Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

poruka: 10
|
čitano: 1.835
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

Počeo sam snimat na youtubeu.

Tutorijale snimam ali imam osjećaj da se ljudima ne dopadaju jer zvuk snimam sa samsungom S4.

Možete li mi preporučiti neke slušalice sa extra mikrofonim do 500 kn, Mikrofon do 500 kn ili Slušalice+zvučna ili mikrofon+ zvučna.....iprostite što sam noob  o audio periferiji pa zato logično pitam one koji se u to više razumiju.

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

ja sam si kupio na ebayu mikrofon i stalak za mikrofon koji se prišarafi za stol sve skupa manje od 200 kn. Bolje je od slušalica.. Odlično se čuje, prezadovoljan sam. Kod slušalica sam imao problem da se čulo kak dišem xd

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale
Gremlin144 kaže...

ja sam si kupio na ebayu mikrofon i stalak za mikrofon koji se prišarafi za stol sve skupa manje od 200 kn. Bolje je od slušalica.. Odlično se čuje, prezadovoljan sam. Kod slušalica sam imao problem da se čulo kak dišem xd

 Ok možeš plizz reć konkretno naziv tih proizvoda.

P.S jesi platio kakvu carinu.

 

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
14 godina
offline
Re: Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale
CROGamerJosip kaže...
Gremlin144 kaže...

ja sam si kupio na ebayu mikrofon i stalak za mikrofon koji se prišarafi za stol sve skupa manje od 200 kn. Bolje je od slušalica.. Odlično se čuje, prezadovoljan sam. Kod slušalica sam imao problem da se čulo kak dišem xd

 Ok možeš plizz reć konkretno naziv tih proizvoda.

P.S jesi platio kakvu carinu.

 

 Nisam platio nikakvu carinu. Sad bi ti mogao jer je došao taj neki zakon kojih 10 kn sve skupa.

http://www.ebay.com/itm/Mic-Microphone-Suspension-Boom-Scissor-Arm-Stand-Holder-for-Studio-Broadcast-SY-/281733800431?hash=item4198a4a1ef:g:o4QAAOSw3ydVjld7

http://www.ebay.com/itm/Professional-Condenser-Microphone-S-Studio-Audio-Sound-Recording-Shock-Mount-/281890308353?hash=item41a1f8c101:g:0zkAAOSwgQ9V19Ti

 

tu je mic bjeli, ja sam si kupio crni da paše uz stalak, pa si probaj nać, sigurno ima

http://www.ebay.com/itm/Audio-Professional-Condenser-Microphone-Sound-Studio-Podcast-w-Shock-Mount-S4W7-/301857690535?hash=item46481ed3a7:g:pYIAAOSwuYVWoILH

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2016 18:25 (Gremlin144).
8 godina
neaktivan
offline
Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

Ok to cu vjerojatno i kupit.

Možda i neki skuplji ovisi koliko skupim kunića

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

ne treba ti ništa skuplji po mom mišljenju. Sve se super čuje, pretpostavljam da niti ne zarađuješ po 1000$ prek yt pa da trebaš imat sve high end

 

ako se ljudima svidiš onda si počni nadograđivat da ne bacaš pare bezveze

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2016 18:41 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

Hehe ist8na...al8 mislim si uvijek ono recimo kad gledam neki tutorijal u kojem se lik nerazumije.

To mi je kao mučenje...uglavnom vjerojatno me razumiješ

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
14 godina
offline
Re: Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale
CROGamerJosip kaže...

Hehe ist8na...al8 mislim si uvijek ono recimo kad gledam neki tutorijal u kojem se lik nerazumije.

To mi je kao mučenje...uglavnom vjerojatno me razumiješ

kužim te :D Kupi si bolji ako ti ovaj jeftiniji nebude valjal, ali po mojem mišljenju je bacanje novca, mislim da kod nas neki profesionalni mikrofon ne možeš najti ispod 1000kn.

Svi youtuberi su počeli sa jadnim mikrofonima. Ako misliš kupiti profesionalni onda is moraš kupiti i onu mrežicu koja dođe prije ili onu navlaku koja se stavi na mic

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2016 17:53 (Gremlin144).
16 godina
moderator
offline
Re: Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale
Gremlin144 kaže...
Nisam platio nikakvu carinu. Sad bi ti mogao jer je došao taj neki zakon kojih 10 kn sve skupa.

I jedan i drugi biste trebali proučiti FAQ vezan uz naručivanje s eBaya, odnosno iz inozemstva (da ne bude više uita o carini i izjava o "tome nekome zakonu"): http://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-pitanja-odgovori/29179.aspx?page=396&jumpto=5026144&sort=asc&view=flat

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mikrofon ili slušalice za YT tutorijale

Našo sam jednu perfekto ponudu BM800 na gearbestu sa pop filterom shockmountom i ostalom opremom oko 130 kn mislim da bolje od tog ne može

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice