Headset za glazbu

poruka: 21
|
čitano: 3.923
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Headset za glazbu

Dakle, kupujem novi headset koji bi mi primarno služio za glazbu. Nisam audiofil tako da mi ne treba nešto pre skupo, do 300kn, ne više. Neka bude iz linksa :)

Imao sam prije neke no-name kojima je otpalo ona spužva što dođe oko uha (ono što štiti od buke). Pa sam kupio Logitech H330 kojima se nakon 2 dana korištenja pokvarila desna slušalica (kabel se izhabao, maloprije sam ih otvorio i vidio). Dakle sad bih htio neke kvalitetnije od tih.

 

Hvala, lzgr

Lipstick junkie be funky all he wanty
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Headset za glazbu
AKG K404, u Ronisu 280kn cini mi se, najbolje sluske do 300kn...
u Linksu i nema bas neki izbor osim ovih "gamer" sluski
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
luka_cro kaže...
AKG K404, u Ronisu 280kn cini mi se, najbolje sluske do 300kn...
u Linksu i nema bas neki izbor osim ovih "gamer" sluski

nda, nije da previše igram sa sluškama, eventualno ponekad Minecraft.

Više mi trebaju radi glazbe pa bih htio da budu prilagođene toj frekvenciji zvukova... {#}

Lipstick junkie be funky all he wanty
15 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
lzgr kaže...
luka_cro kaže...
AKG K404, u Ronisu 280kn cini mi se, najbolje sluske do 300kn...
u Linksu i nema bas neki izbor osim ovih "gamer" sluski

nda, nije da previše igram sa sluškama, eventualno ponekad Minecraft.

Više mi trebaju radi glazbe pa bih htio da budu prilagođene toj frekvenciji zvukova... {#}

uzmi onda te akg, ugl iz linksa nemoj uzimat sluske jer niti jedne nisu bas nesto.

uzmi neke akg, senheiser, denon, bose, pioneer do 300kn i bit ces vise nego zadovoljan.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
16 godina
neaktivan
offline
Headset za glazbu

Zaboravih još jednu stvar:

Treba imat mikrofon {#}

Lipstick junkie be funky all he wanty
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Headset za glazbu

E jbg. Uzmi ove AKG i neke od 30 kn s mikrofonom.

 

Glazba i te "gamerske" slušalice ne idu baš zajedno.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
explorer 4 kaže...

E jbg. Uzmi ove AKG i neke od 30 kn s mikrofonom.

 

Glazba i te "gamerske" slušalice ne idu baš zajedno.

{#}

Lipstick junkie be funky all he wanty
15 godina
neaktivan
offline
Headset za glazbu

Potraži tu. Ja sam tu našao odlične slušalice, (Plantronics Gamecom .367) za puno manje nego što se kod nas prodaju.

 

http://www.mymemory.co.uk/Headphones

 

Potražio bih i sam, ali trenutno nemam vremena...

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/ ||| ''Svako generaliziranje je loše.''
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Headset za glazbu

uzmi si slušalice a za mic si kupi onaj stolni,ma i web camera ima mic.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Headset za glazbu

Moze meni neka preporuka sluski za muziku, ali do nekih 500-600kn.. Vazno je da budu udobne, tj da ih mogu nez porblema nosit preko 2h. Za 600kn ocekujem da divljaju :D Frend ima neke za 70 kn i zvuce jbno, za muziku su stvarno ok, bas i sve se cuje, a moje za 180kn su ku*** za muziku, ali za igre (cod i tak) su bolje. Tak da mi trebaju sad neke za muziku.. 

 

Recimo svidaju mi se razer orca, samo nez kakva je kvaliteta zvuka?  :D

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2011 10:56 (Fico14).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
Fico14 kaže...

Moze meni neka preporuka sluski za muziku, ali do nekih 500-600kn.. Vazno je da budu udobne, tj da ih mogu nez porblema nosit preko 2h. Za 600kn ocekujem da divljaju :D Frend ima neke za 70 kn i zvuce jbno, za muziku su stvarno ok, bas i sve se cuje, a moje za 180kn su ku*** za muziku, ali za igre (cod i tak) su bolje. Tak da mi trebaju sad neke za muziku.. 

 

Recimo svidaju mi se razer orca, samo nez kakva je kvaliteta zvuka?  :D

 

Grado SR60i. 600kn. Bolje sluske neces naci.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
Fico14 kaže...

Moze meni neka preporuka sluski za muziku, ali do nekih 500-600kn.. Vazno je da budu udobne, tj da ih mogu nez porblema nosit preko 2h. Za 600kn ocekujem da divljaju :D Frend ima neke za 70 kn i zvuce jbno, za muziku su stvarno ok, bas i sve se cuje, a moje za 180kn su ku*** za muziku, ali za igre (cod i tak) su bolje. Tak da mi trebaju sad neke za muziku.. 

 

Recimo svidaju mi se razer orca, samo nez kakva je kvaliteta zvuka?  :D

 

 

Misliš nekvaliteta.Ako tražiš slušalice za glazbu , onda ne tražiš headset.Trebaju ti neke brand slušalice tipa AKG , Grado , Sennheiser , Shure... Za 600 kn ti preporučujem , kao i kolega iznad , Grado Sr 60i.Nema boljeg zvuka nadaleko za te novce.Dovoljno da ti kažem da su zvukom pojele Bose slušalice od 1000 kn.Uspoređivao sam i znam o čemu je riječ. Ako imaš kakvih pitanja još , slobodno reci.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
offline
Headset za glazbu

Hvala na pomoci ! Zna tko mozda koj ducan di bi ih mogao narucit, ili koj ducan da ih ima u zg recimo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Headset za glazbu
Fico14 kaže...

Hvala na pomoci ! Zna tko mozda koj ducan di bi ih mogao narucit, ili koj ducan da ih ima u zg recimo?

Izvoliš ovdje .

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2011 19:58 (Haf932).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu

Ja isto grizem za taj Grado već neko vrijeme, svi ga spominju..


E sad, zanima me da li se isplati kupovati takve sluše ako će raditi sa ovom zvučnom na matičnoj, mislim da li ako želim dobiti kvalitetniji zvuk moram staviti bolju zvučnu ili šta..?

 

I ako ima još možda kakva preporuka od AKG-a ili nekog drugog proizvođaća u tom cjenovnom rangu ili je ovo stvarno takav best-buy.

 

Hvala lijepa.

14 godina
neaktivan
offline
Headset za glazbu

To ti je stvarno takav best buy da nema boljeg izbora.

 

Bit će naravno dobar zvuk i na integriranoj al će na zvučnoj bit još bolji , logično.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Headset za glazbu

Ja ih ti preporučio AKG K540,malo su skuplje(nekih 100.injak kuna) ali vrijede svake lipe!

http://uk.akg.com/product-detail-2821/k540blk.html

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Headset za glazbu

Naravno što je bolji izvor to će slušalice zvučat bolje,ja koristim Asus Xonar D2X,foobar2000,wasapi drajveri i svira fenomenalno!Još bolje rezultate se dobije s exsterni ampom za slušalice!!

AUDIOFIL
12 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu

Ok, hvala, blizu sam da ih uzmem pa ono da ne dam 600kn ako ću još morati i zvučnu upiknut da to bude to. :D

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
volegradele kaže...

Naravno što je bolji izvor to će slušalice zvučat bolje,ja koristim Asus Xonar D2X,foobar2000,wasapi drajveri i svira fenomenalno!Još bolje rezultate se dobije s exsterni ampom za slušalice!!

Ok, znači kad bih se kasnije odlučio recimo uzeti zvučnu bolje mi je onda uzeti neki eksterni amp za slušalice, recimo NuForce UdAC koji bi dao bolji zvuk ili bi mi i dalje trebala bolja zvučna?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Headset za glazbu
Xash kaže...
volegradele kaže...

Naravno što je bolji izvor to će slušalice zvučat bolje,ja koristim Asus Xonar D2X,foobar2000,wasapi drajveri i svira fenomenalno!Još bolje rezultate se dobije s exsterni ampom za slušalice!!

Ok, znači kad bih se kasnije odlučio recimo uzeti zvučnu bolje mi je onda uzeti neki eksterni amp za slušalice, recimo NuForce UdAC koji bi dao bolji zvuk ili bi mi i dalje trebala bolja zvučna?

Pa ovisi zapravo ako imas laptop ili komp, ak trebas za lap onda uzmes naravno eksterni, a ako komp onda kupis zvucnu.

 

Preporucio bi ti AudigySE kao neku entry lvl, stavis jos moddane drivere i zvuk je u svakom slucaju par puta bolji nego onborad.80kn na njuskalu. Imam ti i ja za prodati jednu.

 

Imas i Audigy 2 ZS Platinum, ja sam je kupio tu na forumu za 300kn, zvucna je stvarno vrh, nema zamjerki, cak mi je bolja od cetvorke, mozes uzeti i obicnu dvojku jer sa platinum paketom dobis modular koji ide naprijed u kuciste i daljinac.

 

i mislim da bi za tu cijenu 750kn koliko kosta eksterni amp kupio zvucnu koja je bolja od amp-a.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice