Gamerski mis i podloga

poruka: 16
|
čitano: 4.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gamerski mis i podloga

dakle imam 500 kn i htio bih napokon kupiti gamerski mis i podlogu, malo sam gledao ponudu u linksu i nikako nemogu odluciti sta da uzmem...

Razer mi se cini previse razvikan ali opet nebih htio dati 300 kn za neki nekvalitetni mis, sto se tice podloge nemam blage dali je neka "uber-pro" podloga uopce potrebna, trenutno imam neku koju sam platio 5kn i sasvim sam zadovoljan :P

Molim vas preporucite mi neki dostojan mis i podlogu (ako je potrebna). Unaprijed zahvaljujem :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerski mis i podloga
tin_95 kaže...

dakle imam 500 kn i htio bih napokon kupiti gamerski mis i podlogu, malo sam gledao ponudu u linksu i nikako nemogu odluciti sta da uzmem...

Razer mi se cini previse razvikan ali opet nebih htio dati 300 kn za neki nekvalitetni mis, sto se tice podloge nemam blage dali je neka "uber-pro" podloga uopce potrebna, trenutno imam neku koju sam platio 5kn i sasvim sam zadovoljan :P

Molim vas preporucite mi neki dostojan mis i podlogu (ako je potrebna). Unaprijed zahvaljujem :D

Miš - Logitech G500 recimo

Podloga - Qck 

 

Ludilo, i jeftinije od 500kn

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Gamerski mis i podloga
tin_95 kaže...

dakle imam 500 kn i htio bih napokon kupiti gamerski mis i podlogu, malo sam gledao ponudu u linksu i nikako nemogu odluciti sta da uzmem...

Razer mi se cini previse razvikan ali opet nebih htio dati 300 kn za neki nekvalitetni mis, sto se tice podloge nemam blage dali je neka "uber-pro" podloga uopce potrebna, trenutno imam neku koju sam platio 5kn i sasvim sam zadovoljan :P

Molim vas preporucite mi neki dostojan mis i podlogu (ako je potrebna). Unaprijed zahvaljujem :D

Prestigio PMSG1y+SteelSeries QcK

 

 

EDIT: Pišem post,  tražim pad, postam, kolega stavio taj pad :D

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2012 19:21 (nul-3).
12 godina
offline
Gamerski mis i podloga

Prestigio me privlaci zbog niske cijene ali posto trenutno koristim logitech (neki bezicni al dosta je dobar..) se nemogu jos odluciti...

Hvala na brzom odgovoru ali moram malo razmisliti :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamerski mis i podloga
tin_95 kaže...

Prestigio me privlaci zbog niske cijene ali posto trenutno koristim logitech (neki bezicni al dosta je dobar..) se nemogu jos odluciti...

Hvala na brzom odgovoru ali moram malo razmisliti :P

Imaš vaporovo review pa si ga malo pročitaj.

R.I.P. Mentalist (2012) lzgr (2012) Che Guevara (1967)
14 godina
neaktivan
offline
Gamerski mis i podloga

Imam Prestigio PMSG1G i mogu reći da je dobar miš, iako se za moj ukus malo previše osjeti loša (ok, prosječna, da ne bude da niš' ne valja) kvaliteta plastike.

 

Što se tiče preporuke podloga, tu ti mogu preporučiti dvije, po meni jako dobre.

Steelseries QCK mini i RAZER GOLIATHUS FRAGGED Control Omega Edition. Od Razera postoji i drugi model, Speed, koji je više za igrače sa niskim DPI postavkama jer, je pogodna za brze pokrete.

 

 

E sad miševi. Budući da si ograničen budžetom, iznos će ti naravno ovisiti i o tome koju podlogu odabereš.

Moji prijedlozi su ti slijedeći:

Logitech G400 - najjeftiniji od svih koje ću ti preporučiti, a zapravo jako dobar miš.

Logitech G500 - miš koji se nametnuo kao zlatna sredina za pojam gamerskog miša, iako je za moj pojam možda i malo skuplji od nekakve realne cijene. Isto tako odličan miš.

Logitech G9x - super miš koji je namjenjen onima manjih dlanova ili onima koji drže miš sa vrhovima prstiju. Zbog cijene, ovo je COD:MW3 edition!

Steelseries ikari - miš za one malo većih dlanova, koji se pokazao kao odličan za precizan rad (zbog CPI), općenito dosta hvaljen!

 

 

I za kraj, budući da bi bio red da ti dam preporuku za konkretnu kombinaciju, ako želiš proči što jeftinije uzmi QCK mini podlogu i G400. To je za pola od iznosa koji si spomenuo.

Druga meni draga kombinacija bi bila G9x i Razer podloga, a treća ako želiš malo veći miš je ikari i QCK mini podloga!

 

I naravno što god da odabereš, nećeš pogriješiti.

A ako ti se izbor i pokaže kao neadekvatan, uvijek možeš prodati i kupiti nešto drugo za što ćeš smatrati da će ti bolje odgovarati!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2012 20:26 (godo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gamerski mis i podloga

Po meni najbolji izbor bi bio:

 

Logitech G500 i SteelSeries QCK !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gamerski mis i podloga
Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gamerski mis i podloga
Srednji kaže...

on mi najbolje izgleda ali nema se para :P

 

Ipak sam uzeo Prestigio PMSG1y i Steelseries Qck

mislim sa je presudilo to što je najjeftinija opcija ali miš mi se čini sasvim uredu po reviewovima i vasim komentarima (a i po slici :P) +jos moj frend ima taj mis i kaze da je super

Puno hvala na pomoci :D

13 godina
offline
Gamerski mis i podloga

sta mislite o ovoj podlozi za mis

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamerski mis i podloga
domac5 kaže...

sta mislite o ovoj podlozi za mis

Ma to je vjerovatno ona obicna platnena kakvih ima kod nas za 20-ak kuna.

 

Nece bas dugo drzat, pocet ce se raspadat nakon nekoliko tjedana.

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Gamerski mis i podloga

meni treba neka malo hrapavija jer igram na 1200 dpi pa mi treba preciznost

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamerski mis i podloga
domac5 kaže...

meni treba neka malo hrapavija jer igram na 1200 dpi pa mi treba preciznost

A koliko mozes izdvojit?

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Gamerski mis i podloga

a nekih 50 kn...nije sad da mi je to tak hitno potrebno al bilo bi dobro da imam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gamerski mis i podloga

Za taj iznos možeš kupiti Steelseries QCK mini.

To je jako dobra podloga, a ako netko misli da neće biti dobra za ono što tebi treba neka da drugi prijedlog.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Gamerski mis i podloga

Logitech G400 malo novaca, a visoke perfomance

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice