Moja nova ROCCAT periferija zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.657
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Moja nova ROCCAT periferija :-)

     Uzeo sve od ROCCATa, onako da se rimuje .

 

Tipkovnica: Ryos mk pro, cherry mx brown

Mis: Tyon

Slusalice: kave xtd stereo

Podloga: sense chrome blue 2mm

 

     Prvi dan nula problema, sve radi super, hardware/software, instalacija prosla glatko, podesavanja isto, tona opcija, dosta toga sto uopce ne mislim koristiti. Mis je bolji nego sto sam mislio a mx brow swithces su genijalni na tipkovnici. Slusalice preudobne kao da nemam nista na usima, zvuk super. Uglavnom nakon par sati uporabe samo pozitina iskustva.

 
1 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Moja nova ROCCAT periferija :-)
Mquany kaže...

     Uzeo sve od ROCCATa, onako da se rimuje .

 

Tipkovnica: Ryos mk pro, cherry mx brown

Mis: Tyon

Slusalice: kave xtd stereo

Podloga: sense chrome blue 2mm

 

     Prvi dan nula problema, sve radi super, hardware/software, instalacija prosla glatko, podesavanja isto, tona opcija, dosta toga sto uopce ne mislim koristiti. Mis je bolji nego sto sam mislio a mx brow swithces su genijalni na tipkovnici. Slusalice preudobne kao da nemam nista na usima, zvuk super. Uglavnom nakon par sati uporabe samo pozitina iskustva.

 I Što bi mi sad trebali? Skakat i vrištat od sreće ili te jednostavno prijavit za spam?

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Moja nova ROCCAT periferija :-)
kruskar kaže...
Mquany kaže...

     Uzeo sve od ROCCATa, onako da se rimuje .

 

Tipkovnica: Ryos mk pro, cherry mx brown

Mis: Tyon

Slusalice: kave xtd stereo

Podloga: sense chrome blue 2mm

 

     Prvi dan nula problema, sve radi super, hardware/software, instalacija prosla glatko, podesavanja isto, tona opcija, dosta toga sto uopce ne mislim koristiti. Mis je bolji nego sto sam mislio a mx brow swithces su genijalni na tipkovnici. Slusalice preudobne kao da nemam nista na usima, zvuk super. Uglavnom nakon par sati uporabe samo pozitina iskustva.

 I Što bi mi sad trebali? Skakat i vrištat od sreće ili te jednostavno prijavit za spam?

    Hmm, mislio sam za par dana napraviti i mini review, kako se oprema ponasa u igrama, cisto ako nekoga zanima, ako razmislja o kupnji ROCCAT periferije, ovo su samo prvi utisci, ali eto to je valjda spam, w/e...

9 godina
protjeran
offline
Moja nova ROCCAT periferija

Kupio si definitivno dobru robu, doduse ja bih odabrao Kone XTD misa i Kave XTD 5.1 Digital sluske kad bih mogao. U svakom slucaju odlican izbor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja nova ROCCAT periferija

Dobar blog, jarane! 

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Moja nova ROCCAT periferija

Mislim da ima negdje već otvorena tema za hvalisanje novim hardverom 

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice