Coolermaster Devastator [Review]

poruka: 81
|
čitano: 35.877
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

I kakvi su vam onda dojmovi tipkovnice i miša? Još se dvoumim dal da uzmem komplet ili da uzmem Gigabyte Force M7 THOR, on je ipak laserski i bolji nego ovaj, ali mi je ova tipkovnica u muskom spolnom organu totalno, al može poslužit

ShadowStep
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

ja imam samo pohvale...komu smeta neHR raspored, moze biti minus kod kupnje...meni iskreno ne smeta...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]

Meni ne smeta kad ni negledam tipkovnicu, jedino me muci kad pišem nešt ozbiljno pa ž đ nemog naći, al ovako ostalo super. Samo je problem kad keva ide na komp, neće se ona znat snaći hehh :D

ShadowStep
13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

ma upamtis gdje su čćšđž i bok...

 

mislim da cu vratiti z i y na mjesto, jer ovako mi se vidi razlika izmedu visine i kosini tipki...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Ekipaa, ako nije problem da kazete dojmove sto prije, sutra pocinje akcija za 200 kuna komplet. Zanima me miš, jel su klikovi tvrdi, kakva je veličina? 

ShadowStep
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

mis je veci od mojeg proslog koji je bio dosta manji...rekao bi da je ok velicine, ugodan za koristenje, klikovi mrvicu tvrdi, glasniji, scroll je meni savrsen, mekan, lagan, nema onakve korake izrazene...osvjetljenje je vrhunsko

 

tipkovnica je prva liga, unatoc tomu sta je vislja od danasnjih flat, jako se brzo pise, ako ti ne smeta sta nisu ispisani čćšđž (ali ih se moze pisati i dalje kad ti u HR modu u win) i ako ti ne smetaju sta znakovi na 1234567890 su razmaknuti za 1 mjesto, onda uzimaj...

 

ja sam prezadovoljan

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Vidim da je još danas i sutra Devastator na popustu te iznosi 199kn u Linksu.

Ja sam naručio pa kud puklo da puklo.

Majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]

Ja radio do 3 sata, letio ko kreten da stignem kupit, poljubio vrata pred trgovinom, rade do 2 -.-'

 

ShadowStep
12 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Ja sam stavio u košaricu i račun je došao 199kn na mail.

Valjda ću i platiti tih 199kn prekosutra u poslovnici jel piše da je ponuda od 22. do 23. a naručio sam danas oko 17h (a sutra poslovnice ne rade)...

Majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]

Kolko znam pisalo je od 21.-23.
Ja dođem u petak ženska mi kaže to je tek sutra, danas akcija počinje iza 7 sati, al tad zatvaramo, tako da je samo sutra, a nedjeljom normalno nerade. 

ShadowStep
12 godina
protjeran
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]
Cromaki kaže...

Vidim da je još danas i sutra Devastator na popustu te iznosi 199kn u Linksu.

Ja sam naručio pa kud puklo da puklo.

Platit ćeš 199kn

Cromaki kaže...

Ja sam stavio u košaricu i račun je došao 199kn na mail.

Valjda ću i platiti tih 199kn prekosutra u poslovnici jel piše da je ponuda od 22. do 23. a naručio sam danas oko 17h (a sutra poslovnice ne rade)...

Platit ćeš 199kn, imaš rezervaciju 2-3 dana. !

SBV3X kaže...

Kolko znam pisalo je od 21.-23.
Ja dođem u petak ženska mi kaže to je tek sutra, danas akcija počinje iza 7 sati, al tad zatvaramo, tako da je samo sutra, a nedjeljom normalno nerade. 

Samo napravit web naruđžbu i doć u pon podić po 199kn !

13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

ljudi dal vama maus zna sporo se kretati tu i tamo? moguce da je dosta osjetljiv na povrsine, evo meni i frendu koji je kupio neki dan se pojavljuje taj problem...sutra idem u links da mi daju drugi a ovaj reklamiraju, pa onda ako je isto, onda bit ce da je maus takav, pa da mu treba podloga...

 

malo sad gledam kakve podloge ima po ebayu, imate li kakvu za preporuciti? naravno da ima plave elemente, da mi pase uz ostalo osvjetljenje...moze staklena mat, krpene bas i ne preferiram jer me vracaju u doba tracking ball miseva (sredina 90tih i moja prva 486ica)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 2:24 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Evo stigao i moj primjerak danas :)

 

Majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Jedino sam ja pojeo govno.. :D

ShadowStep
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Evo i sa HR rasporedom i tipkama {#}

Za cijenu od 219,00 kn i besplatnom poštarinom.

Odlicno, pozadinsko osvjetljenje i u paketu sa mišem.

Intel Core™ i7
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 12:33 (mserfezi).
Moj PC  
7 0 hvala 3
13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

hebat ga sad :D

 

vidjet cemo do kad ce ti maus biti dobar...

 

neprecizan bez pad-a i poceo neki dan da mi skripi scroll kad ga vrtim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]
RuskeGTT kaže...

 

vidjet cemo do kad ce ti maus biti dobar...

 

neprecizan bez pad-a i poceo neki dan da mi skripi scroll kad ga vrtim

jbte pa tko jos igra bez mousepada {#}

ja imam od razera ovaj stolnjak - mantis speed i odlično ide.

 

Sad sam primijetio da i meni malo škripi kad scrollam ali samo na gore, inače  uvijek nosim slušalice pa nisam to ni primijetio do sada, možda to malo s wd-om podmazat {#}

Majke mi
11 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Tot masti ubacit {#} Trebao bi ja cistit svoju tipkovnicu pa cu nabacit koju sliku da se vidi rastavljena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]
Cromaki kaže...

jbte pa tko jos igra bez mousepada  {#}

 

  ja ne igram uopce igre ima vec par godina da igram 1x u 2mj, ako i toliko...nisam uzeo maus za igre

10 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Jao ja bi se sad pojeo jer sam prije mjesec dana ko fol na "akciji" kupio devastator set za 200kn sa US layoutom(sad je 209kn redovna cijena), da sam znao da dolazi Hrvatski layout i da ce bit samo 20kn skuplji pricekao bih. Baš su smradovi :D inače za sad nemam nikakvih tehničkih zamjerki

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

maus mi skripi kad skrolam, onako cvili...

mozda odem do linksa da mi ga zamijene

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Cistio tipkovnicu pa evo koja slika rastavljene tipkovnice...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 17:36 (Xperiax1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Meni se miš sje bao, desna tipka je cijelo vrijeme pritisnuta. Otici cu sutra do linksa nadam se da ce mi htjet zamjeniti... {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

ja sam kupio prije 2 mjeseca coolermaster devastador sa mišem... sve super ali sam kupio sa US tipkama...kome to ne smeta prodajem za 199kn... ili samo tipkovnicu za 149kn...racun i garancija

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Kupio upravo u linksu za 249 kn tipkovnicu i miš, sve oke samo me muči tipkovnica. Tipkovnica je hr layout i jedva stvarno jedva se vide slova kada nije led backlight uključen. Da li je netko imao isti ovakav slučaj te je li onda zamijenio tipkovnicu i dobio sa "premazom" da budu bijela , a ne ovako siva pa se ni ne razlikuju? Je li to pogreška u modelu, pa da zamijenim ?

Evo slika, gdje se ne vidi, stavit ću i 2 slike koje sam našao gdje se dobro vidi, pa se nadam da i moja mogu biti takva.

jedva vidljivo jedva vidljivo
jedva vidljiva slova jedva vidljiva slova
može biti ovako svijetlo? može biti ovako svijetlo?
ili barem ovako ili barem ovako
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

ne kuzim te sta ce ti tipkovnica bez svjetla? ja ne vidim nista po danu, upalim svjetla pa je super...nemozes ocekivati da se vidi, ako su slova prozirna da mogu provoditi svjetlo

 

radije se brini koliko ce ti dugo trajati maus bez skripanja i da li ce ti raditi bez podloge

 

moj je sad ovako:

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Što ne valja s mišem??

Da li miš treba svijetliti i kad je komp ugašen? Pitam jer onda koliko dugo će svijetliti? Također koliko dugo traju svijetla na tipkovnici?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Coolermaster Devastator [Review]

Neki članovi se žale da scroll počne škripati nakon nekog vremena. ništa što se ne može podmazati :P

 

a koliko dugo će svijetliti - pretpostavljam stalno (nemam devastatora), jer komp cijelo vrijeme daje struju preko usba, čak i kad je ugašen. Na tipkovnici vjerojatno možeš ugasiti svjetlo, ali na mišu ne. Što, toliko je iritantno svjetlo? :/ 

13 godina
offline
Coolermaster Devastator [Review]

mis se ugasi kad se komp ugasi, jedino kad je u stdby onda mis svjetli, a tipkovnicu iskljucis

 

cime i kako podmazes maus?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Coolermaster Devastator [Review]

Mislio sam na trajanje svijetla-ledica.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice