Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

poruka: 12
|
čitano: 4.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Logitech G303 Daedalus Apex Hrvatska

Ovdje se radi o mišu koji je nedostupan u hrvatskoj iz meni nepoznatog razloga.

 

Sve je počelo sa recenzijom miša u Bug-u i najavi kako bi najkasnije u lipnju trebao biti u prodaji te ima vrhunski senzor koji mi u realnosti vjerovatno i netreba.

Na Amazonu (40 US) i američkoj logitech stranici je dobavljiv za nekih 70 US tu pretpostavljam da još trebam platit pdv i dostavu.

A sad pazi ovo odem na Eu stranice Logitecha kad momci ne dostavljaju u hrvatsku ...(60 GPB)

Nazovem par dobavljača tu po hrvatskoj "halo volio bi doći do ovog miša? kako" - odgovor uglavnom javi se dobavljaču koji je navodno Mikronis.

Pošaljem službeni mail - vjerovatno momci na godišnjem.

 

Moje pitanje je kako doći do njega.. i ne zanima me G302

 

Znači sad je već kolovoz na vratima i ja si razmišljam kojeg frenda imam u mađarskoj da na njegovu adresu naručujem iz Engleske

 

Molim prijedloge... hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 20:39 (Jan Solo).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G303 Daedalus Apex Hrvatska

mozda nadjes nesto na ebay-u mozda?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 21:53 (apex13leo).
9 godina
neaktivan
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

Sramota za Hrvatsku i tko god predstavlja Logitech u Hrvatskoj i dobavlja.

Znači dostavlja se đabe u Mađarsku, Sloveniju, Italiju , Bugarsku, Grčku i sve države EU ... ali Hrvatske nema....

Eo našo sam i u Srbiji ga ima na lageru...

 

Može li mi neko objasnit kako recimo na Amazonu isti ovaj miš 40 US , da recimo ameri na e-bay traže po 35  us i dostave u nam u Croatiu za dodatnih 28 US )kontam tu još ide i porez i carina ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G303 Daedalus Apex Hrvatska

Hvala na savjetu

83US sa svime

9 godina
neaktivan
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

Javili se iz Logitecha relativno brzo, kažu da su nesretni što mi nemogu dostaviti miša. Očekivano

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

Mikroline veli javi se najbližoj trgovini informatičkom opremom i zatraži da preko njih naručim. (trebam bit spreman čekat) - nemaju ga u ponudi a dok ga nitko ne traži niti neće biti...

 

Links veli da im se ne isplati naručivati jedan miš samo za mene bar ne prije rujna (Osijek)

 

Zvao u HGspot u Zg - momak na nabavi veli riješit problem.  Baš me zanima dali do Rujna nabavim miš iz Hrvatske.

SlužbeniOdgovor SlužbeniOdgovor
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

Pa na Ebayu ih imaš dosta pa naruči ja bih da me navedeni miš zanima..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

Jel možeš reći zašto si zapeo baš za taj miš? Što ti je to kod njega toliko dobro?

Jesi ti uopće negdje isprobao taj miš i da li ti odgovara pošto se radi o jako specifičnom modelu?

Imao sam G302, potpuno isti miš što se tiče oblika i mogu reći da je to užas za korišenje jer je napravljen s ovim oštrim linijama sa strane.

Znači, dizajn=0 bodova i obvezno je isprobavanje prije kupnje, ne kupuj na slijepo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2015 20:34 (bill_jobs).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

Meni bi isto G303 bio prvi odabir. Ne do mjere da ga narucujem iz vana no svakako prvi izbor za misa da ga ima kod nas. Najbolji senzor na trzistu upakiran u malog misa. Ima 87 grama i slicne dimenzije ko stari G9/G9x. Kao takav savrsen za "claw grip". Ja bi ga i onako drzao stalno na 800dpi i osim bocnih tipki (koje ima) ne treba mi izbor opcija koje nudi G502. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska
bill_jobs kaže...

Jel možeš reći zašto si zapeo baš za taj miš? Što ti je to kod njega toliko dobro?

Jesi ti uopće negdje isprobao taj miš i da li ti odgovara pošto se radi o jako specifičnom modelu?

Imao sam G302, potpuno isti miš što se tiče oblika i mogu reći da je to užas za korišenje jer je napravljen s ovim oštrim linijama sa strane.

Znači, dizajn=0 bodova i obvezno je isprobavanje prije kupnje, ne kupuj na slijepo.

 Koliko mi je poznato to je unaprijeđena verzija G302 dizajnirana za manje šake... eto imam manju šaku i paše mi 302-ka - a zapeo sam za njega jer bi mi super išao uz Orion spark tipkovnicu koju bez problema možeš kupit u hrvatskoj, uz to često igram dotu2 a marketinški su je ljepo upakirali kao "made 4 dota" pa su mane 302 ke ovom verzijom ispeglane

Nije da sam ja sad neki pro gamer, u Bug-u mi se svidjela recenzija momka koji ga se potrudio testirat i ko mulac čeko da dođe u hrvatsku, i eo sad već četvrt godine igram na bežični miš što je velik izvor frustracije... i evo prolaze godišnji odmori a ja se pitam na forumu

TKO JE NAPRAVIO PROPUST ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G303 Daedalus Apex Hrvatska

Ne treba ništa izmišljavati..

Provjeren webshop, ja naručio punjač samsung original jer ga nema nigdje za kupiti (2.1A).. i stvarno je originalan (nije ebay zujalica u fake samsung kucistu).. Prika je naručio autoradio.. sve je došlo uredno.. Mislim da je webshop u češkoj.. Dolazi kroz par dana overseasom..

https://www.alzashop.com/logitech-g303-daedalus-apex-d2411868.htm?o=1

 

9 godina
neaktivan
offline
Logitech G303 Deadalus Apex Hrvatska

U ponedjeljak mi je napokon došao G303.

Naručen preko HGSPOTa. vrijeme  čekanja - predugo (6 tjedana)

Ali eto sad baš dobro ide uz Orion Spark tipkovnicu i kao  da je rađen po naruđbi za moju šaku.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice