Logitech G700

poruka: 246
|
čitano: 58.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Mogu reci da me je logitech opet odusevio stvarno mis izgleda extra.A ovo je ono klasicno >>S jednim udarcem dvije muhe<< tj logitech je sa ovim misem ''odero'' mambi kozu koja je bila ko eto najbolji bezzicni gamerski mis,a ''zgazio'' Nagu za koju se smatralo da je najbolji MMORPG mis.Bravo Logitech.xD.Da cujem vase dojmove sta vi mislite:)

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Logitech G700
Miš je stvarno vrh,kada dolazi u Hrvatske trgovine?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700

Nisam ni ja siguran i ja guglam:)

15 godina
offline
Logitech G700

imaju ga u protisu.. evo link..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
offline
Logitech G700

Mislim da je netko vec napisa da ga imaju u ponudi ali ne na lageru. Mozda mozes napravit preorder :)

I'm going woo woo
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Ja ga definitivno uzimam,moja bebica mx518 je nakon 5 godina sluzbe odahnula danas,RIP MX 518,welcome G700 Smijeh

eplati.com
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G700
eplati.com kaže...

Ja ga definitivno uzimam,moja bebica mx518 je nakon 5 godina sluzbe odahnula danas,RIP MX 518,welcome G700 Smijeh

Ajd napravi mali review... i meni je zapeo za oko :)

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
tnakir kaže...
eplati.com kaže...

Ja ga definitivno uzimam,moja bebica mx518 je nakon 5 godina sluzbe odahnula danas,RIP MX 518,welcome G700 Smijeh

Ajd napravi mali review... i meni je zapeo za oko :)

A cuj,dosta sam para u zadnjih mjesec dana potrosio okolo,uglavnom,uzet cu G700 u roku od mjesec dana

eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
tnakir kaže...
eplati.com kaže...

Ja ga definitivno uzimam,moja bebica mx518 je nakon 5 godina sluzbe odahnula danas,RIP MX 518,welcome G700 Smijeh

Ajd napravi mali review... i meni je zapeo za oko :)

Reviewa ima po netu vec dosta, ako te zanima nesto konkretno vici. Kod mene je vec par dana.

Inace ukratko, mis je genijalan. Do sada sam koristio MX620 pa cu se osvrnuti ukratko u odnosu na njega. G700 je po obliku slican pa se nisam imao na sto previse navikavati. Pozicija palca je bolje rijesena, ima malo izbocenje na koje mozes osloniti palac. Povrsina je malo grublja sto mi pase jer mi se ruka ne znoji kao na prethodnom.

13 tipki.

Podesavanje funkcije tipki, ukljucujuci makroe.

Tipka za prebacivanje kotacica iz glatkog scrolla u scroll sa koracima odmah iznad kotacica (uz ostalih 13).

Profili sa raznim postavkama DPIja, Power save moda, funkcija tipki, brzine komunikacije sa PCjem.... sve je moguce switchati tipkom na misu uz pregled trenutnog profila/DPI postavke na 3 LEDice.

Max moguci broj DPI postavki je 5, od 200 do 5700 DPI

Pretpostavljam da je moguce definirati max 5 profila jer ih se tako moze "vidjeti" na LEDicama, stock dolazi sa 3 profila.

Trenutno radim na 3200DPI, a mislim da cu uskoro i na vise (s magarca na konja se brzo priviknes :) )

U paketu uz misa i reciever ide i USB kabel za mouse i produzni za reciever (bas naglasavaju da se mouse ne spaja preko njega).

Ono sto mi se recimo ne svidja je sto je USB konektor na misu micro-B, a na oko su mogli komotno staviti i obican B koji mi se cini kao izdrzljivije rjesenje. Ali eto, to je trazenje dlake u jajetu.

Doduse bilo bi dobro i da kosta 50 kuna, ali sto se moze :)

Mene veseli vise od nekih puno skupljih stvari u konfiguraciji.

15 godina
offline
Logitech G700

Ako jos mozes napisati 2 tvari:

 

- da li je stvarno lag free, tj. da li radi identicno sa i bez kabla? Na netu sam vidio ljudi da pisu da ipak ima malo laga iako Logitech tvrdi da je potpuno lag free

 

- kakav je kabel? Na nekom reviewu sam citao i kao manu navode da je kabel prekrut, puno kruci od "normalnih" kablova na zicanim misevima (mislim na kabel kada se mis prebaci u zicani mod). Navodno da se kabel zbog te krutosti u zicanom modu puno vise "osjeti" nego na normalnom zicanom misu, tj. da pomalo smeta.

 

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
Mauro kaže...

Ako jos mozes napisati 2 tvari:

- da li je stvarno lag free, tj. da li radi identicno sa i bez kabla? Na netu sam vidio ljudi da pisu da ipak ima malo laga iako Logitech tvrdi da je potpuno lag free

- kakav je kabel? Na nekom reviewu sam citao i kao manu navode da je kabel prekrut, puno kruci od "normalnih" kablova na zicanim misevima (mislim na kabel kada se mis prebaci u zicani mod). Navodno da se kabel zbog te krutosti u zicanom modu puno vise "osjeti" nego na normalnom zicanom misu, tj. da pomalo smeta.

 

Kuciste mi je trenutno na stolu, a reciever je iza u USB-u. Sa MX620 se ponekad osjetilo da "zapne" (pogotovo dok sam radio na stolu bez podloge), ali ovdje do sad nisam primjetio (radim na podlozi). Kao sto rekoh, radim trenutno na 3200 DPI-a, report rate je na 125 (minimum od mogucih 1000 u sekundi) i mis je u Power Saver modu (jos postoje Normal Gaming i Max Gaming).

 

Sto se igranja tice, par sati FPS-a do sada, prebacim na Gaming profil podesen na report rate 1000 i Normal Gaming power mode iako ne primjecujem razliku. Rezolucija je 1280x1024 pa bi na vecoj to mozda doslo do izrazaja.

 

Sa kabelom sam malo radio, ali da, pretpostavljam da se moze reci da je malo kruci od "normalnih" kablova. Nisam primjetio neki problem u tome (zapravo, meni se to svidja - kad pogledam kabel na Roccat Kave headsetu, najezim se svaki put jer znam da cu vjerojatno bas ja biti taj koji ce se naj..... krpajuci ga prije ili kasnije :) ). Kabel mi je postavljen da dolazi ravno na mis, a s ovim postavkama pomak medju nasuprotnim kutevima ekrana znaci pomak misa od cca 1cm.

 

Na Logitechovom supportu je bilo govora o problemu s malim preciznim pomacima, koji ce navodno uskoro biti rijesen novim driverom. Ni to nisam primjetio. Naucio sam raditi sa zbilja svakakvim sranjima od miseva pa mozda vec refleksno kompenziram neke stvari, ali evo, koliko god se trudio pokusavajuci isprovocirati problem, meni ne uspijeva.

Za referencu bi tu mozda trebao uzeti nekoga tko zbilja ima vise iskustva u baratanju high end misevima. Meni je ovo u svakom slucaju najbolje sto sam do sada imao prilike koristiti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700

Evo odgledo sam par review i mis cini mi se extra.Ali nigdje nisam naso kako to funkcionira sa baterijom jel se baterije bacaju li se pune.I moraju li biti neke specijalne.Hvala

16 godina
neaktivan
offline
Logitech G700
g700 ima punjivu NiMh AA bateriju ,dakle standardno,mozes ju izvadit i stavit drugu.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G700
viper kaže...
g700 ima punjivu NiMh AA bateriju ,dakle standardno,mozes ju izvadit i stavit drugu.

Moj MX performance se puni preko USB-a... Valjda je kod G700 tako?

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
tak je! Odlican je to mis samo je stvar u tome kaj meni po obliku vise odgovara mx518 nego ovo cudo od štakora. Ide u prodaju uskoro...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
tnakir kaže...
viper kaže...
g700 ima punjivu NiMh AA bateriju ,dakle standardno,mozes ju izvadit i stavit drugu.

Moj MX performance se puni preko USB-a... Valjda je kod G700 tako?

Opet ti kukas ;)

Pa i ne koristis ga ;)

A i ne znam sto se toliko iscudjavate da je logi napravio odlican mis? Pa oduvijek ih pravi. Primjedbe na njihove miseve se svode na tri stvari i to izgled sto je cisto subjektivna stvar, ergonomiju sto je takodje individualna strvar i cijena. Na kvalitet i performanse se ljudi jako rijetko zale a i to je pitanje da li je zavist ili stvarni problem.

:)
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 9:26 (logic).
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Mah, po meni je G500 bolji, samo što je ovaj i wireless i može preko kabela a G500 ne, a cijena je 200 skuplja =\

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech G700
Sejki32 kaže...

Mah, po meni je G500 bolji, samo što je ovaj i wireless i može preko kabela a G500 ne, a cijena je 200 skuplja =\

E pa po nekom je i razer mamba bolja, sve je to subjektivno mišljenje, a gledajući samo specifikacije i ergonomiju nema do g700.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
scarface797 kaže...

Evo odgledo sam par review i mis cini mi se extra.Ali nigdje nisam naso kako to funkcionira sa baterijom jel se baterije bacaju li se pune.I moraju li biti neke specijalne.Hvala

 

Baterija koja je dosla s mojim je AA EniTime NiMh 2000mAh (Yuasa). Vidim da negdje dolaze i Sanyo Eneloop. Baterija se puni dok je mis spojen kabelom. Punjenje traje cca 4 sata, a baterija traje oko puta pi 3-4 dana, jedno 6-8 sati konstatnog koristenja dnevno na najnizim postavkama (rate 125, power saver), osim 3200dpi, a kad ga ne koristim gasim ga na prekidac.

Trajanje baterije se mozda malo popravi nakon par punjenja, ali u osnovi to je to.

To mu je nekakav nazovi nedostatak, starog MX620 sam nafilao sa dvije AA najjeftinije alkalne koje sam nasao i zaboravio na baterije na 10-ak mjeseci, ali opet, ovo ja bajka u odnosu na njega, a i kad prifali ovdje samo pristekas kabel i prasis dalje kao da se nista nije desilo. Barem je AA pa nije neka egzotika za zamjenu kad ode (iako u Logitechu ne preporucaju veci kapacitet jer bi navodno moglo biti problema sa misem.

I da.... pocne blinkat da je prazan, a izgura skoro jos jedan cijeli dan.

15 godina
offline
RE: Logitech G700
logic kaže...
tnakir kaže...
viper kaže...
g700 ima punjivu NiMh AA bateriju ,dakle standardno,mozes ju izvadit i stavit drugu.

Moj MX performance se puni preko USB-a... Valjda je kod G700 tako?

Opet ti kukas ;)

Pa i ne koristis ga ;)

Ne kukam. Koristim ga. MX Revolution je u ladici.

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700

Aaaaaaaaaaaaaaaa

to nisi prijavio ;)

Rece da ti ne pase i da se vracas na revolution ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Ako netko slucajno zbog ikakvog razloga prodaje G700,PM me,and we make a deal Cool

eplati.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
eplati.com kaže...

Ako netko slucajno zbog ikakvog razloga prodaje G700,PM me,and we make a deal Cool

Mislim da ga imas u Linksu, a probaj pitati i ADM. Nemaju ga na cjeniku, ali i meni su ga od nekud izvukli. U Microlineu je bila posiljka od 20ak komada, ali je brzo nestalo.

14 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Nemam zelje placati novi,trazim od nekog forumasa za malo nizu cijenu,ako ne,onda cu skociti u sloveniju i tamo uzeti

eplati.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Logitech G700
eplati.com kaže...

Nemam zelje placati novi,trazim od nekog forumasa za malo nizu cijenu,ako ne,onda cu skociti u sloveniju i tamo uzeti

Koja je cijena tamo? Imas link di ti uzimas u  sloveniji ako nije problem, hvala ;)

14 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Nemam bas sada tocno cilj,jer cu se profurati po celju i u jos 1 veliki trgovacki centar,sjecam se da tamo imaju  1 veci i 1 manji ducan s tim stvarima,nadam se da ce biti ispod 70 eura

eplati.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G700
eplati.com kaže...

Nemam bas sada tocno cilj,jer cu se profurati po celju i u jos 1 veliki trgovacki centar,sjecam se da tamo imaju  1 veci i 1 manji ducan s tim stvarima,nadam se da ce biti ispod 70 eura

 

Nema ni dva tjedna da je prva posiljka dosla u Hrvatsku, a i inace je trazena roba. Za 70 eura ga mozda nadjes sa povratom poreza.

13 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Prvo se izvinjavam sto nisam temi prisustovo dugo vremena a sta se misa tice jednostavo je presavrsen  prijatelj mi ima i koristio sam ga stvarno bravo logitech a s ovim potezom je logitech ukopo i mabmu i nagu od razera.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech G700
scarface797 kaže...

Prvo se izvinjavam sto nisam temi prisustovo dugo vremena a sta se misa tice jednostavo je presavrsen  prijatelj mi ima i koristio sam ga stvarno bravo logitech a s ovim potezom je logitech ukopo i mabmu i nagu od razera.

 

Logi ih je odavno ukopao. Zašto uopće uspoređuješ logitech i razer. Kao da si usporedio Barcelonu i Dinamo.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
15 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

ja imam samo jedno pitanje dali taj mis nema nest sto drugi imaju ja jos nista nisam nasao??

i dali imaj onaj dark field da radi po staklu kao mx performance?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice