Mikrofon za snimanje gitare

poruka: 3
|
čitano: 1.190
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mikrofon za snimanje gitare

Pozz, tražim neki mikrofon za oko 200 kn ili manje koji nije kompletni shit. Da barem bolje snimi nego s mojim smartphoneom. Uglavnom bi snimao akustičnu gitaru, pa ako može kakva preporuka s obzirom da se uopće ne kužim u mikrofone.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mikrofon za snimanje gitare
luckyluke kaže...

Pozz, tražim neki mikrofon za oko 200 kn ili manje koji nije kompletni shit. Da barem bolje snimi nego s mojim smartphoneom. Uglavnom bi snimao akustičnu gitaru, pa ako može kakva preporuka s obzirom da se uopće ne kužim u mikrofone.

 

Moj prijedlog bi ti bio da ipak uštediš malo više novca 700 kn na dalje. 

A i ne znam kako misliš snimati imaš već nešto tipa usb zvucnu za snimanje ili?

Također kakvoj kvaliteti težiš?

 

No ovako najbolja opcija za tebe, mislim da bi bila da uzmes prijenosni snimač. Tipa, Zoom H1, H2, H4...itd Ovisno koliko bi bio spreman uložiti.

Jer njime ne trebaš komp/laptop, možeš gdje god snimati, a poslije lako u nekom programu doradiš snimku ako želiš.

A sound je dobar. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 10:07 (kiki_b).
15 godina
offline
Re: Mikrofon za snimanje gitare
luckyluke kaže...

Pozz, tražim neki mikrofon za oko 200 kn ili manje koji nije kompletni shit. Da barem bolje snimi nego s mojim smartphoneom. Uglavnom bi snimao akustičnu gitaru, pa ako može kakva preporuka s obzirom da se uopće ne kužim u mikrofone.

 za 200 ćn ili manje možeš dobiti samo kompletan šit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice