Impresivna priča za Logitech

poruka: 11
|
čitano: 2.379
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Impresivna priča za Logitech

Pozdrav svima...Ovako vlasnik sam Logitech MousMan Dual Optical od 2002.!!! E sad pošto vidim da dosta ljudi šalje logitechu,razeru itd pisma svojih proizvoda u nadi da če dobiti novi..

Tako i ja..Dali je moguče?..Inače serijski broj se je izlizao od korištenja..tj ona naljepnica ispod miša..Miš je izlgeda počeo umirati...Dakle trebam neku priču za logitech da ako Bog da dobijem novi miš!! :)

Hvala vam puno {#}

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Impresivna priča za Logitech

Evo mojeg Logija u 9 godini života...:)

Najbolji miš onog vremena...Nema materijala koji bi ga zbunio..Evo ga i sad radi ali je kabel u kvaru..Nadam se da budem mogao nešto izvuči iz Logitecha...{#}

 

 

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Impresivna priča za Logitech

Samo jedno "HVALA" ces dobiti i nista vise

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
13 godina
neaktivan
offline
Impresivna priča za Logitech
jel ti ozbiljno nakon 9 godina koristenja misa (sa kojim si jos i zadovoljan cak) zelis uzicat njih novi mis?
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Impresivna priča za Logitech
sHOCKRE kaže...
jel ti ozbiljno nakon 9 godina koristenja misa (sa kojim si jos i zadovoljan cak) zelis uzicat njih novi mis?

Ja jesam zadovoljan...Čak štoviše prezadovoljan ali je počeo krepavati,kasni itd..Dakle treba mi novi miš?...A zašto neiskoristit priliku ako postoji?..Miš me je ako se dobro sječam stajao 100e.

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
15 godina
neaktivan
offline
Re: Impresivna priča za Logitech
RaZ0R9111 kaže...
sHOCKRE kaže...
jel ti ozbiljno nakon 9 godina koristenja misa (sa kojim si jos i zadovoljan cak) zelis uzicat njih novi mis?

Ja jesam zadovoljan...Čak štoviše prezadovoljan ali je počeo krepavati,kasni itd..Dakle treba mi novi miš?...A zašto neiskoristit priliku ako postoji?..Miš me je ako se dobro sječam stajao 100e.

Pa ako je do kabela, zamijeni kabel ... 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
13 godina
offline
Impresivna priča za Logitech

Kabel,Senzor,idt,Stane pa krene itd....Ubiti muči ga godina proizvodnje..Leži mi 5 puta bolje u ruci nego MX518.Ima ko kakvu ideju..Kako da počnem i gdje..

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2011 0:16 (RaZ0R9111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Impresivna priča za Logitech
RaZ0R9111 kaže...

Leži mi 5 puta bolje u ruci nego MX518.Ima ko kakvu ideju..Kako da počnem i gdje..

  Stvar navike. I ja sam bio naviknut na Microsoftov InteliMouse Explorer koji je bio velik koliko i stegnuta muska saka..od onih vecih :) ali to je to....sada sam se naviknuo na Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 v2

Slicno je i sa tipkovnicama

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Impresivna priča za Logitech

ja mislim da bi trebao biti sretan što je miš trajao 9 godina. Moguće da je to nekakav rekord, jer miševi često brzo "pocrkavaju". tako da ces teško dobiti od njih novi.

14 godina
neaktivan
offline
Impresivna priča za Logitech
Da radim tamo u Logitechu i da mi napišeš neznam kakvu priču iz principa ti ne bi dao nikakav miš(ni onaj s kuglicom i tri tipke) jer je bezobrazno tražiti novi miš nakon što je ovaj izdražao 9 godina.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Impresivna priča za Logitech

Da, pomalo jeste bezobrazno ali napisati pismo sa zahavlom i nadati se na novi to da. Inace je pomalo bedasto traziti novo zbog tog sto je izdrzalo

 

 

Hmmmmm.....

A da ja trazim novu zvucnu kartu od Creativea posto imam jednu koja radi na ISA sabirnici :))))))

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice