preporucam osim ako nemate sta radit. a bolje samo gledat filmice na youtube (tipa penn and teller) nego kupit ovo.

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Jesam dobro shvatio tebi je nelogicno sto sa 55% sansom za hit promasis i to je ti bezveze ?
Znaci po tvojoj logici i matematici 55% hit chance bi trebao da pogodi uvijek ili sta tocno zelis da kazes ?
Nije RNG imati 55% sansu za hit to je statistika i sansa za pogodak...

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Wack kaže...

Jesam dobro shvatio tebi je nelogicno sto sa 55% sansom za hit promasis i to je ti bezveze ?
Znaci po tvojoj logici i matematici 55% hit chance bi trebao da pogodi uvijek ili sta tocno zelis da kazes ?
Nije RNG imati 55% sansu za hit to je statistika i sansa za pogodak...

 ne nego je poanta da ja stojim milimetar od tebe sa sacmaricom i imam 55% hit chance. naravno da je statistika tu koja ce odrediti hit chance (promasit ili pogotidi) ali u takvoj situaciji uopce ne bi smio faliti nekoga ili nesto a kamo li imati sansu manju od 95% da pogodis. stovise, trebalo bi bit 100%

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
odjavljen
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Sve mogu razumit... Time based misija je u biti malo i niti jednom se nisam našao u situaciji da mi je bilo gusto ili nešto slično... Laganini sam ih prelazio. Ne moraš spašavat civile tako da ideš od jednog do drugog, dovoljno je pobit sve aliene. :D

U biti itekako imaš vremena i nema potrebe za žurenjem ilitga rushanjem.

Što se tiće hit percentage-a, jebiga; sve ti piše na onom baru (gdje su ti skillovi)  kad ga proširiš.; Koliki i zašto ti je toliki postotak da ćeš ga pogodit. Vidi sliku.

 

takticku igru su pretvorili u jako malo takticku igru koja fakticki postaje sve samo... Itekako griješiš, ama baš ništa se ne mijenja tim tajmerom osim nekog lažnog osječaja napetosti. Jednom kad skužiš da ne moraš rushat sve ti bude ravno.

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Meni u ovoj igri smeta par stvari koje zaista nemaju smisla kako god da okreneš:

 

- onaj free turn koji alieni dobivaju bez obzira našao ja njih u svom turnu ili oni mene u svom: umro sam od muke kad sam probao na neaktivirani pod upotrijebiti rangera (još je bio i skriven) sa run and gun-om da bi se lijepo odmah alienčići fino raspodjelili i mućki ga okružili i još su u full coveru naspram njega i svih drugih mojih....toliko o tome da možeš raditi nekakve smislene ambushe i da možeš zaskočiti aliene.

 

- udaljenost do koje vide i mogu pucati....stavite rangera sa phantomom (koji je concealed naravno) do ruba nekog vidnog polja neprijatelja i onda iza njega stavite nekog tko nije concealed i ovaj koji nije skriven aktivira pod, a ovaj koji je, a stoji bliže ne aktivira ga...po kojoj fucking logici oni ne vide rangera ali vide ovog drugog????? Ili im je vidno polje do te granice ili neka ga fucking pokažu kako je stvarno stanje sa sve a ne samo za one koji imaju status concealed!!!

 

- koja je poanta concealmenta kad ne postoji uopće mogućnost da se misije prođu stealth načinom i nema nikakvog načina kako zapravo pobjeći alienima kad ionako uvijek znaju di smo? Čemu to forsiranje fraze "sad mi napadamo i skrivamo se" kad ne postoji način van rangerovog concealmenta (ili awc :D) da se ostane skriven na dulje staze? Ali tad toga koji je skriven se ne može koristiti na ništa drugo nego kao scouta i treba se paziti da se može jedino zaskočiti već aktivirani pod..inače slijedi scenarij iz prve opaske

 

 

Timeri su mi čist ok, nekad vremena na pretek a nekad periferija skoro odleti u smeće 

 

Dobra je ovo igra ali.....nije toliko teška koliko su se zapravo devovi potrudili da umjesto nekog izazovnog AI-a stave ovakve gluposti...probajte mod koji izbacuje/mijenja onaj free turn i vidite kolko je igra zapravo teška....čista smijurija :D

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Obi Wan kaže...

x-com 2... iskreno nisam previse impresioniran. najveci problem igre su timed missions (moras napravit x u y poteza) i retardirani rng.

 

sjecam se medu prvim misijama upadne misija u stilu: majko mila moja majcice, vanzemaljska bagra nas je nasla, bracooo pomagajte. ajd rekoh, zasto ne. sletim sa onim cudom, mission objective: save at least 6 civilians. i sve bi to bilo dobro da ja kroz tu mapu ne rusham ko debil, a na drugoj strani ekipa nabildana za poludit. moje jade jedva level 2 nemaju apsolutno nikakve sanse u rushanju. da bi se na kraju dogodilo da nakon ne znam ni ja koliko pokusaja razvijem strategiju s kojom su napadati, odnosno spasavati civile. stoga se namece poprilicno ocit zakljucak; ako oni i stave timed missions, ti ces kad-tad shvatiti kuda ici i kako reagirati i gdje su alieni skriveni tako da te timed missions uopce nemaju apsolutno nikakvog smisla jer se na kraju pretvore u realod fest u kojem vec znas di je sta napamet i na neki nacin neprirodno produzavaju vrijeme koje provodis igrajuci igru. isto tako samo se nadas da ce te rng posrat kako treba. sto vodi do sljedeceg problema

 

RNG. ne znam da li postoji neka rijec (ili skracenica) koju mrzim vise od rng. toliko sam se toga nagledao u raznim igrama ali ovo je stvarno bezobrazno. toliku tragediju ja nisam vidio u smislu da moj decko stoji metar od aliena, em sto ima hit chance 55% em sto ga promasi sa sacmaricom. to je sve sto cu reci na tu temu. dode mi da povratim i dobijem proljev u isto vrijeme. mislim da od toga nema nista gore.

 

takoder, preveliko silovanja sa cutscenes, cudni frame dropovi i ostale gluposti kvare dozivljaj.

 

dakle, takticku igru su pretvorili u jako malo takticku igru koja fakticki postaje sve samo ne takticka igra kada treba rushati nesto jer zlocesti timer ti kaze da moras napravit x u y poteza. tragicno.

 

za grafiku i te budalastine... mislim da je svima bilo jasno da ce bit bolje nego u prosloj igri, ali to je sekundarna stvar. prica je onako... ok, mi izgubismo, sad se borimo u ilegali i pokusavamo osloboditi ljudsku rasu. tralalalala, klasika. hoce li bit kakvih obrata u price ne znam a bome niti ocekujem. ionako to manje-vise ignoriram

 

trnutno igru ne preporucam osim ako nemate sta radit. a bolje samo gledat filmice na youtube (tipa penn and teller) nego kupit ovo.

 iskreno ono što ti ja mogu reć na sve ovo je GIT GUD.

Ovi problemi koje si ti naveo nisu realni problemi nego problemi nekoga ko nekuzi mehanike igre.
IGra je u svakom pogledu bolja od xcom 1inice,sve je razradjenije,bolji pacing ima i da sad ne pišem memoare...bolje mehanike. Klase su puno bolje,nema cookie cutter ko u jedinici di je optimalni build u squadu taj i taj covjek s tim perkovima,ovdje nakon jedno 5 promotiona svaka klasa ima korisnost i PUUUUNO su više truda ulozili u sve to...

Odaješ dojma nekog ko nezna puno o čemu priča. NHF.

16 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)
Rocinante2112 kaže...

 iskreno ono što ti ja mogu reć na sve ovo je GIT GUD.

Ovi problemi koje si ti naveo nisu realni problemi nego problemi nekoga ko nekuzi mehanike igre.
IGra je u svakom pogledu bolja od xcom 1inice,sve je razradjenije,bolji pacing ima i da sad ne pišem memoare...bolje mehanike. Klase su puno bolje,nema cookie cutter ko u jedinici di je optimalni build u squadu taj i taj covjek s tim perkovima,ovdje nakon jedno 5 promotiona svaka klasa ima korisnost i PUUUUNO su više truda ulozili u sve to...

Odaješ dojma nekog ko nezna puno o čemu priča. NHF.

 ako je postavljanje timera nerealan problem onda ja zbilja ne znam sta bi trebao reci. lik stoji nad glavom i stalno kvocka: nemas puno vremena i tako jedno 586 puta kao da ja gore u cosku ne vidim koliko ima turnova. i tako neprestano dok god traje misija. da ne govorim sto je jedan kolega gore rekao kad izadem iz concealmenta da misteriozno izgubim turn. zasto? pojma nemam. valjda je to ''nepoznavanje mehanike igre''. svaka cast kad mi turn ukradu. nemam rijeci.

 

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
Re: XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Timer je meni OK jer ti ipak daje osjecaj imersije jer MORAŠ uspjet misiju u nekom danom roku jer alieni spremaju nešto za x turnova,dobra je mehanika koja igrača drzi pod kontrolom al opet ne tolkom da je iritantno.
Ovo za gubljenje turna stoji što sam ti rekao gore,GIT GUD. Gubis turn samo ako te oni spotaju,ne gubis turn ako ti initiateas. Što će potvrdit šta sam rekao gore,da ne razumiješ mehaniku.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
XCOM 2 (naslov igre je pokvario forum)

Meni je to što se tiće concealmenta i gubljenje turna ili dobivanje nekako normalno ovako kako je. Jer da nije, prvi ambush a i svaki sljedeći bi bio riješen u roku keks. Ako su oni mene uhvatili - normalno da su oni u prednosti a ako sam ja njih; imam taj turn s kojim mogu dosta štete napravit i još ako ne staviš overwatch na ekipu (to ti potroši turn) samo ih dokrajčiš. Meni to ima smisla.

Pa di bi tu bila draž igre kad bi ih sve porješavao u jednoj po jednoj zasjedi?! Možda to nema smisla s nekog "realnost u igri" aspekta ali je takva mehanika i da je drugaćije nebi valjalo jer bi bili OP.

Već je ovako malo OP jer prvi POD kojeg bi napao, od kakvih god aliena se sastojao, bi riješio u pol jednog turna. :/ Granade launcher, salvo - grandelauncher, serial i onda reaper. :/ i odu svi u 3 picke materine :Di A ako je sectopod i gatekeeper i heavy MEC ili codex - rupture, capacitator overcharge, shredder itd. (eno situacije par postova prije di me je ekipa dočekala i to kakva i kako sam je irješio u jednom turnu i to flawless :D)

A di su još oni skillovi, tipa besplatan pucanj (ne znam koji dodatak ti daje 15% šanse na još jedan pucanj), execute itd itd. 

Balans, tako bi ja rekao zašto su stvari takve kakve jesu...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 10:30 (skank666).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Vodeći dizajner XCOM-a 2 o tehničkim propustima
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice