Headset do 300kn

poruka: 10
|
čitano: 5.999
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Headset do 300kn

Evo, treba mi novi headset jer ovaj koji imam je neko smeće od 50kn koje smješno ima odličan mikrofon ali je zvuk očajan a i ne pašu mi za duže nošenje, pa bih vas molio za pomoć ako znate neki dobar headset do 300kn(koja kuna gore-dolje) ali da ga ima za nabavit u rijeci(link,net-com,hgspot dućani) zasad su mi za oko zapele ove sluške od logitecha al neznam, nemože se to ovako procijenit samo po izgledu, više bih volio čuti od nekoga tko je probaoOsmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Headset do 300kn

http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+CREATIVE+LABS+Headset+FATAL1TY+GAMING%2C+retail&option=artikl&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.118

Ove su ti odlične za gaming, ima ih moj prijatelj. Prelaze ograničenje, ali ako hoćeš sluške za gaming ne možeš sa ovima falit, osim ako ti je velika glava onda će ti biti male Cool

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+LOGITECH+Gaming+G330%2C+3.5mm+jack%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=10050620&id_artikl=100.506.214

Ove mi se isto čine odlične, ali nisam nikad nosio slušalice u takvom stilu, pa neznam hoće li ti smetati nakon dužeg korištenja Neodlučan

 

Ako ne možeš naći sluške za 300kn da ti se sviđaju, onda preporučam ili black market ili njuškalo

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2010 12:11 (Zvonimir Zubić).
15 godina
offline
Headset do 300kn

Hvala, evo baš sam sad malo detaljnije pročitao za ove creativove slušalice i uglavnom svi kažu da su dosta dobre, pogotovo za igranje(za šta mi i trebaju xD)tako da ću još razmislit al mislim da ču njih uzet. Ako netko ima svoja iskustva u vezi ovih ili nekih drugi nek slobodno kažeOsmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Headset do 300kn

Za 300kn mislim da je bolje rjesenje uzeti solidan par stereophone slusalica i mic sa trenutnih sluski... sennheiser hd201 za 199kn u technomaxu su odlican izbor za te novce..uglavnom svake ''klasicne'' slusalice pometu vecinu headsetova

Nobody expects the Spanish inquisition!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Headset do 300kn

E ali problem, je što bi morao totalno uništit ovaj headset da bi izvukao mikrofon iz njega, i onda još izimprovizirati ga na sluškama, onda mi netreba headset jer već imam sluške Koss UR.20 koje su odlične, ali ipak bi htio imat neki pošten headset pa da sam miran. Realno gledano, zvuk mi je ok i na ovom šrotu od headseta što imam, ali je neudoban, i sa njim čujem apsolutno sve oko sebe koda ih i nemam na glavi. A ove od creativa su mi zanimljive jer se mikrofon može skinut pa ću imat još jedan par slušalica, a po review-uvima piše kako je softver koji dobiješ sa njima odličan softver za igre, jer simulira 3D ozvučenje pa je tako puno bolje igrati...

16 godina
offline
RE: Headset do 300kn
Stoja kaže...

E ali problem, je što bi morao totalno uništit ovaj headset da bi izvukao mikrofon iz njega, i onda još izimprovizirati ga na sluškama, onda mi netreba headset jer već imam sluške Koss UR.20 koje su odlične, ali ipak bi htio imat neki pošten headset pa da sam miran. Realno gledano, zvuk mi je ok i na ovom šrotu od headseta što imam, ali je neudoban, i sa njim čujem apsolutno sve oko sebe koda ih i nemam na glavi. A ove od creativa su mi zanimljive jer se mikrofon može skinut pa ću imat još jedan par slušalica, a po review-uvima piše kako je softver koji dobiješ sa njima odličan softver za igre, jer simulira 3D ozvučenje pa je tako puno bolje igrati...

Imam navedeni Fatality headset i mogu samo preporučiti za tu lovu. Uspoređivao sam sa sennheiser px100 i Fatality nemaju tolko čist zvuk, ali je bas tu negdje. S njima ne dobivaš nikakav softver, to kaj si pročital je u vezi Fatality zvučnih kartica, da bi omogućil te efekte trebaš zvučnu (to je valjda X-fi Fatality serija).

14 godina
offline
RE: Headset do 300kn

da ne otvaram novu temu...

trebale bi i meni slusalice, oko 350kn

ne moraju bas imat i mikrofon al nece smetat ako bude imalo Smijeh

sluzile bi za slusanje muzike i tu i tamo igranja nekih igara (cod2,4,6...)

vidio sam ove creative (http://www.links.hr/index.php?naziv=Slu%9Aalice+CREATIVE+LABS+Headset+FATAL1TY+GAMING%2C+retail&option=artikl&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.118)

al gledam komentara i ljudi govore da nisu nesto za slusanje muzike.

ali sviđa mi se to sta govore da imaju jak bas (slusam techno, hardcore i tu i tamo koja metal), i pogotovo to sto su dostupne u splitu Osmijeh

hvala

16 godina
neaktivan
offline
Headset do 300kn

Imam bash ove fatality gaming, koristim ih vec dobru godinu dana, i nemam bas nikakvih primjedbi :) Zvuk je super, dosta bassa, veoma su ugodne, one obloge oko usiju i preko glave su jako mekane. Neces se pokajati.

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Headset do 300kn

Kakav je Sennheiser HD 201 i 202? Vidim da ga svi hvale, pogotovo 201. Kupio bi si jedan od tih pa sam u dvoumici...

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Headset do 300kn

Često posjećujem head-fi forum i HD201 spada u kategoriju najviše hvaljenih slušalica ispod 100$.

Imao sam ih prilike slušati(cimer iz studentskih dana ih je imao) i za te novce(~199kn) ih imho ne možeš nadmašiti, slušao sam i neke skuplje koje su lošije od njih. U pravu si za HD202, lošije su. Već sam naveo kako je, imo, bolje uzeti takve sluške i mic (npr clip-on mic); HD201 + neki solidan clip-on mic(npr zalman zm-mic1) dodje oko 300kn. Creative(u tom rangu) u pravilu ima bass, i ništa više.

Nobody expects the Spanish inquisition!
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice