Dvije zvučne kartice problem

poruka: 5
|
čitano: 1.479
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dvije zvučne kartice problem
pitanje

kupio sam logitechove slušalice koje se spajaju preko USB-a, koje su windovsi prepoznali kao zvučnu karticu. pa bih htio znati dali je moguće da mi i zvučnici (koji su spojeni na on board zvučnu karticu) i USB slušalice rade zajedno, odnosno da reproduciraju isti zvuk u isto vrijeme

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Dvije zvučne kartice problem

Ne bez...

Crysis!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2008 20:27 (DR.Ficho).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvije zvučne kartice problem

ja isto imam logitech usb headset i u nekim programima mozes odabrati koju karticu ces koristiit (npr. windows live mesenger, skype, winamp) vjerojatno ih ima jos, al da reproduciraju u isto vrijeme, mislim da to bas nebi islo

15 godina
neaktivan
offline
Dvije zvučne kartice problem

prvo nekako sumnjam da ih je sistem prepoznao kao zvučnu karticu,to je headset... ak možeš malo bolje objasniti šta točno javlja i slično, bilo bi od koristi ,šta se tiče reprodukcije nevidim problem ,vjerovatno se to da srediti,samo daj koji detalj,,iako dvije zvučne u isto vrijeme nebi mogle funkcionirat , a može bit i da je softverski moguće povezat

 

Supman??
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2008 20:51 (Skeptik).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dvije zvučne kartice problem
autorov komentar

kupio sam USB headset ali nism dobio nikakav cd il nešt slično, sam sam ukopčo u USB i sve je prošlo u redu i sad mi se headset nalazi u zvukovima iaudio uređajima u control panelu i ondje mogu mjenjat između headseta i on board zvučne kartice, mene pati što nemogu oboje u isto vrijeme. naš sam plugin za winamp pa me to malo usrećilo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice