Logitech Z4 potenciometar

poruka: 11
|
čitano: 4.640
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Z4 potenciometar

Pozz ekipa {#},

 

ovako, muci me sljedece. Imam Logitech Z4 zvucnike i otisao mi je regulator za glasnocu, tj. mali potenciometar. {#}

 

Da li netko mozda zna di bi to mogao nabavit?

 

Pokusao sam vec u Chipoteci, Conradu, Mouseru i sl. ali nitko nema pravi potenciometar tj. imaju zamjenske koji odgovaraju po karakteristikama ali ne i po polozaju.

 

Treba mi 10kOhm-ski logaritamski potenciometar(kao i na slici prikazan).

 

Thx za pomoc. {#}

 

Cya

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Z4 potenciometar
Posalji Logitechu da trebas, mozda ti posalju koji.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z4 potenciometar

Bilo bi lipo da hoce...bas na taj nacin zele tjerati ljude da kupuje nove uredaje -.-"

15 godina
neaktivan
offline
Logitech Z4 potenciometar
Pokusaj, Logitech je poznata tvrtka po svom odlicnom supportu korisnicima.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z4 potenciometar

Ma jesam vec, inace nebi ono gore rekao....nean srice s tim... mozd jos kakve druge ideje? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z4 potenciometar

uzmes pot sa istim vrijednostima i onda sa zicicama spojis pinove sa plocom?

 

Ovako : http://media.photobucket.com/image/potenciometar%20%20%20zice/PedjaZR/P5084143_resize.jpg 

 

Naravno, pot zavidas na njegovo originalno mjesto.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 22:37 (Alesandro).
13 godina
offline
Re: Logitech Z4 potenciometar
luka_cro kaže...
Pokusaj, Logitech je poznata tvrtka po svom odlicnom supportu korisnicima.

da,baš imaju vrhunski suport,ne hebu te pol posto nakon garancije.

i meni je otišao potenciometar na Z-3,odnosno nije skroz riknuo nego krči i radi probleme i prepiska sa logijem je trajala tjednima i na kraju ništa od toga da od njih dobiješ kakv rezervni dio.Hebeš firmu koja nema ni službeni servis u zemlji gdje imaju svoje predstavništvo.Tak kad čitam hvale o čuvenom logitcovom suportu dođe mi zlo.

14 godina
neaktivan
offline
Logitech Z4 potenciometar

Ja imam z3 i nemam više zvuka na lijevom zvučniku, dali je moguće da je potenciometar otišao? Pitam jer se sjećam kad je sve to počelo sa krčenjem lijevog zvučnika pri pojačavanju volumea, to je trajalo jedno 2, 3 mjeseca zatim je lijevi skroz otišao. Kako provjeriti jer je riknuo?

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Logitech Z4 potenciometar

Zove se:

 

Alpha 9mm stereo 10k log

 

Tako traži.

Bistar sam kao katran.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Z4 potenciometar

@ Alesandro: to sam isto mislio, valjd nece "otpor" zice nesto smetati :D

 

@ Cevi: tako je meni slicno bilo, skuzio sam kad sam rastavio potenciometar da ona limica u sredini ne dodiruje donji dio potenciometra i zato na jednoj strani nemas zvuka.....

 

@ Jakovp: fala na pomoci ali ovaj potenciometar sto si mi preporucio ima samo 3 pin-a a meni treba 6 kao i na slici gore...poslao sam mail ovima iz banzaimusic-a pa cu vidit sta ce mi reci, ako ne cu pokusati ovo s zicom spojit {#}

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z4 potenciometar
honda_zg kaže...
luka_cro kaže...
Pokusaj, Logitech je poznata tvrtka po svom odlicnom supportu korisnicima.

da,baš imaju vrhunski suport,ne hebu te pol posto nakon garancije.

i meni je otišao potenciometar na Z-3,odnosno nije skroz riknuo nego krči i radi probleme i prepiska sa logijem je trajala tjednima i na kraju ništa od toga da od njih dobiješ kakv rezervni dio.Hebeš firmu koja nema ni službeni servis u zemlji gdje imaju svoje predstavništvo.Tak kad čitam hvale o čuvenom logitcovom suportu dođe mi zlo.

Nevezano uz ovaj problem, ali kada sam slomio reciever od MX revolutiona, u HG spotu mi nisu htjeli priznat garanciju jer je bio fizički slomljen. Nazvao logitech i rekli su mi da dođem u njihov ured u vukovarskoj, da će mi dat novi BESPLATNO. Tako je i bilo na kraju, tako da ne kenjajte po supportu, da se sve sa njima dogovorit fino. 
Novi adapter u americi inače košta oko 20$.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice