Logitech G400 Review

poruka: 105
|
čitano: 38.027
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

Jel zna neko gdje mogu isprobat ovog mišonju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Logitech G400 Review

za autora teme imam pitanje....

 

Imam logitech mx518 i zanima me dal g400 ostavlja ajmo reći 'mrlje' na mišu dok dugo igraš kao što je to kod mx518?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
gin.tonic kaže...

za autora teme imam pitanje....

 

Imam logitech mx518 i zanima me dal g400 ostavlja ajmo reći 'mrlje' na mišu dok dugo igraš kao što je to kod mx518?

  Isprika na kašnjenju. Nisma primjetio nikakve mrlje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G400 Review
mind_challenge kaže...
gin.tonic kaže...

za autora teme imam pitanje....

 

Imam logitech mx518 i zanima me dal g400 ostavlja ajmo reći 'mrlje' na mišu dok dugo igraš kao što je to kod mx518?

  Isprika na kašnjenju. Nisma primjetio nikakve mrlje.

Znači da je bolji grip na mišu nego od mx518,odlično...to me jedino nerviralo na njemu.

 

thnx {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review
gin.tonic kaže...

za autora teme imam pitanje....

 

Imam logitech mx518 i zanima me dal g400 ostavlja ajmo reći 'mrlje' na mišu dok dugo igraš kao što je to kod mx518?

mis je daleko bolji od mx518 ;) ja ga imam..igrao sam na oba(iako sa MX518 u igraonici..ali sam dugo igrao na njemu).G400 je klasa za MX518 ;)

13 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

I ja sam se ( = cura me {#} ) počastio sa dotičnim, odličan miš.

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 14:50 (thedream).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

Nabavio i ja G400 kad je bio na sniženju u Linksa, miljama bolji od Fireglidera i slične ekipe..

Ofc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

Evo jučer doputovao iz Portio.hr. Miš je fenomenalan, a uz Steelseries QcK mini ide ko podmazan. Sve preporuke!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Preporučio sam ga frendu i zadovoljan  je. Sviđa mi se oblik, isprobao sam ga odma nakon što smo izašli iz Linksa.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Od kad sam kupio ovaj mis imam problema s smrzavanjem windowsa. Smrznu mi se windowsi i onda moram s ctrl+alt+del pokrenuti task manager i kad ga ugasim (task manager) windowsi opet rade normalno. Isto je s logitech gaming softwareom i bez njega. Vratio sam se na stari mis (mx310) i sad radi normalno. WTF!? Je imao ko slicnih problema i kako ih je rijesio? Hvala

 

Imam win 7 x64 Professional.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G400 Review
Bakaluar kaže...

Od kad sam kupio ovaj mis imam problema s smrzavanjem windowsa. Smrznu mi se windowsi i onda moram s ctrl+alt+del pokrenuti task manager i kad ga ugasim (task manager) windowsi opet rade normalno. Isto je s logitech gaming softwareom i bez njega. Vratio sam se na stari mis (mx310) i sad radi normalno. WTF!? Je imao ko slicnih problema i kako ih je rijesio? Hvala

 

Imam win 7 x64 Professional.

Probaj deinstalirati drivere i tako probaj, poslije toga instaliraj najnovije drivere.

Kalko1212 ingame
13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

To sam i napravio. Cak sam i nanovo stavio windowse.  I dalje isto...

13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

Zaboravio sam napisati da mi blokira sve osim aktivnog prozora. Znaci ako je otvoren web browser jedino u njemu mogu nastaviti rad. start meni, desktop ikone i sve ostalo je nedostupno :)

13 godina
offline
Re: Logitech G400 Review

Maknuo sam drivere od windowsa i stavio  legacy v3.06 software i za sada radi bez blokiranja. Eto, nadam se da ce sad biti ok.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 22:12 (Bakaluar).
15 godina
offline
Logitech G400 Review

mind jel ga jos imas? koliko si zadovoljan s njim?

Mislim ga bratu kupit za Božić pa me zanima isplati li se uzeti?
Hvala 

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

kakav je G400 u usporedbi s G300 ? , - nije mi problem odvojiti 50 kn više za G300 ako je bolji / kvalitetniji

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
simeparanoja kaže...

mind jel ga jos imas? koliko si zadovoljan s njim?

Mislim ga bratu kupit za Božić pa me zanima isplati li se uzeti?
Hvala

  Imam ga, i dalje sam zadovoljan. Miš radi sve što mi treba. Nisam neki gamer pa mi ne treba više tipaka (nekima mozda nedostaju)

A sto se tice ovoga g300 vs g400 evo ovako, jedina prednost g300 nad g400 je vise tipaka i ljepsi izgled. Meni se vise svida g400 jer je veci od g400, ima bolji senzor a po meni ljepse izgleda (nisam fan nekih gamer lightshow stvarcica)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Kako je super miš! :D Ergonomski lijep dizajn, ma sve je super. Za 200 kn nema bolje, univerzalan miš, pogotovo mi je puno bolji za COD4 nego običan od 20 kn. Nekako je ljepše igrat. Imam istu kombinaciju miš + qck mini podloga kako ima kolega koji je napravio review. Stvarno je super zasad. Još mi se podloga mora izravnat do kraja i to je to. :)

★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 20:28 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G400 Review

I ja sam odusevljen s novopridoslicom na moj stol. Jedino mi je prevelik za podlogu za igranje (za rad i surf mi je ok jer iovako volim veci DPI dok radim), moram nabaviti vecu {#} (ali to je do moje podloge koja je cca 210x150 mm)

Vi veri veniversum vivus vici
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G400 Review

Prije nekoliko dana sam i ja kupio g400 te moram reći da je miš odličan, ali s nekoliko malih minusa.

Malo me smeta glatka plastika kojom je miš pokriven, lijevi i desni klik mi je nekako preuzak (zna mi se desit da kliknem po rubu), pozicija kotačića mi ne odgovara (previše otraga).

Ovaj miš koristim za 2. računalo na prvom je Razer DA, vjerojatno se moram malo naviknut na G400 :).

 

E sad za kraj muči me jedna stvar neznam dali je tvornička greška, kad lagano tupkam s prstom po tipkama (lijevi, desni klik) čujem zvuk udaranja plastike kao da ima lufta pa ako netko zna više bio bi zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Tako je i meni to ti je tako bilo i na mxu mogli su to popravit ali nije to neki veliki problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G400 Review
zila kaže...

Prije nekoliko dana sam i ja kupio g400 te moram reći da je miš odličan, ali s nekoliko malih minusa.

Malo me smeta glatka plastika kojom je miš pokriven, lijevi i desni klik mi je nekako preuzak (zna mi se desit da kliknem po rubu), pozicija kotačića mi ne odgovara (previše otraga).

Ovaj miš koristim za 2. računalo na prvom je Razer DA, vjerojatno se moram malo naviknut na G400 :).

 

E sad za kraj muči me jedna stvar neznam dali je tvornička greška, kad lagano tupkam s prstom  po tipkama (lijevi, desni klik) čujem zvuk udaranja plastike kao da ima lufta pa ako netko zna više bio bi zahvalan.

  Meni je tako samo sa lijevim klikom, izgleda da nisam jedini.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Ima lufta na lijevoj tipki, al to je zanemarivo bar meni. Čuje se kad lupkaš po njoj, ali to je tvornička greška većine miševa. Mislim da je jedan lik išao reklamirati miš i nisu mu priznali reklamaciju, i onda je slao Logitechu koji mu je poslao novi miš sa istom greškom. Tak da zaboravi to, nije to neki problem.

★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Da takav ti je cim ga izvadis iz kutije pa..i meni je samo ljevi klik, tako je bilo i na mx518 pa

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 13:58 (Kresho).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

I kod mene ljeva ima lufta , inace sam jako zadovoljan mišem, al mi treba još neko vrijeme da se priviknem jer sam do sad koristio duplo manjeg kineza :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

uzeo bratu za Božić :)

Miš je odličan, vrijedi svake lipe, da malo se čuje lijeva tipka ali zanemarivo

 

I najvažnije, njemu je odličan isto :)

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

Primjetio sam da mi se u posljednje vrijeme Logitech logotip izlizao, ona sivo/srebrna površina je skroz nestala pa se vidi samo tamnosiva plastika. Je li i na vašim miševima tako?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G400 Review

A kolko ga dugo imaš? Ja ga imam mjesec dana i možda se malo izlizalo, al neprimjetno.

★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G400 Review

Ja ga imam oko pola god i jos se ni tockica na logu nije izlizala 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G400 Review

Ma nez zašto to logitech radi te logo znakove tak loše , i na tipkovnici mi se izbrisao a i ovdje cinise da je ista situacija .

Trajnost tog znaka ovisi o tome kako drzite miš (kod g400) , al ja se ne sekiram zbog toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice