Logitech G700 (review)

poruka: 86
|
čitano: 33.276
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

To ti je very, very long shot. Meni se cini da ti je receiver u banani. Kontaktiraj logitechov support i reci im neka ti posalju samo receiver.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 13:31 (AA-d00d).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Idem iskoristit onaj produžni kabal pa stavit reciver na 5-10 cm od miša. Ako bude zezao, onda mi nema druge jer na 1ms pollingu ne bi smio zezat nimalo..
Hvala svima na prijedlozima!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Svaka čast recenzentu! 

Molim nekoga tko ima iskustva s ovim mišem u autocad-u da napiše svoje dojmove. Ja razmišljam o kupnji ovog miša, ali se ne bi htio zeznuti (nije baš jeftilen). Dosta sam osjetljiv po tom pitanju, obzirom da radim u autocad-u po nekoliko sati dnevno i treba mi savršeni miš za tu svrhu. Ovi jeftini koje koristim rade ok, ali mi se ruka počne grčit nakon nekog vremena zbog loše ergonomije. Moram napomenuti da imam dosta veliku ruku i pri radu često odižem miša od podloge, tako da trebam miša koji nije pretežak, a i ergonomija mu omogućava da mi pritom ne klizi iz ruke (to mi se je već događalo s jednim drugim bežičnim mišem). Prema fotkama vidim da ima dobru poziciju lasera (u sredini, malo napred), što je rijetkost za bežične miševe! Oni koji imaju asimetrično postavljen laser, a bateriju u sredini su mi potpuno neupotrebljivi - kao da gađam puškom s raštelanim nišanom! {#}


Također ako netko ima prijedlog za nekog drugog miša, slobodno nek mi predloži!

Hvala svima!

e, te digitalije!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
driblitribli kaže...

Svaka čast recenzentu! 

Molim nekoga tko ima iskustva s ovim mišem u autocad-u da napiše svoje dojmove. Ja razmišljam o kupnji ovog miša, ali se ne bi htio zeznuti (nije baš jeftilen). Dosta sam osjetljiv po tom pitanju, obzirom da radim u autocad-u po nekoliko sati dnevno i treba mi savršeni miš za tu svrhu. Ovi jeftini koje koristim rade ok, ali mi se ruka počne grčit nakon nekog vremena zbog loše ergonomije. Moram napomenuti da imam dosta veliku ruku i pri radu često odižem miša od podloge, tako da trebam miša koji nije pretežak, a i ergonomija mu omogućava da mi pritom ne klizi iz ruke (to mi se je već događalo s jednim drugim bežičnim mišem). Prema fotkama vidim da ima dobru poziciju lasera (u sredini, malo napred), što je rijetkost za bežične miševe! Oni koji imaju asimetrično postavljen laser, a bateriju u sredini su mi potpuno neupotrebljivi - kao da gađam puškom s raštelanim nišanom! {#}


Također ako netko ima prijedlog za nekog drugog miša, slobodno nek mi predloži!

Hvala svima!

EVo ja ću pomoći koliko mogu, ja nisam radio s njim u autocad-u, ali dosta radim s njim u photoshop-u, malo se bavim obradom fotografija a još se bavim i izradom web stranica, pa dosta vremena provodim u photoshop-u ato ti to išta znači, uglavnom, crto sam u photoshop-u a i igrao igrice po više sati u komadu, bez ikakvih problema, miš je jako ugodan, i mogu skorz opustit ruku na njemu, sad ne znam dali bi tebi bilo isto, ali meni je prilično ugodno radi s njim, a što se tiče odizanja od podloge, tu možete podesit DPI na razne postavke, te tako uklonit potrebu za odizanjem miša, a sad, ako ste navikli na to, miš je malo teži, al mislim da vam neće pravit neke probleme sa odizanjem od podloge (nije težak "pola kile"), a pri podizanju neće vam izkluznut iz ruke, odmorište za palac je prilično veliko, a tipke na boku se nalaze iznad odmorišta, te tako možete bez problema pritisnuti miš palcom i s druge strane malim prstom ili prstenjakom te ga odignut od podloge bez ikakvih poteškoća!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)
driblitribli kaže...
.....

Tebi bi je onda najvažnije da ti miš bude ergonomican što ovaj definitivno je. Ja imam male šape i miš mi "leži" ali gledam malo po drugim forumima i ljudi sa vecim sapama se također ne bune. Pitaj u ducanu za svaki slucaj da li ga mozes primiti u ruku da vidis kako ti "leži".

Miš je malo teži od konkurencije što je meni osobno odlično ali da je sad težak k'o cigla, nije. Bateriju možeš izvaditi i koristiti ga u žičanom modu ali to onda ubija svrhu bežičnog miša =/.

Po defaultu su ti tipke za promjene profila i DPI-a one 3 kod lijevog klika i meni osobno su odlično pozicionirano i dimenzionirane, nema sanse da slucajno u radu pritisnes jednu od njih ili umjesto recimo srednje pritisnes gornju.

 

Sto se tice DPI-a, za rad ih si podesis kako želiš, možeš cak podesaviti razlicite osjetljivosti za Y odnosno X os. Ugl 5 profila, na svaki profil mozes staviti do 5 DPI levela sto bi znacilo da ih mozes imati 25 ukupno. Nekoliko od tih 25 ce ti sigurno odgovarati za rad u acadu.

 

Ali kao sto sam rekao, ako ti ne sjeda u ruku dobro onda sve ovo pada u vodu.

 

Inace sam ponosan i zadovoljan vlasnik g700 vec skoro 12 mjeseci{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Da izvjestim o svom problemu, uzeo sam produžni kabal za reciver i stavio ga na 15ak cm od miša, bez ikakvih fizičkih prepreka i radi  super sad, nijednom nije "trznuo". Očito mu je nešto smetalo čim ovako radi normalno.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Logitech G700 (review)

Sta mislite da li je bolje da stikliram Use Os Native Drivers For Pointer Speed Acceleration ili da to iskljucim.

Cini mi se da mi je brze dosta kada iskljucim. 

A Acceleration mi je na 1. Kako vi stavljate???

 

 

Sada se pojavio u Device Logitech HID...G700 Gaming Mouse.

Samo sa ASUS-om MOZE - 2 grafike fabricki neispravne za 3 meseca.(EAH6970+ENGTX580DC II)
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 11:17 (Vlada011).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)

...tako možete bez problema pritisnuti miš palcom i s druge strane malim prstom ili prstenjakom te ga odignut od podloge bez ikakvih poteškoća.

 

E ovo mi je izuzetno bitno! Svakako bi bilo dobro kad bi ga imao prilike isprobati, pa makar samo na trenutak. Ima ih već i rabljenih u oglasnicima, tako da tu vidim priliku da ga isprobam, a i uštedim koju stoticu kuna. U trgovini teško...

Jedino me još muči navodno prekruta žnjora za punjenje/žični modus rada. Jel to obični mini usb port? Ako je, onda se može valjda nabavit neki mekši kabel?! 

Ovo bi moglo riješit i taj problem-najmekše što sam našao:

[IMG]http://i51.tinypic.com/2duk43.jpg[/IMG]

 

e, te digitalije!
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

nabavio sam nedavno istog štakca, i moram priznati da si odličan review napisao.

 

Po meni najveći minus je zaista trajanje baterije. Prošli miš mi je bio logitech lx7 koji je imao 2x AA baterije, i trajale su preko mjesec dana.

Kabel koji se dobije uz miš je jako krut, nije baš ugodno koristiti miš na žicu. Sva sreća imam masu punjivih baterija pa nije problem.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
driblitribli kaže...

Jel to obični mini usb port? Ako je, onda se može valjda nabavit neki mekši kabel?! 

 

 

 

Obični micro usb ti je. Osobno više volim mini usb jer ga retardus može na slijepo upiknuti, dok micro zahtjeva preciznost.

Kod originalnog kabela je dobro što miš ima vodilice u obliku kabela, pa stvarno lako uđe. Mislim da je malo za.ebano sa običnim kabelom, iako nisam probao.

16 godina
offline
Logitech G700 (review)

Pozdrav radni narode, kaj ima kod nas di kupit eneloop baterije  jače od 2700mAh?

Pošto uz G700 dolazi slabašnih 2000mAh..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 - podloga?

Koja je podloga najbolja za Logitech G700?

 

Koliko sam uspio skupiti informacije po internetu odgovaraju mu tvrđe podloge (većinom bazirane na aluminiju), šta izabrati između:

- Razer Destructor (279kn)

- Razer Ironclad (455kn)

- Razer eXactMat (nije raspoloživa)

- Razer Vespula (270kn)

- Razer Scarab (površina slična Destructoru) (287kn)

 

Opet, kako se ponaša na mekšim podlogama:

- Razer GOLIATHUS Extended XL Control Edition (235kn)

- Razer GOLIATHUS Extended XL Speed Edition (235kn)

- Razer Megasoma (359kn)

 

Za FPS gaming na Full HD rezoluciji 1920x1080 -> Koliki DPI Sensitivity odabrati uz koji polling rate?

Trenutno koristim 1200 dpi (3. podešenje)  + 500 polling rate.

Trebalo bi testirati i 1600 dpi (4. podešenje) + 1000 polling rate.

 

Inače, za Mambu koristim sličnu Alu podlogu -> Razer ProSolution ProPad - White i ta kombinacija radi savršeno.

 

Usput, imam dva miša G700 i mogu reći je dosta bitna težina punjive baterije, zato izvagati bateriju i koristiti one što lakše (znaju biti velike razlike u gramima).

Trenutno za jednog miša G700 koristim podlogu Cooler Master Storm HS-M Weapon of Choice M4 SSK, a za drugog SteelSeries Qck mini.

 

Ako netko ima iskustva ili prijedloge za neke druge podloge neka slobodno napiše...    

Gaming, the RIGHT way - meaning, getting the most out of gaming experience by playing the way the developers meant for the game to be played! {{http://steamcommunity.com/groups/brink_croatia}}
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2012 13:39 (njezic).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

DPI 1200 + 500 pr,tu sam se našao...coolermaster precision...fenomenalno, klizi s tako minimalnim otporom ispod da je to čista uživancija...probao i na cm speed al nije ni približno tako dobro...

U početku imao problema s G6 i G7, tj. nije ih htio mapirati...skužio da je moja greška pošto sam prćko po drugom profilu u setpointu a na mišu imao sasvim treći...{#}

Sad sve radi za 10!

Claw grip? Ma nikakav problem, stvoren je za to...{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G700 (review)

Citao sam negde preporucene baterije za G700 a posto u kuci uvek trebaju baterije resio sam da uzmem sa punjacem.

Video sam ove za oko 30e a neko je spominjao da su one dobre za G700 Eneloop XX 2500mAh MIN 240mAh.

 

http://i.imgur.com/jtNc3.jpg

 

Jel mozda ima neke bolje bele, jace malo ili ove da uzmem.

Video sam tamo gde kupujem i igrice.

 

Hocemo EVGA GK110 STO PRE
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2012 11:16 (Vlada011).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)

Odličan review, smo možel li mi reći koliko mu je trajanje baterije

zokac
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Imam jedno pitanjce u vezi ovog miša. Primijetio sam da se baterija puni samo dok je komp upaljen. Kako da namjestim da se puni i jad je ugašen?!

Miro
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)

Pa mora se dati puniti i dok je komp ugasen ( ali ne dok je totalno iskljucen iz struje - npr. sklopka na napajanju na OFF ) !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Trebas na maticnoj imat usb koji podrzava punjenje uredaja dok je komp ugasen.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)
Zajeb kaže...

Trebas na maticnoj imat usb koji podrzava punjenje uredaja dok je komp ugasen.

A kako to vidim koji je tocno usb port za to? Jel se to moze u biosu podesiti?

Miro
10 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G700 (review)
pai in the ass kaže...
Zajeb kaže...

Trebas na maticnoj imat usb koji podrzava punjenje uredaja dok je komp ugasen.

A kako to vidim koji je tocno usb port za to? Jel se to moze u biosu podesiti?

U biosu potrazi power management postavke i nadji nesto tipa "USB wake". 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)
Haf932 kaže...

Pa mora se dati puniti i dok je komp ugasen ( ali ne dok je totalno iskljucen iz struje - npr. sklopka na napajanju na OFF ) !

Pa normalan s down

Miro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)
DamirGrd kaže...
pai in the ass kaže...
Zajeb kaže...

Trebas na maticnoj imat usb koji podrzava punjenje uredaja dok je komp ugasen.

A kako to vidim koji je tocno usb port za to? Jel se to moze u biosu podesiti?

U biosu potrazi power management postavke i nadji nesto tipa "USB wake". 

Ne vidim to u power maagmentu

Miro
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Mozda nemas. Nemaju to sve maticne, pogotovo ako je starija. Za svaki slucaj pogledaj u manualu od maticne ima li opciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)
Zajeb kaže...

Mozda nemas. Nemaju to sve maticne, pogotovo ako je starija. Za svaki slucaj pogledaj u manualu od maticne ima li opciju.

Budem. A stara je 2godine. Asuss M4A77T. Ma kakva glupost ako se ne može. Onda sam stvarno sretan :-). Al miš mi je iznenađenje. Preodličan! 

Miro
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Ono što me najviše buni je to ga one žaruljice se  miču dok je komp ugašen ali baterija se ne puni. Ovo je druga baterija s prvom je bilo isto. Ovu sam uzeo za probu/provjeru...

Miro
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

U temi ''Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša'' sam rekao da ću javiti kolika je razlika u trajanju baterija između Eneloop XX 2550mah i Eneloop 1900 koje dolaze s mišem, pa sam mislio radije tu pisati jer je prikladnija tema. Ovako... Baterije su testirane s istim profilima, koristim 2 a to su:

 

Gaming - pooling rate 500 i 3200DPI u 90% vremena, Power mode: Normal Gaming

Normal - pooling rate 200 i uvijek mi je DPI na 3200, Power mode: Power Saver

 

Eneloop 1900mah mi je inače trajala max 2 dana, ovu XX 2550mah sam napunio u srijedu oko 23 sata. Evo, maloprije sam uštekao punjač, znači skoro 4 dana {#} popriličan boost, ne?

Nisam igrao previše, nešto FC3 i Splinter Cell Blacklist (profil Gaming), većinu vremena na Normal profilu a dosta sam za kompom dnevno. Sad vi procjenite dal se ulaganje u ove baterije isplati, po meni da.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 18:20 (vrinho).
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Isplati se , hvala na usporedbi {#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Očekivao sam boost ali iskreno za skoro duplo, to nisam. Uzeo sam s ebaya ako koga zanima, čekaš 2 tjedna ali se isplati.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
vrinho kaže...

Očekivao sam boost ali iskreno za skoro duplo, to nisam. Uzeo sam s ebaya ako koga zanima, čekaš 2 tjedna ali se isplati.

Meni su baš stigle u petak.

Danas sam prvi put stavio bateriju u LG700, tako da ne mogu odmah govorit o navedenom.

Ali vjerujem ti na ispričanom {#}.

13 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
zabranjeniples kaže...
vrinho kaže...

Očekivao sam boost ali iskreno za skoro duplo, to nisam. Uzeo sam s ebaya ako koga zanima, čekaš 2 tjedna ali se isplati.

Meni su baš stigle u petak.

Danas sam prvi put stavio bateriju u LG700, tako da ne mogu odmah govorit o navedenom.

Ali vjerujem ti na ispričanom {#}.

Prvi put kad sam ju stavio nije toliko trajala jer nisu napunjene do kraja očito, tek kad ju prvi put napuniš onda tek možeš vidjeti rezultate.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice