Logitech G25 HELP

poruka: 5
|
čitano: 3.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G25 HELP

Pozdrav!

razmisljam o kupovini navedenog volana (rabljenog) , pa bi molio vlasnike istoga da mi daju koji savjet na sto treba pripaziti pri kupovini!

HVALA!!

 

EDIT: ako je netko zainteresiran za Logitech Driving Force Pro u super stanju, nek me kontaktira!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2013 13:12 (Bacelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G25 HELP

Kod takvih rabljenih stvari najbitnije je da ih isprobaš prije kupnje. U Control panelu i igrama dobro provjeriti kakve su reakcije volana, kako reagira na kretnje... isto vrijedi i s pedalama kakve su reakcije na pritisak, a i kakav je mjenjač.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G25 HELP

hvala na odgovoru! upit sam i postavio zbog toga sto cu ici pogledati volan! zanima me dali ima neku manu da moram bas na to "nesto" pripazit?! malo sam googlao i nisam uspio naci da je nesto bas specificno za njih sto  se tice kvarova! Molio bih vlasnike G25/27 da mi daju koji savjet!

 

Thx

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
13 godina
offline
Logitech G25 HELP

Bivši sam vlasnik G25, imao sam ga 4 godine i prodao, u super stanju je bio, to su jako kvalitetni i čvrsti proizvodi i zbilja moraš biti divljak da tako nešto rasklimaš i sjeb.. doslovno. Sve ovisi i od prošlog vlasnika kako se odnosio prema njemu. Uglavnom provjeri da li mu radi i Force feedback i ono što sam ti gore napisao + mjenjač da li sve radi na njemu. Sve ćeš vidjeti kad isprobaš uglavnom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G25 HELP

Posto se G25 sastoji od vise dijelova ( volan , mjenjac , papucice ) najbolje ti ga je prije kupnje osobno isprobat ! Obrati pozornost da mijenjac lovi sve brzine i da rade sve tipke na njemu , da se volan dobro kalibrira , da papucice ne cvikaju ... !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice