Gamerski miš 200-300 kn

poruka: 21
|
čitano: 4.832
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gamerski miš 200-300 kn

treba mi gamerski miš za max 300kn

molim da one koji misle da se za te novce nemoze dobit dobar mis nista ne pisu jer nemogu vise dat

tako da molim najbolje moguce 2-3 preporuke za 200-300kn najvise treba za cod2 mp i slicne sp igre

ako su linkovi pls nek bude iz linksa

hvala

FIFA-regional.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
josiq kaže...

treba mi gamerski miš za max 300kn

molim da one koji misle da se za te novce nemoze dobit dobar mis nista ne pisu jer nemogu vise dat

tako da molim najbolje moguce 2-3 preporuke za 200-300kn najvise treba za cod2 mp i slicne sp igre

ako su linkovi pls nek bude iz linksa

hvala

 

Prestigio PMSG1G

 

Kvaliteta na mjestu, 5040 DPI senzor kao u G9X za samo 200kn.

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
13 godina
offline
Gamerski miš 200-300 kn
http://hwbot.org/community/user/intelaati?tab=profile
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn

Prestigio je klasa iznad FireGlidera.

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
13 godina
neaktivan
offline
Gamerski miš 200-300 kn

Da se nadovežem na temu....

Prije sam imao Genius Ergo 555 miš i najbolje mi je sjeo od svih miševa,inače imam problema sa znojenjem dlana (ne normalno,nego prekomjerno)

Kroz ruke mi je prošlo ovo sve: Logitech G5/G9/G9X/G500/MX518/G7,svi razeri al doslovce osim nage,svi steelseriesi

Na ergu 555 mi se najmanje znojio dlan,super ergonomičan miš,skroz lijepo stane u ruku...

Baš ga sad potražih na nabavi,microline i msan i nema ga može ga još tko probat pronać pa makar polovni,neću uzimat ove điđibije to je sve skupo gofno....

Znači bez ponuda o tim miševima o 4XX-9XX kn....

Može čak i neka zamjena za njega al bez preseravanja molim....

Ako je netko imao erga 555 ili ima sličan problem mojem što se tiče ruku nek se izjasni u zamjenu...

Hvala unaprijed :D

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gamerski miš 200-300 kn

Sweex MI 570

 

Samo se razlikuju po boji :D

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
pandza94 kaže...

Sweex MI 570

 

Samo se razlikuju po boji :D

 

Link please?

Samo moli Boga da nije mali jer imam šapu kao medo,posve široku a i dosta dugačku :)

 

Evo samo da ti pokažem šta trenutno imam neki šrotex od 20 kn XD

http://images.prolighting.de/imagesshop/medium/WT68986.jpg

em mi je mali za u ruku (uzak i kratak),em mi nije cijeli dlan na njemu,em mi se na njemu znoji ruka više nego na onom bezveznom XScroll od geniusa a uz to su se i doslovce istrošile (nema ih) teflonske nožice lol

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 2:17 (AbeDomeNuS).
15 godina
odjavljen
offline
Gamerski miš 200-300 kn

Mozda za pocetak da rijesis problem pretjerane 'znojavosti' dlana {#}.

Imas poprilicno neobican problem ili mis drzis na krivi nacin. Necu sada ulaziti u to.

Savjet nemam, jer se nisam susreo sa takvim problemom. Niti cu se praviti pametan, ali medju tim jeftinim misevima, manje-vise svi su na isti kalup...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
Mrgud Veliki kaže...

Mozda za pocetak da rijesis problem pretjerane 'znojavosti' dlana {#}.

Imas poprilicno neobican problem ili mis drzis na krivi nacin. Necu sada ulaziti u to.

Savjet nemam, jer se nisam susreo sa takvim problemom. Niti cu se praviti pametan, ali medju tim jeftinim misevima, manje-vise svi su na isti kalup...

 

 

Ne kužiš,meni znači treba ergonomičan miš,kažem da imam šapu ko medo,ogroman dlan,al eto,pošto su prsti kratki ne dobije se takav dojam ali ja zato osjećam,ergo mi je bio baš kao za mene specijalno rađen...

ruka sjeda na njega ko salivena,ne znoji mi se ruka radi materijala na njemu (pretežno guma sa strane) i miš mi je bio san snova,sad gledam gdje ga ima i nemogu ga nać ajme meni ><

A taj problem znojavosti dlana nitko nezna pojasniti pa čak ni doktor u kojeg sam par puta išao u vezi toga...

Nakon nekih sat-sat i pol vremena mlatimudanja mišom meni je i miš i ruka u goloj vodi inače,kao na ovom,to mi se desi na ovom wintechu za 15 minuta...

A na Ergu je to dulje trajao ciklus znojenja i općenito mi se manje znojila ruka...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
AbeDomeNuS kaže...

Ne kužiš,meni znači treba ergonomičan miš,kažem da imam šapu ko medo,ogroman dlan,al eto,pošto su prsti kratki ne dobije se takav dojam ali ja zato osjećam,ergo mi je bio baš kao za mene specijalno rađen...

ruka sjeda na njega ko salivena,ne znoji mi se ruka radi materijala na njemu (pretežno guma sa strane) i miš mi je bio san snova,sad gledam gdje ga ima i nemogu ga nać ajme meni ><

A taj problem znojavosti dlana nitko nezna pojasniti pa čak ni doktor u kojeg sam par puta išao u vezi toga...

Nakon nekih sat-sat i pol vremena mlatimudanja mišom meni je i miš i ruka u goloj vodi inače,kao na ovom,to mi se desi na ovom wintechu za 15 minuta...

A na Ergu je to dulje trajao ciklus znojenja i općenito mi se manje znojila ruka...

 

Pa generalno ja ne drzim ruku striktno na misu - vec iznad misa, tako da mi se u biti niti ne znoji. Prije sam imao malih problema sa time - znojenjem, ali nakon sto sam procitao o tzv. karpalnom kanal problemu promjenio sam nacin na koji drzim misa. Inace ne bi znao. Savjetovao bi ti da probas roccat kone, ako mozes negdje, ali on ulazi i u cjenovni rang iznad tvoga.Od ovih jeftinijih, ne znam, jer gdje god da dodjem, a da su jeftiniji, uvijek je najobicnija plastika u pitanju. Sretno.

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
AbeDomeNuS kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Mozda za pocetak da rijesis problem pretjerane 'znojavosti' dlana {#}.

Imas poprilicno neobican problem ili mis drzis na krivi nacin. Necu sada ulaziti u to.

Savjet nemam, jer se nisam susreo sa takvim problemom. Niti cu se praviti pametan, ali medju tim jeftinim misevima, manje-vise svi su na isti kalup...

 

 

Ne kužiš,meni znači treba ergonomičan miš,kažem da imam šapu ko medo,ogroman dlan,al eto,pošto su prsti kratki ne dobije se takav dojam ali ja zato osjećam,ergo mi je bio baš kao za mene specijalno rađen...

ruka sjeda na njega ko salivena,ne znoji mi se ruka radi materijala na njemu (pretežno guma sa strane) i miš mi je bio san snova,sad gledam gdje ga ima i nemogu ga nać ajme meni ><

A taj problem znojavosti dlana nitko nezna pojasniti pa čak ni doktor u kojeg sam par puta išao u vezi toga...

Nakon nekih sat-sat i pol vremena mlatimudanja mišom meni je i miš i ruka u goloj vodi inače,kao na ovom,to mi se desi na ovom wintechu za 15 minuta...

A na Ergu je to dulje trajao ciklus znojenja i općenito mi se manje znojila ruka...

nedavno sam kupio MS Wizard..pffff...milina,a stid me reći kako je jeftin...

14 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn

 

Triba bi ja njega u ruci probat kako mi leži a da se nadovežem na kolegu mrguda :)

Ni ja ne stavljan cili dlan na miša,nego kako iman veliku šapu od dlana onda mi ovi budu kratki onako kako bi tribalo bit a visina je isto bitan faktor,ako je npr malo jajastiji oblik,tj višlji onda mi se ruka poprimi u veći luk i manji može bit miš....

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
13 godina
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn

Ma da samo što je u G9X 5700 DPI!!!

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
sako9800 kaže...

Ma da samo što je u G9X 5700 DPI!!!

 

I šta bi ti sad s time mislio reć?

Ja ionako koristim najčešće oko 1000-1100 DPI,ovo ostalo je sve preßeravanje jer je prebrzo šta će mi miš koji reagira na pomak od 1 mm na ekranu strelica od miša ode 15 cm?

To mi je bezveze i sasvim nepotrebno,naručit ću ovog MS Wizarda pa kvragu,100 kn za miša mi nije puno dati ^^

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
13 godina
offline
Gamerski miš 200-300 kn

Logitech MX518, klasika, kupio ga nedavno i zadovoljan sam {#}

Choose your excuse: 1. Lag | 2. Reg | 3. Cheats | 4. Bad Server | 5. Bullshit | 6. Mouse | 7. Fps lag | 8. All of The Above
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
vrba5 kaže...

Logitech MX518, klasika, kupio ga nedavno i zadovoljan sam {#}

Potpuno se slazem za taj novac neces naci boljega misa i ovo ponavljam po ko zna koji put ima ovakvih 100 tema znaci uzmi ovaj mis i ako nesto uzmes si razer goliathus podlogu(manju verziju jer je najjeftinija)

LoL-scarface797(EU)
16 godina
offline
Gamerski miš 200-300 kn

Ovim redoslijedom:
1. Prestigio PMSG1 (215 - 260 Kn)
2. Sharkoon FireGlider (199 - 235 Kn)
3. Logitech MX 518 (220 - 300 Kn)
Razlika između prvog i drugog je puno veća nego razlika drugog i trećeg.


Btw, ovaj što priča o Genius Ergo 555. Imam ja Samsung Plemax ML-600G (rebrandirani Genius Ergo 555) i miš je srednja žalost.
Meni nikako ne leži u ruci (to je subjektivno) + ne radi dobro na mekšim podlogama (ako nije drvo ili plastika kursor se miće pri klikanju, to je objektivo).

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gamerski miš 200-300 kn

Ja imam Razer Abyssusa i jako me dobro služi.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn

u ovoj temi imas dobrih miseva navedenih za tu cjenu odes u ducan u probas koji ti najbolje lezi u ruci i tako te stvari, al da sam ja na tvom mjestu definitivno bi uzeo mx518 mis je predobar za tu cjenu i neces se zeznut 100 %

Pain is temporaily,glory is forever!!
14 godina
protjeran
offline
Re: Gamerski miš 200-300 kn
AbeDomeNuS kaže...
sako9800 kaže...

Ma da samo što je u G9X 5700 DPI!!!

 

I šta bi ti sad s time mislio reć?

Ja ionako koristim najčešće oko 1000-1100 DPI,ovo ostalo je sve preßeravanje jer je prebrzo šta će mi miš koji reagira na pomak od 1 mm na ekranu strelica od miša ode 15 cm?

To mi je bezveze i sasvim nepotrebno,naručit ću ovog MS Wizarda pa kvragu,100 kn za miša mi nije puno dati ^^

Nećeš se zeznut,sasvim je super,ne mogu mu nači niti jednu manu.Naj mi je kad neki lika kaže: ali ovaj ima 5700dpi-a...koje u biti on ne može iskoristiti.Sasvim fino sa Wizardom igram Crysis,MW2,4,BFBC,SNIPER GHOST WARRIOR-a,itd i sasvim mi je dobar.Vjerujem da mnogi se pale na logo i ono:tko ima više DPI-a..Ako ne budeš zadovoljan Wizardom,zafitilji ga u zid,70 kn nije puno...ali vjerujem da nećeš..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice