Kupnja gamerskog misa zaključana tema

poruka: 47
|
čitano: 11.329
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja gamerskog misa

Ja bi na Logitecha G700 išao. Ili na DarkGlidera. Ne vjerujem u pouzdanost ovog Geniusa.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=logitech+g700

 

600 Kn, nadam se da nije problem. Za cca 40€ koliko dođe DarkGlider uzmi njega ili Logija G400.

 

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 12:10 (donator_bubrega).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kupnja gamerskog misa

G400 :)

 

EDIT:Donatore,spremi se,sad ce upilat glupostima i pitanjima :P

Ne radin često velike greške u životu,al kad je napravin,bude remek djelo xP <3<3<3 Ako san ti pomog'o stisni HVALA (mada se to ne događa često) <3<3<3
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 12:07 (Electricman :)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Ništa osim Razer deathaddera nemoj nit gledat, ja sam mislio da su ta preseravanja oko brendova samo za navuc budale na kupnju, ali evo moj deathadder traje vec 4 godine uz intenzivno koristenje na cod2,cod4 (jedini od codova sta valjaju) , dote i dote 2,Lola, diabla i slicnog, jednostavno usporedit ga cijenom i kvalitetom sa drugima i vidit ces da nisam u krivu{#}

Moj PC  
0 18 hvala 0
16 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Prije kupovine miša za gaming svakako pročitaj ovo:

http://boss-game.com/forum2/index.php?topic=243.msg6283#new

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
Backdraft kaže...

Ništa osim Razer deathaddera nemoj nit gledat, ja sam mislio da su ta preseravanja oko brendova samo za navuc budale na kupnju, ali evo moj deathadder traje vec 4 godine uz intenzivno koristenje na cod2,cod4 (jedini od codova sta valjaju) , dote i dote 2,Lola, diabla i slicnog, jednostavno usporedit ga cijenom i kvalitetom sa drugima i vidit ces da nisam u krivu{#}

  I još jedan koji misli da je Razer najbolji -.-''

Ne radin često velike greške u životu,al kad je napravin,bude remek djelo xP <3<3<3 Ako san ti pomog'o stisni HVALA (mada se to ne događa često) <3<3<3
16 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Skoro svaki Razerov miš je smeće, šrot visoke cijene. To zna svatko tko se razumije u računalne miševe.

Koriste senzore s bugovima (akceleracija, z-axis bug, predikcija, interpolacija, ...), jeftinu plastiku i osrednju ergonomiju (ne brinu za anatomiju ruke čovjeka).

Nabrojite mi barem 3 Razerova miša koji nemaju neku manu. E, tu sam vas čekao. Nema ih.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 16:27 (191x7).
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

U toj dilemi bih prije isao na Darkglidera nego na Geniusa jer mi se ne cini pouzdan  !

 

Uz vec preporuceni Logitech , pogledaj si Prestigio PMSG1 , odlican miško po vrlo prihvatljivoj cijeni !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
191x7 kaže...

Skoro svaki Razerov miš je smeće, šrot visoke cijene. To zna svatko tko se razumije u računalne miševe.

Koriste senzore s bugovima (akceleracija, z-axis bug, predikcija, interpolacija, ...), jeftinu plastiku i osrednju ergonomiju (ne brinu za anatomiju ruke čovjeka).

Nabrojite mi barem 3 Razerova miša koji nemaju neku manu. E, tu sam vas čekao. Nema ih.

Deathadder ima najbolji senzor za FPSove. Čak je i Ante Vrdelja to potvrdio u BUGovoj kolumni. A što se tiče kvalitete, boljka svim Razer miševima.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
16 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
191x7 kaže...

Skoro svaki Razerov miš je smeće, šrot visoke cijene. To zna svatko tko se razumije u računalne miševe.

Koriste senzore s bugovima (akceleracija, z-axis bug, predikcija, interpolacija, ...), jeftinu plastiku i osrednju ergonomiju (ne brinu za anatomiju ruke čovjeka).

Nabrojite mi barem 3 Razerova miša koji nemaju neku manu. E, tu sam vas čekao. Nema ih.

Sta tolko pljujes po Razeru?

Ja ti mogu nabrojat jedan jer samo jedan imam. Mamba Elite.

Nema greske, nisi dovoljno dugo cekao.

 

Rade ti meni reci sta to njemu fali?

- Psiho246
13 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

J*ebali vas utzezi i misevi koji izgledaju koda ga je sljepac napravil kak to opce mozes drzati u ruci

i igrati ko covjek ?

 

Steelseries misevi bog i batina imal sam XAI 100 godina sad imam Sensei jer mi je na XAI pal ormar

dok sam sobu sredival i mogu samo pohvaliti nikad problema i uvijek rade ko svicarski sat..

 

Razer i Logitech dakako imaju kvalitetne miseve isto ali vec dugo nisam imal nista osim

Steelseries tako da nemogu reci za taj dvojac no frendovi koji ih koriste imaju samo rijeci hvale.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 17:35 (dad0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Imam Razer periferiju, i to novu;

miša Imperatora 2012, tipkovnicu Lycosu mirrored, slušalice Electra, podlugu Goliathus fraged i mogu jedino reći... Razer ne valja ništa!!!!

To je precjenjeni trash!!! Dao sam 700 kn za tipkovnicu koja svako malo zamre -.- 

jaoooo gdje mi je pamet bila!!!

 

I da tek kada budete imali kompletno novu razer periferiju onda je počnite hvaliti!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
5 3 hvala 0
16 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Pogledajte malo ovdje Razer miševe:

https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AosJbEwEG9GpdEpBMGc1ZXo0S3BLQm1YQ09jeVZ6bEE&w=100&h=650

I onda još progooglajte malo senzore koje njihovi miševi koriste, čisto da i to provjerite.

Toliko o Razeru pa ih vi hvalite koliko hoćete kad su vam tako dobri, ja ih ne mogu preporučiti nikome.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
191x7 kaže...

Pogledajte malo ovdje Razer miševe:

https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AosJbEwEG9GpdEpBMGc1ZXo0S3BLQm1YQ09jeVZ6bEE&w=100&h=650

I onda još progooglajte malo senzore koje njihovi miševi koriste, čisto da i to provjerite.

Toliko o Razeru pa ih vi hvalite koliko hoćete kad su vam tako dobri, ja ih ne mogu preporučiti nikome.

Ja ne znam sto si ti toliko subjektivan, ali citam tvoj link i ne kuzim kakva ti je poanta.

 

Kod razerovih miseva 3 misa imaju komentar kako imaju z axis problem dok 4 misa imaju jitter problem.

Od ta 4 misa, pise da su dva popravljena firmware updateom, a koliko ja znam iz citanja bugovih vijesti, ostali imaju taj problem rijesen takoder kroz firmware update.

Za z axis ne znam.

 

Sada idemo dalje.

Vecina senzora koji se koriste u Razerovim misevima, koriste se i u Saitek Cyborg RAT misevima (identicni senzori dakle), no tamo se ne spominju problemi niti ih ti spominjes. (ti spominjes kako Razer ima lose senzore)

Takoder steta sto mi nisi odgovorio na moje pitanje i sto nema mojeg misa na popisu.

Takoder iste senzore koristi i Coolermaster.

 

Sto ces sad? Priznati da si u krivu i da ne jednostavno volis Razer proizvode?

 

Ima mi i kompic Boomslanga CE i takoder nema nikakvih problema.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 13:33 (Psiho246).
16 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa

Ne, ne i ne. Ako jedan model senzora ima probleme te probleme ima svaki miš koji ima taj senzor.

Ja nisam rekao da samo Raer koristi loše senzore, ne vidim odakle ti to. Rekao sam da Razer koristi loše senzore, druge spominjao nisam. Koriste ih i drugi.

Ako 50 proizvođača koristi neki senzr ne mora značiti da je taj senzor dobar.

 

Na tvoje pitanje o toj Mambi Advanced ili kako se već zove nisam odgovorio jer Razer podatak koji su senzori unutra skriva kao zmija noge.

Nisam našao informacije, ništa osim nekih tvrdnji da se koristi laser+optika. Pitanje je kako to uopće može funkcionirati u kombinaciji. No ne želim o tome jer informacija nema.

 

Zanimljivo kako Razer firmwareaom (dakle softverom) ispravlja hardverske probleme. Takvim rješenjima je malo teže vjerovati.

Baš bi bilo zanimljivo da mogu nekome kome je krepala grafička instalirati novi driver pa da ona radi kao nova...

 

Psiho, ne fokusiraj se smao na moj link već malo i sma potraži. Raspitaj se o senzorima.

Velika večina laserskih ima gadne mane, a i mnogi optički isto.

 

 

 

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
16 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
191x7 kaže...

Ne, ne i ne. Ako jedan model senzora ima probleme te probleme ima svaki miš koji ima taj senzor.

Ja nisam rekao da samo Raer koristi loše senzore, ne vidim odakle ti to. Rekao sam da Razer koristi loše senzore, druge spominjao nisam. Koriste ih i drugi.

Ako 50 proizvođača koristi neki senzr ne mora značiti da je taj senzor dobar.

 

Na tvoje pitanje o toj Mambi Advanced ili kako se već zove nisam odgovorio jer Razer podatak koji su senzori unutra skriva kao zmija noge.

Nisam našao informacije, ništa osim nekih tvrdnji da se koristi laser+optika. Pitanje je kako to uopće može funkcionirati u kombinaciji. No ne želim o tome jer informacija nema.

 

Zanimljivo kako Razer firmwareaom (dakle softverom) ispravlja hardverske probleme. Takvim rješenjima je malo teže vjerovati.

Baš bi bilo zanimljivo da mogu nekome kome je krepala grafička instalirati novi driver pa da ona radi kao nova...

 

Psiho, ne fokusiraj se smao na moj link već malo i sma potraži. Raspitaj se o senzorima.

Velika večina laserskih ima gadne mane, a i mnogi optički isto.

Pa moguce da je jitter kod miseva uzrokovan lose napisanim firmwareom.

Mozda se zato i taj problem navodi kod razerovih miseva, a kod drugih miseva sa istim senzorom ne.

U tom slucaju bi updateanje firmwarea trebalo ispraviti problem, sto izgleda da i je tako.

Ja samo znam da sam 100% siguran da taj problem ne postoji na mom misu.

 

Sto se tice Z-axis problema, iskreno nisam ni siguran kakav je to problem ni kako se on manifestira.

Ti se dosta razumijes u periferiju, pa ako ti ne bi bilo tesko objasniti, bio bih ti zahvalan. {#}

- Psiho246
16 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
Psiho246 kaže...

Sto se tice Z-axis problema, iskreno nisam ni siguran kakav je to problem ni kako se on manifestira.

Ti se dosta razumijes u periferiju, pa ako ti ne bi bilo tesko objasniti, bio bih ti zahvalan. {#}

Ukratko - vertikalnim podizanjem miša kursor pobjegne daleko od točke na kojoj je bio.

Normalno je da se kursor malo mrdne ili nimalo, na miševima s z-axis bugom kursor drastičo pobjegne.

Evo jedan video koji to pokušava prikazati:

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
15 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
Bernard Huky Hux kaže...

Imam Razer periferiju, i to novu;

miša Imperatora 2012, tipkovnicu Lycosu mirrored, slušalice Electra, podlugu Goliathus fraged i mogu jedino reći... Razer ne valja ništa!!!!

To je precjenjeni trash!!! Dao sam 700 kn za tipkovnicu koja svako malo zamre -.- 

jaoooo gdje mi je pamet bila!!!

 

I da tek kada budete imali kompletno novu razer periferiju onda je počnite hvaliti!

Ja posjedujem i svakodnevno koristim Razer Deathadder, Razer Blackwidow, Razer Goliathus podlogu, jedino slušalice su Siberia v2, tako da ja mogu i znam o čemu pričam, razer mičevi su najbolji, na sami pogled drugih miševa se može vidjeti koliki je utjecaj imao Razer, sensei kopija deathaddera, fireglider isto, Mamba je identična deathadderu samo s boljim senzorom i mogučnošću wirelessa.

Cijeli komplet posjedujem već 4-5g. i s pravom mogu reći još nijednom da sam trebao išta slati na servis nit se nešto pokrvarilo, da pokucam o drvo.

Kada sam i ja kupovao malo jači miš za igranje gledao sam dosta reviewa kao i ti sada i dosta se dvoumio, razer deathadder nevalja, nogice se izhabaju nakon 2 tjedna, laser preskače, svakakvih s*anja sam se nagledao na internetu, na svu sreću prijatelj mi je preporučio da uzmem jedan i da se uvjerim, ništa od ovoga nisam iskusio na svojoj razer opremi tako da sa sigurnošču mogu reći da ima svakakvih pi*darija na internetu no nemože se svemu vjerovat...

A meni je baš drago da ti ništa od navedene opreme razrea nevalja, potpuno krivi odabir svega što si mogao, imperator je totalno smeće, i anatomski i senzorski to če ti i potvrditi bilo koji znalac, lycosa je kao i logitech g15 totalno jadna tipkovnica... membranska tipkovnica sa par ledica i nabijenom cijenom... kada se hoće nešto kvalitetno uzme se mehanička tipkovnica i s njom nema problema, a vrijedi svake kune, razer slušalice se ne uzimaju, budimo realni nemože sve od jedne tvrtke biti bog i batina u svim segmentima, slušalice ili Sennheiser ili SS, a od razera jedino megalodon i donekle orca, podloge su svugdje većinom iste, tu se nemože pogriješiti, važno je da ne pruža veliki otvor mišu i da se ne haba.

Toliko od mene, sljedeći put kad budeš nešto uzimao bolje bi ti bilo da se malo raspitaš što možeš i dobiti za taj novac.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja gamerskog misa

Razer je u svijetu periferije nesto slicno kao Apple u svijetu mobitela (svega).

--------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 16:11 (mate960).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
mate960 kaže...

Razer je u svijetu periferije nesto slicno kao Apple u svijetu mobitela (svega).

Prije bi to bio logitech mada imaju i oni svojih bisera (Mx518)...

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
Backdraft kaže...

Prije bi to bio logitech mada imaju i oni svojih bisera (Mx518)...

Sve sto ti imam reci je {#}

--------------------------
13 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Imam MX1000 koji je star 5 god. i radi ko i prvog dana i k tome u odlicnom stanju ! O takvom izdrzljivom proizvodu Razer moze samo sanjati !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
mate960 kaže...
Backdraft kaže...

Prije bi to bio logitech mada imaju i oni svojih bisera (Mx518)...

Sve sto ti imam reci je {#}

Molim te da obrazložiš, očito si veoma pametan i napredniji od mene da ja to nemogu shvatiti, volio bih da to podupreš nekim primjerima, logitecheva G15 tipkovnica je jadna membranska tipkovnica isto izrađena kao i one od 50 kn koje se dobivaju uz gotove konfiguracije, zbog dodatnog 100x100 tetris lcd ekrana i pozadinskog osvjetljena sa izvedenim utorima za mic i zvucnik ona bi trebala vrijediti 1000 i koliko kuna dok se kod razera za 700 može kupiti mehanička veoma čvrste i dobre izrade.

 

Sada bih volio da navedeš opravdane argumente protiv i za i da me razuvjeriš :D

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
13 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa

Sensei nemože bit kopija Deathaddera. Sensei se oslanja na IME 1.1 i 3.0 miševe, a po kvalitetii je sigurno ispred Deathaddera.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
11 godina
offline
Kupnja gamerskog misa

Mozda upadam nenajavljen, ali ja sam negdi procita da se steelseries misevima (msm na onog za WoW) nakuplja elektricitet i da brzo crknu... (upuceno onome koji ima steelseries mis) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupnja gamerskog misa

Nemam cijeli set Razera (iako nebi imao nista protiv toga da ih probam, samo nemam para).

Ali imam DeathAddera vec 3 godine, dobio ga za rodjendan. I mis je fantastican. Nikakvih problema nikad.

Izgleda i funkcionira kao i prvi dan kad sam ga dobio.

Odlicno lezi u ruci, odlican je za svakodnevni rad, odlican je u igrama.

 

Jedino sto bi mijenjao je shiny plastika sa strane, bilo bi bolje da je mat, ili guma, ili carbon.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja gamerskog misa
191x7 kaže...

Prije kupovine miša za gaming svakako pročitaj ovo:

http://boss-game.com/forum2/index.php?topic=243.msg6283#new

Čemu ta paranoja sa wireless miševima? G700 i Mamba imaju 1000Hz polling rate, što je više nego što polovica miševa na tržištu općenito ima (a ne vidim da se ljudi žale).

Ja isključivo koristim wireless i to na 500Hz (malo duže baterija traje) i nisam uočio nikakve probleme sa praćenjem.

Ako netko želi wireless miš za igranje normalno da neće uzeti Performance MX/Revolution MX koji imaju polling rate od 125Hz.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2012 13:49 (AA-d00d).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja gamerskog misa

ja naprimjer koristim mali roccat pyra (cca. 250 kn) za laptop i roccat savu (cca. 400 kn) rade bez problema i zadovoljan sam s njima.

roccat pyra roccat pyra
roccat savu roccat savu
13 godina
neaktivan
offline
Kupnja gamerskog misa

a da se vratimo na temu i pomognemo kolegi?! kao prvo reci koliko love misliš dati. ja bi ti preporučio logitech g400, sharkoon fireglider ili  prestigio psmg1. sva tri miša su negdje oko 200kn i ako mene pitaš, mislim da su sasvim dovoljna. a ako gledaš skuplje miševe imaš razer deathadder, logitech g9x/g700/g500 te steelseries sensei/xai. ti miševi su izmešu 400 do 600 kn. Svako će ti reć da je je u tom i tom mišu neka sitnica koja ne valja, te da taj miš nije dobar. Svi su ti miševi dobri, te ako nisi neki hardcore/profi gamer koji provodi 10h na dan igrajući igre, sa svima ćeš biti izrazito zadovoljan. Također pripazi da ti miš odgovara u ruci, te na stil kojim držiš miš (palm, claw ili fingertip grip)

Mast3rix
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2012 14:34 (etnes).
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kupnja gamerskog misa

a sta kazete na steelseries diablo 3 za 479 kn?? ja sam mislio kupit darkglidera za 39 € kad dode kod nas

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice