G700 auto switching functions

poruka: 13
|
čitano: 4.954
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
G700 auto switching functions

Kako kaže naslov,naime imam problem da mi G700 random prebaciju funkcije tipke po nekom svom izboru.

Stvari na koje sam gledao jesu da to nema veze sa baterijom tj radi to neovisno koliko je baterija još napunjena ili je miš spojen na kabel.

Imam samo jedan profil,pa stoga nije u pitanju dok nešto radim/igram da slučajno stisnem tipku i promijenim profil.

Zna li nešto u vezi ovoga ili se susreo sa tim?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
G700 auto switching functions

Logitech G700? Da ne bi bilo {#}

 

Bezicno radis?

Upravo se mom bratu jucer dogodilo kad ga je prebacio s kabla na bezicni.

 

Mozda prevelika udaljenost samog receivera od misa pa se gube podaci. Iskoristi onaj produzni koji si dobio pa primakni receiver blize.

Javi rezultate.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
G700 auto switching functions

Bežično ga koristim da,osim dok se ne puni.

Udaljenost pc-a i miša je manja od metra.

Recimo kad surfam umjesto scroll up/down on prebaci na zoom in/out,lijevi click ne postoji,a desni otvara izbornik foldera.

To mi se ne događa kad otkačim kabel,samo pri čistom radu potpuno nasumično.

Jedini način za koji znam da vratim na staro jest da ga restartam.

Malo iritantno.

 

Da,logitech G700, ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 17:39 (Vixi).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
G700 auto switching functions

idi u set point i podesi si svaki profil zasebno. koja je tipka za šta i sve ostalo. Meni se niti jednom nijie desilo a imam par profila spremljeno i isto tako ga korisitm bežično

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: G700 auto switching functions
ARazer kaže...

idi u set point i podesi si svaki profil zasebno. koja je tipka za šta i sve ostalo. Meni se niti jednom nijie desilo a imam par profila spremljeno i isto tako ga korisitm bežično

Tako je.

A zapravo prije toga probaj ponovo snimiti drivere!

Koristis SetPoint ili novi Gaimg Software?

 

I stvarno probaj pribliziti reciever misu ako ce se nastaviti.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
G700 auto switching functions

Stara tema, ali nema napisano da li je problem riješen. Uglavnom u 99% slučajeva ovo se događa zbog Logitech Gaming Softwarea 8.40. Uskoro stiže novi koji će ispraviti ove velike probleme.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: G700 auto switching functions
Lovac kaže...

Stara tema, ali nema napisano da li je problem riješen. Uglavnom u 99% slučajeva ovo se događa zbog Logitech Gaming Softwarea 8.40. Uskoro stiže novi koji će ispraviti ove velike probleme.

Meanwhile SetPoint mi pruža sve što mi treba{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: G700 auto switching functions
AA-d00d kaže...
Lovac kaže...

Stara tema, ali nema napisano da li je problem riješen. Uglavnom u 99% slučajeva ovo se događa zbog Logitech Gaming Softwarea 8.40. Uskoro stiže novi koji će ispraviti ove velike probleme.

Meanwhile SetPoint mi pruža sve što mi treba{#}

Najbolje dok ne srede maknuti LGS 8.40 i staviti recimo 8.35 (ako posjedujete G tipkovnicu). U SetPointu si podesite profile i spremite ih na memoriju miša, uninstall SetPointa da ne smeta i zdravo đaci... Od kad sam tako napravio mi svi profili i dpi postavke rade kako treba.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
16 godina
neaktivan
offline
G700 auto switching functions

Nisam siguran ali mislim da zadnji SetPoint koji radi sa g700 je 6.32.

 

E da, ono što me možda najviše smetalo dok sam imao LGS je to što nema "Document flip" funkcije!

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 11:32 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
G700 auto switching functions

Bok ljudi, vec duze vrijeme pokusavam nabaviti G700, nebi ga kupil u ducanu vec mijenjal za Mambu koja je u besprijekornom stanju(mogu slike poslat) Ako znate koga da bi mijenjal neka se javi na: ivek.vidov@gmail.com

Znam da nije ovo oglasna ploča il sajam al jebiga :D 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
G700 auto switching functions

Podravljam,

 

Ima ovaj g700 ali i problem, naime nikako da natjeram mis da sam prepoznaje profile tj. kada pokrenem neku aplikaciju da on automatski prebaci na profil odredjen za tu aplikaciju. Koristim zadnju verziju 8.45 a isto je bilo i na 8.40. Trenutno imam dva profila defaul i za jednu aplikaciju kad radim u win7 onda je default ta koja mi treba kad pokrenem aplikaciju on i dalje ostaje na defaultnom profilu. U profilu za aplikaciju sam naveo put do aplikacije ali sve je uzalud :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: G700 auto switching functions
bigbalabuto kaže...

Podravljam,

 

Ima ovaj g700 ali i problem, naime nikako da natjeram mis da sam prepoznaje profile tj. kada pokrenem neku aplikaciju da on automatski prebaci na profil odredjen za tu aplikaciju. Koristim zadnju verziju 8.45 a isto je bilo i na 8.40. Trenutno imam dva profila defaul i za jednu aplikaciju kad radim u win7 onda je default ta koja mi treba kad pokrenem aplikaciju on i dalje ostaje na defaultnom profilu. U profilu za aplikaciju sam naveo put do aplikacije ali sve je uzalud :(

Mozda jedna aplikacija pokrece neku drugu? Ili tako neka fora?

Uglavnom, meni radi u kojoj god aplikaciji podesim.

 

OSIM, softver je bugovit pa ne radi u oko 5-10 posto slucajeva!

Ceka se nova verzija.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: G700 auto switching functions

Evo kao nesto proradi nakon pravljenja vise profila i restarta :) hvala puno u svakom slucaju

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice