Audio driveri

poruka: 8
|
čitano: 2.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Audio driveri

Pozdrav,

naci kupio sam si KRK monitore.Spojio sam ih direkt u zvucnu od kompa.Problem je taj sta sam do sad imao preko hdmi-a zvuk i sliku.Evo vec par sati pokusavam svakakve drivere i ne pomaze.

maticna je asrock z77 pro3.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Audio driveri

Kako to misliš svakakve drivere?

Drivere treba skinuti i koristiti sa službene stranice.

http://www.asrock.com/mb/Intel/Z77%20Pro3/?cat=Download

 

A zatim Control panel -> Sound i tu staviti odgovarajući izlaz kao defaultni.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
neaktivan
offline
Audio driveri

Ja sam i prije skinuo te drivere,ali ovdje pod opcijama mi nema za odabrat.

audio audio
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Audio driveri

Deinstaliraj sve što si instalirao od tih audio drivera i skini ovo pa instaliraj

ftp://europe.asrock.com/drivers/All/Audio/Realtek_Win7-64_Win7_Vista64_Vista_XP64_XP(6559).zip

 

Vrlo važno: Raspakiraj .zip datoteku u neki folder i pokreni setup sa desnim klikom i "run as admin"

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Audio driveri

evo napravio sam sve kako si reko i opet ne radi.neznam u cemu je problem inace nisam nikad imao takvih problema.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio driveri

odspoji audio kabel i ponovo spoji dok je win upaljen... trebao bi se pojaviti popup.. ako toga nema tad nisi instalirao audio driver (bilo koji razlog npr neispravna/disejblana zvučna onboard..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Audio driveri

Poz, jel zna netko kak da si instaliram drivere za ovu zvučnu klik.

Prije je to išlo bez problema, danas sam stavio novi os i prvi put da mi to pravi problem.

MSC, the greatest ever
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio driveri

..imaš ovdje: http://www.geniusnet.com/Genius/wSite/ct?xItem=16852&ctNode=3630&mp=1 / download / driver i izaberi svoj OS....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice