Izbor dobre podloge za miša izdvojena tema

poruka: 628
|
čitano: 190.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav!
Imam MX518 i treba mi podloga.
Sad, zapela mi je Vespula za oko, pa me zanima da li valja.
I koliko se vidi razlika između Speed i Control tkanja?
I dajte mi još neku preporuku, ako smatrate da je ima.

 

Hvala!   {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
chutac kaže...

Pozdrav!
Imam MX518 i treba mi podloga.
Sad, zapela mi je Vespula za oko, pa me zanima da li valja.
I koliko se vidi razlika između Speed i Control tkanja?

brat mi ima vespulu i probao sam na njoj radit

dobra podloga jer ima oanj jastučić za ruku, iako meni to malo smetalo, možda privikavanjem bi mi pasalo

razlika između speed i control strane je ta da je speed malo zrnasta pa miš lakše klizi (manje površine na kojoj se skliže)
dok je control strana glatka i miš ima više gripa i ne klizi toliko na njoj
podloga je napravljena od tvrde plastike, tako da nije od neke tkanine ili slično

 

toliko ti mogu reć o njoj, a za usporedit sa drugima će morat netko drugi, jer ja sam samo od boljih podloga vespulu i steelseries QcK koristio

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2012 3:39 (matija656).
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
neznam koliko je taj jastucic dobar al meni se cini da mi to pritisce vene, mislim da to nikako nije dobro za sakicu:)...
CPU: Intel Core i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz@1.30V
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša
Ta podloga mi je zapela za oko jer sada imam podlogu s tim, ali je izlizana.
Ja znam da otkad koristim jastucuc da sam se preporodio.
mislim da cu ju uzeti.
Hvala na odgovorima!
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
chutac kaže...
Ta podloga mi je zapela za oko jer sada imam podlogu s tim, ali je izlizana.
Ja znam da otkad koristim jastucuc da sam se preporodio.
mislim da cu ju uzeti.
Hvala na odgovorima!

ako su ti podloge sa takvim dizajnom poznate, onda uzimaj
izbor strana imaš, tako da koja će ti više odgovarat tamo imaš miša

moj brat ima na speed strani, ali meni je to malo previše klizanja miša, ne mogu bit precizan kao na svojoj QcK

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
matija656 kaže...
chutac kaže...
Ta podloga mi je zapela za oko jer sada imam podlogu s tim, ali je izlizana.
Ja znam da otkad koristim jastucuc da sam se preporodio.
mislim da cu ju uzeti.
Hvala na odgovorima!

ako su ti podloge sa takvim dizajnom poznate, onda uzimaj
izbor strana imaš, tako da koja će ti više odgovarat tamo imaš miša

moj brat ima na speed strani, ali meni je to malo previše klizanja miša, ne mogu bit precizan kao na svojoj QcK

  Mislim uzeti Control, zato što mogu miša ubrzati softverski/hardverski, ali ne mogu imati kontrolu kad ne igram pucačine.

Svejedno, hvala na sugestiji! {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
matija656 kaže...

razlika između speed i control strane je ta da je speed malo zrnasta pa miš lakše klizi (manje površine na kojoj se skliže)
dok je control strana glatka i miš ima više gripa i ne klizi toliko na njoj

Wait what? Speed je glatka i po njoj lakše klizi, Control je hrapava (zrnasta) - nešto si ti pobrkao...

Twitter @191x7 za pomoc oko racunala i preporuke hardvera...
13 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
191x7 kaže...

Wait what? Speed je glatka i po njoj lakše klizi, Control je hrapava (zrnasta) - nešto si ti pobrkao...

vjerojatno, jer podlogu sam koristio dok sam bio kod njega u prolazu

kojih 10-15 min, tako da ne isključujem mogučnost greške

sve u svemu, meni je podloga ok, samo da je večih dimenzija, barem meni, jer igram na manjoj senzi

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša
Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
macgyver 53 kaže...

Mala je i tanka je, za te novce ima i puno boljih.

Twitter @191x7 za pomoc oko racunala i preporuke hardvera...
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

A jel mi možeš predložit neku bolju za te novce koju mogu kupit u Zagrebu

Poznat ću te i po mraku po felgama i turbaku a ti mene po rotirci na mojoj škodici
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
macgyver 53 kaže...

A jel mi možeš predložit neku bolju za te novce koju mogu kupit u Zagrebu

CoolerMaster Storm Speed RX Medium -> http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=speed+rx+medium (70-80 Kn)

Sharkoon Drakonia mat -> http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=sharkoon+drakonia (80-90 Kn)

Sharkoon Darkglider mat -> http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=sharkoon+darkglider (80-100 Kn)

Bilo koju od tih s naglaskom na CM Storm Speed RX.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
12 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

moze preporuka neke podloge do 90 kn max, nije mi vazno da mi moze pokriti zid, nego da je dobra, molim da je neki dućan u području splita,unaprijed hvala {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
1950Killer kaže...

moze preporuka neke podloge do 90 kn max, nije mi vazno da mi moze pokriti zid, nego da je dobra, molim da je neki dućan u području splita,unaprijed hvala {#}

Ja sam nedugo uzeo,po meni bestbuy do tih novaca podlogu, SteelSeries QcK Mini.

Naručio sam iz Portia di je bila nekih 40-ak kuna ako se ne vara.

Ili ova za koju sam čuo mnoge preporuke

Dostupna ti je u linksu u Splitu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 20:13 (Zin8).
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
1950Killer kaže...

moze preporuka neke podloge do 90 kn max, nije mi vazno da mi moze pokriti zid, nego da je dobra, molim da je neki dućan u području splita,unaprijed hvala {#}

U postu iznad tvoja taman nabrojano nekoliko i to baš iz trgovine dostupne u Splitu večina!

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
12 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Zanima me koja je podloga bolja?

EDIT: gle mene ne zanimaju vaši TD-ovi, ako netko ima neku bolju podlogu nek kaže ili odabere neku od ove dvije. Ako išta pomaže to bi bilo za igranje FPS-a.

6 Razer Goliathus Control
0 Razer Goliathus Speed
7 CM Storm Speed RX
Bilo bi potrebno, al' nije zgodno...
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 12:15 (Komunist Izet).
 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Komunist Izet kaže...

Zanima me koja je podloga bolja?

EDIT: gle mene ne zanimaju vaši TD-ovi, ako netko ima neku bolju podlogu nek kaže ili odabere neku od ove dvije. Ako išta pomaže to bi bilo za igranje FPS-a.

kao sto sam rekao vec probao sve i svasta al kad sam probao razer goliathus control, zaljubio sam se! tak da moja najveca preporuka od svih postojecih podloski ova je za mene br,1 i zaista nezove se bezveze control..ona to je:-) ps.radi odlicno na plasticnim nogicama (jeftini misevi:-) a na teflonskim da ne pricam...{#}

Rasturam na i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Imam i razer goliathus control i u kombinaciji sa G700 je ok,  bilo mi dosadno i uzeo sam preko neta Mionix propus 380 i mogu reć da je puno bolja podloga, plastična je, traži malo prilagodbe ali je meni legla.. Sve ovisi što voliš, kod frenda sam probao G700 u kombinaciji sa roccat taito i isto mi je ok.. Sve je stvar navike

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
ARazer kaže...

 Sve je stvar navike

onda daj nekom taj mis i podlosku pa se navikni bez toga{#} dobra plasticna podloska se nemre mjeriti s dobrom tkanom podloskom...amen!{#}

Rasturam na i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

zašto se ne može mjerit? Si pročitao negdje? Probaj pa onda piši nebuloze

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Izbor dobre podloge za miša

citao i probao 50-tak miseva i podloski od 20 do 700kn tak da imam ogromno iskustvo u tome jer sam perfekcionist po tom pitanju...za sve ostalo imas internet ak nemas iskustva! inace procitaj moj post s razumjevanjem al cu ponoviti: NE nemoze se mjeriti, da se moze svi bi koristili plasticne a ne tkane podloske..LP   da! zaboravio sam da je to tebi sve stvar navike...{#}

Rasturam na i7-920@3.8ghz + ArticCooling Freezer 13 + ASUS P6T Deluxe Ver.2 + MSI Radeon R6850 Cyclone OC Power Edition 1GB 1010/4880mhz
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 19:11 (Stjepanj).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Oprostite vaše visočanstvo, da, meni je stvar navike jer nekom pašu control podloge, nekom speed podloge, nekom tkanine a nekom plastične. I to je ono što nekom pojedincu odgovara. NE možeš tvrdit da su podloge od tkanine najbolje to što si ti probao je samo tvoja osobna stvar i tebi su bolje `legle` podloge od tkanine kao što je i meni bolje `legla` plastična, i da ta mionix propus mi je xy puta bolja od razerove iako sam razer fan. imam obje doma, razer nagu, imperatora, g700, g700 i imperator mi bolje leže na mionixu, dok naga na goliathus control. Šta da sad tvrdim da je plastična bolja ili je sve stvar navike i osobnog ukusa?p

 

ps. laserskim miševima bolje `odgovaraju` tvrde podloge a i google to kaže.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 20:49 (ARazer).
Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Moze preporuka podloge za g400, do nekih 150kn? cueam da je dobra ss qck i roccat taito? (velicina i neigra neku ogromnu ulogu)

I Love Music
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
1950Killer kaže...

Moze preporuka podloge za g400, do nekih 150kn? cueam da je dobra ss qck i roccat taito? (velicina i neigra neku ogromnu ulogu)

Nisam se nikad susretao sa te dvije podloge, ali imam Razer Sphex(moja preporuka, ne nužna) i koristim Verbatim Rapier V2 i mogu reći da sam zadovoljan za 130kn pošto je dosta tanka i da se zalijepit.{#}

 

P.S. Te dvije sam pogledao ovako i vidim i preporučujem za Roccat Taito...jedino ako imaš na umu više Steelseriesovu.{#}

COOL all YOUR LIFE
15 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
1950Killer kaže...

Moze preporuka podloge za g400, do nekih 150kn? cueam da je dobra ss qck i roccat taito? (velicina i neigra neku ogromnu ulogu)

ss qck je dobra podloga, a i veličina ima različitih. Što manja, to ujedno i jeftinija.

12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
uzmi sto vecu i deblju ak mozes zbog zglobne kosti na saki koju ces opterecivati, zasto vecu? zato jer ti ruka nece bijezati s podloge a zasto deblju?da bude mekse pod sakom tj manje ce te zglob zezati (kao mene) jednostavno je ugodnije a i time zdravije...LP;)
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + MSI Gtx660 OC Power Edition TwinFrozr 3 2Gb 1200/1650mhz..
12 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

koju bi ti onda preporucio mi?

I Love Music
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Za koju ti smatraš da je najbolja!!!{#}

COOL all YOUR LIFE
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
ak ste mene pitali, posto nevidim na mobu replaje:) izasla je nova verzija po meni najbolje control podloske tj razer goliathus control, ak se ne varam 5mm, sad joj je i rub porubljen(na staroj se drapao rub) i slika prek cijele podloske al je i medu najskupljima...nekima se nece sviditi grubost tkanine pa trebaju svakako probati istu takvu speed koja je glatka i mis nesto brze klizi po njoj, al samo dok je cista:)..lP
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + MSI Gtx660 OC Power Edition TwinFrozr 3 2Gb 1200/1650mhz..
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
1950Killer kaže...

Moze preporuka podloge za g400, do nekih 150kn? cueam da je dobra ss qck i roccat taito? (velicina i neigra neku ogromnu ulogu)

Cooler Master Storm Speed RX Large. Taman za cijenu, naj.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice