Dodtni subwoofer

poruka: 6
|
čitano: 719
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Dodatni subwoofer

pozdrav,

 

Imam genius spHF2020 zvučnike, ali mi fali malo basa...( da se razumijemo ti zvučnici su zakon)ali ja slušam elektronsku glazbu.pa me zanimalo dali je moguće kupiti samo neki woofer da pojača bass..da udara.. :)

 

ali da sve to zvuči lijepo.

 

Molim neki savjet za woofer.

 

Hvala unaprijed Bugovci... :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dodatni subwoofer
Ghost158 kaže...

pozdrav,

 

Imam genius spHF2020 zvučnike, ali mi fali malo basa...( da se razumijemo ti zvučnici su zakon)ali ja slušam elektronsku glazbu.pa me zanimalo dali je moguće kupiti samo neki woofer da pojača bass..da udara.. :)

 

ali da sve to zvuči lijepo.

 

Molim neki savjet za woofer.

 

Hvala unaprijed Bugovci... :P

tu ne mozes spojiti običan woofer, nego ti treba aktivni woofer koji u sebi ima pojačalo, ili uzet neki woofer i pojačalo odvojeno.

edit: do koliko para uzimas?

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 16:24 (Tony1999).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dodatni subwoofer
Tony1999 kaže...
Ghost158 kaže...

pozdrav,

 

Imam genius spHF2020 zvučnike, ali mi fali malo basa...( da se razumijemo ti zvučnici su zakon)ali ja slušam elektronsku glazbu.pa me zanimalo dali je moguće kupiti samo neki woofer da pojača bass..da udara.. :)

 

ali da sve to zvuči lijepo.

 

Molim neki savjet za woofer.

 

Hvala unaprijed Bugovci... :P

tu ne mozes spojiti običan woofer, nego ti treba aktivni woofer koji u sebi ima pojačalo, ili uzet neki woofer i pojačalo odvojeno.

edit: do koliko para uzimas?

čuj...ovisi..neznam koliko se kreću takvi wooferi....valjda bi 500 kn bilo dovoljno.... ako znaš nešto što valja samo reci...

 

volio bih da mi zvuk bude donekle ok....ne najbolji ali ne i najgori , ako me razumiješ

12 godina
offline
Re: Dodatni subwoofer
Ghost158 kaže...
Tony1999 kaže...
Ghost158 kaže...

pozdrav,

 

Imam genius spHF2020 zvučnike, ali mi fali malo basa...( da se razumijemo ti zvučnici su zakon)ali ja slušam elektronsku glazbu.pa me zanimalo dali je moguće kupiti samo neki woofer da pojača bass..da udara.. :)

 

ali da sve to zvuči lijepo.

 

Molim neki savjet za woofer.

 

Hvala unaprijed Bugovci... :P

tu ne mozes spojiti običan woofer, nego ti treba aktivni woofer koji u sebi ima pojačalo, ili uzet neki woofer i pojačalo odvojeno.

edit: do koliko para uzimas?

čuj...ovisi..neznam koliko se kreću takvi wooferi....valjda bi 500 kn bilo dovoljno.... ako znaš nešto što valja samo reci...

 

volio bih da mi zvuk bude donekle ok....ne najbolji ali ne i najgori , ako me razumiješ

do 500kn sam nasao jedino ovo

 

ili si mozes uzet autosubwoofer (iako on nije namjenjen za kuću)

1.

2.

3.

 

za spojit auto subwoofer u kuću ti treba jedno pc napajanje, na kojem spojis crnu i zelenu zicu na konektoru na maticnu da se napajanje upali, i onda odrežeš žute žice s molexa i spojis ih na +, a crne na minus. remote izlaz iz pojacala također spojiš na +12v

 

a da bi sve to spojio na pc trebat ces ovo, i jos jedan ovakav kabel, no subwooferom neces moc upravljat preko ovih zvucnika sto imas, nego na pojacalu.

 

edit: od kud si? da znam za nac oglase

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 18:47 (Tony1999).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dodatni subwoofer

Iz Slavonskog Broda sam

 

gle ja sam prije za aktivni sub.  može biti 600,700kn ,kažem lud sam za glazbom pa bi mogao izdvojiti 200/300 više za ok zvuk... :)

 

Ovaj autosub mi se nekako čini kompliciran za složiti

 

 

12 godina
offline
Re: Dodatni subwoofer
Ghost158 kaže...

Iz Slavonskog Broda sam

 

gle ja sam prije za aktivni sub.  može biti 600,700kn ,kažem lud sam za glazbom pa bi mogao izdvojiti 200/300 više za ok zvuk... :)

 

Ovaj autosub mi se nekako čini kompliciran za složiti

 

 

nije uopce tesko slozit autosub, ima moj susjed, slozis to u 20 minuta, on ima bandpass kutiju, trese se prozor, a jednom je bio bass stavio na balkon od sobe i trese mu se lim uz krov.

 

 

uzmi si yamaha aktivni sub

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 9:57 (Tony1999).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice