Logitech G700 (review)

poruka: 86
|
čitano: 33.273
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
vrinho kaže...

Prvi put kad sam ju stavio nije toliko trajala jer nisu napunjene do kraja očito, tek kad ju prvi put napuniš onda tek možeš vidjeti rezultate.

Da, primjetio sam to za napunjenost.

Ali mislim da je to normalna pojava za ovakve stvari.

14 godina
offline
Logitech G700 (review)

Zadovoljan sam baterijom.

Još je nisam stavio na prvo punjenje, jer je još uvijek na jednoj žutoj crtici.

Jednostavno, napredak je očit, ako gledamo usporedbu sa tvorničkim baterijama.

 

Svaka preporuka!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Mome traje baterija od kad san ga kupija :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Ajmo ljudi, navalite, evo ga ponovno u Linksa po popularnoj cijeni!!! {#}

 

edit: ekspresno je rasprodan {#}

Tolstoy is My Homeboy
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 12:16 (anarchyST).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
anarchyST kaže...

Ajmo ljudi, navalite, evo ga ponovno u Linksa po popularnoj cijeni!!! {#}

 

U kombinaciji s ovim baterijama, to već liči na nešto.

Svakako se isplati i šteta ga ne ubost po ovoj cijeni.

13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Koliko je kostao u Lynxu?

Miro
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Što kažete na ove baterije za G700?

Znam za ove, ali za sada su mi skupe.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Radije ušparaj i uzmi s ebaya za 110 kuna gdje dobiješ 4 komada provjereno odličnih baterija i miran si s njima za svagda. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Pozdrav, nedavno mi se projavio cudan problem na glodavcu. Naime, sam je poceo minjati profile, tocnije uvijek se prebaci na jedan profil (koji mi sluzi za CS:GO). Koristim ga normalno na stardnom profilu i nakon nekog vremena vidim da je ukljucen taj drugi profil. Ispocetka sam mislio da slucajno stisnem tipku za mijenjanje, ali vidi da prebaci i dok ga ne koristim. Help? {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Stavi zadnji 8.50 Gaming Software ako nisi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Logitech G700 (review)

Kakvi su komentari za novi G700s? Ima li sustinske razlike u odnosu na G700 ili je samo u pitanju mala promena dizajna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G700 (review)
vrinho kaže...

Stavi zadnji 8.50 Gaming Software ako nisi.

Vec jesam, nista od toga.

16 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
Srle22 kaže...

Kakvi su komentari za novi G700s? Ima li sustinske razlike u odnosu na G700 ili je samo u pitanju mala promena dizajna?

Pozdrav

 

pogledao sam nekoliko recenzija na YT jer sam upravo kupio rabljenog G700, i razlike su čisto estetske prirode.

 

CB

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
CrnaBitanga kaže...
Srle22 kaže...

Kakvi su komentari za novi G700s? Ima li sustinske razlike u odnosu na G700 ili je samo u pitanju mala promena dizajna?

Pozdrav

pogledao sam nekoliko recenzija na YT jer sam upravo kupio rabljenog G700, i razlike su čisto estetske prirode.

Ima nekoliko hardverskih promjena.

Novi senzor, puno kvalitetniji prekidaci na glavne dvije tipke ( to je bio najveci problem na G700 - meni se takodjer poceo dogadjatii double-click) i premaz cijelog  misa sa nekakvim hidrofobnim premazom.

 

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G700 (review)
Da kazem samo koju rijec hvale za misonju, odlicna ergonomija iako preferiram simetricne stakore, + raspored tipki,klik, nevjerojatno probao sam s nekih 8m+ daljine respond i nikakve promjene:-)u izvodenju(a i bilo bi cudno s obzirom na cijenu;), uglavno ko voli ergonomske misonje,top proizvod i ima novaca svaka preporuka parcovčina ubija:-)!lp
||| Core™ inside |||
12 godina
offline
Logitech G700 (review)

Imam G700 već dvije godine i u zadnje vrijeme mi se događaju čudne stvari, nekad je jednostavno mi izbriše sve profile (imam 3 profila koja koristim ovisno o situaciji), da povećava ili smanjiva dpi sensitivity levels sa 1 na 5, da desna ili lijeva tipka miša jednostavno nekad nerade. Primjer toga je ovaj video u igri Battlefield 4, gdje cijelo vrijeme držim pritisnutu lijevu tipku, prekida se pucanje.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
MaxonUniversal kaže...

Imam G700 već dvije godine i u zadnje vrijeme mi se događaju čudne stvari, nekad je jednostavno mi izbriše sve profile (imam 3 profila koja koristim ovisno o situaciji), da povećava ili smanjiva dpi sensitivity levels sa 1 na 5, da desna ili lijeva tipka miša jednostavno nekad nerade. Primjer toga je ovaj video u igri Battlefield 4, gdje cijelo vrijeme držim pritisnutu lijevu tipku, prekida se pucanje.

 

Ono za promjenu DPIa ne znam, ali da prestane pucati znam. Tvornicka greska. Otisli su switchevi.

Ako imas racun dobit ces novi G700s.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
10 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)

Pozdrav ljudi.

 

Kupio sam polovnog g700, starog god i pol dana.

 

Imam par pitanja jer pretpostavljam da mis ne dolazi tocno ovakav kada se tek kupi.

 

Bi li se tipka G10 (skroz lijevo gore..) trebala stisnuti pritiskom na bilokoji njen dio jer ja je mogu pritisnuti samo u onom podrucju predivđenom za stiskanje, znaci u malom podnozju te tipke. Uglavnom nekako specificno moram stisnuti tu tipku da bi doslo do podrazaja. Je li tako bilo i vama koji ste kupili taj mis?

 

Ostale tipke mi se cine u redu, a problem nalazim jos u kotacicu. Lijevi klik kotacica je clicky, dok srednji i desni klik kotacica nisu clicky. Pretpostavljam da je to zato jer su valjda te tipke najvise koristene, neznam i nisam ga to pitao niti primjetio kada sam bio kod njega. Desni klik kotacica mislim da trebam zapravo lakse stisnuti da bi doslo do klika, znaci nije bas isto kod lijevog i desnog klika.

 

Inace mis me odusevio, iako imam osjecaj da je Func MS3 R2 ergonomski jos bolji za desnjaka. Doduse logitecha sam platio 220kn i najbolji je mis koji sam ikada primio u ruku, samo me muci tih par sitnica.

 

Najvise me muci g10 tipka jer mislim da najslabije reagira i da bi trebala reagirati i kad bi stisnuo sam vrh te tipke, na sto ova g10 tipka nikad ne reagira.

 

Neznam da li da otvaram mis i malo ga ocistim ili da probam nekako namjestiti g10 tipku, mozda i kotacic jer nisam bas iskusan sa time. Vidio sam da je puno ljudi imalo problema sa dvoklikom i gledao sam youtube video kako se to rjesi tako da mi ne izgleda problematicno otvaranje misa, ali se bojim da nesto ne zaribam.

 

Inace zivim blizu covjeka, ali traziti povrat novca radi jedne tipke i malo sumnjivog kotacica koji jos uvijek rade mi je malo glupo pogotovo jer mi je manjkao jedan mis i mislim da nadoplatiti nekih 150kn vise na cijenu obicnog misa za g700 je perfektna ponuda sve da na njemu ne radi niti jedan gumb cisto radi ergonomije, izrade i bezicnog rada.

 

Kako sam perfekcionist i zelim da sve radi besprijekorno pa tako i taj mis, svaki savjet je dobrodosao !

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 15:34 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
The_Fichek kaže...

Pozdrav ljudi.

 

Kupio sam polovnog g700, starog god i pol dana.

 

Imam par pitanja jer pretpostavljam da mis ne dolazi tocno ovakav kada se tek kupi.

 

Bi li se tipka G10 (skroz lijevo gore..) trebala stisnuti pritiskom na bilokoji njen dio jer ja je mogu pritisnuti samo u onom podrucju predivđenom za stiskanje, znaci u malom podnozju te tipke. Uglavnom nekako specificno moram stisnuti tu tipku da bi doslo do podrazaja. Je li tako bilo i vama koji ste kupili taj mis?

 

Ostale tipke mi se cine u redu, a problem nalazim jos u kotacicu. Lijevi klik kotacica je clicky, dok srednji i desni klik kotacica nisu clicky. Pretpostavljam da je to zato jer je korisnik od kojeg sam kupio mis koristio najvise te tipke. Desni klik kotacica mislim da trebam zapravo lakse stisnuti da bi doslo do klika, znaci nije bas isto kod lijevog i desnog klika.

 

Inace mis me odusevio, iako imam osjecaj da je Func MS3 R2 ergonomski jos bolji za desnjaka. Doduse logitecha sam platio 220kn i najbolji je mis koji sam ikada primio u ruku, samo me muci tih par sitnica.

 

Najvise me muci g10 tipka jer mislim da najslabije reagira i da bi trebala reagirati i kad bi stisnuo sam vrh te tipke, na sto ova g10 tipka nikad ne reagira.

 

 

Očito ga prijašnji vlasnik nije ''šparao''. Moj je star godinu dana i radi još ko prvi dan, svaki klik se čuje i normalno reagira.

10 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)

Kaj mislis bi se kako dalo rjesiti bolje reagiranje g10 tipke i kotacica jer mislim da je to puno teze rjesiti nego dvoklik.. Isto tak neznam da li da se obratim logitech suportu radi ovakvog doduse sitnog problema.

13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Pa ima garanciju? Ak ima probaj s reklamacijom pa i s Logitech Supportom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)

Dao mi je kutiju sa papirom od instara zakeljenim za kutiju. Ucinio se kao dobar decko, ima 19 god. Bio sam kod njega u stanu, zivi minutu od mene. Probao mis kod njega malo, ali kako nisam navikao na bilosta vise od misa od 30kn nisam znao na sto obratiti paznju i tako. Uglavnom, on je poceo traziti racun od misa i rekao je kao da ga je imao doprijemalo u ruci i trazio je sobu 20 minuta. A soba mu je puna kutija od drugog hardvera jer navodno nabavlja iz njemacke dost toga.

 

Sad ako mi je dao kutiju sa svim stvarima, osim onog produznog kabela za recevier, to je isto zaboravio -.- neznam zasto mi nebi dao racun.. Kontaktirat cu ga sada pa cemo vidjeti.

 

Mislim da nemogu obaviti reklamaciju makar imao kutiju sa onim papirom ako nemam racun? Radi se o Instar informatici..

 

*Zaboravio sam rec da sam ja inzistirao da odem jer mi se vise nije dalo cekati da nadje racun i jer sam se bojao da ce mi netko copit bicikl u ulazu. Rekao je ak nadje da ce mi javit..

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 15:49 (The_Fichek).
12 godina
offline
Logitech G700 (review)

Probaj nabaviti racun, i javi se službenom Logitech supportu preko njihove web stranice (nikakvi naši dučani), i dobijaš novi G700s dostavom za koji dan iz skladišta u Nizozemskoj.

 

EDIT: Iskustvo iz prve ruke. I još 4 potpuno ista iskustva od frendova.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 15:54 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Logitech G700 (review)

Ono naljepljeno na kutiju je zapravo jamstveni list, sad je pitanje da li prihvaćaju to bez računa. Ako nema računa kontaktiraj Instar i reci da si ga izgubio. Ako je još u sustavu, mislim da onda ne bi trebalo biti problema. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Logitech G700 (review)
CyberDemonVZ kaže...

Probaj nabaviti racun, i javi se službenom Logitech supportu preko njihove web stranice (nikakvi naši dučani), i dobijaš novi G700s dostavom za koji dan iz skladišta u Nizozemskoj.

 

EDIT: Iskustvo iz prve ruke. I još 4 potpuno ista iskustva od frendova.

Da, za takve price sam cuo, pogotovo za price da se kotacic istrosi pa metal udje u mis i da ekipa brzo dobije novi mis od logitecha ako sve uredno slikaju i posalju. To mi je iskreno bio i dodatni plus kad sam se odlucio za kupovinu polovnog g700.

 

Edit: Momak je nasao garanciju :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 18:06 (The_Fichek).
12 godina
offline
Logitech G700 (review)

moje mišljenje s obzirom da je logitechov mx518 sada out, definitivno njegov mlađi brat g400 je apsolutni odabir u bilo kojoj kategoriji.

jedino varira težina i oblik (to je od korisnika do korisnika), ostala očekivanja su zasigurno ispunjena!

naravno za potpunu iskoristivost potrebna je i malko kvalitetnija podloga, no to se može nabaviti i za 150 kuna...

osobno koristim kombinaciju logitech g400 i roccat taito, služe me 2 godine savršeno.

 

trenutno je malko i poskupio... od 400 kuna pa na dalje.

weedafuqyee
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2014 13:02 (SR3CKO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice