MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

poruka: 26
|
čitano: 1.981
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Kupio sam Logitech G103 tipkovnicu i radi bez problema, Logitech g600 mmo mouse i Razer Kraken 7.1 i slusalice i mis mi ne rade, uopce ih ne ucita kao da ih nisam ni ukopcao :'( molim vas POMOC

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

ok vas 20 pogleda i nitko se ne usudi pomoc, hvala.

 
0 11 hvala 0
13 godina
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Di ukopcavas ? u frižider ili peglu ?


daj vise informacija, os, ispred ili izad ? ...

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne
Zajeb kaže...

Di ukopcavas ? u frižider ili peglu ?


daj vise informacija, os, ispred ili izad ? ...

Iza sam ukopcao sve ali samo mi radi tipkovnica (usb je sve)

16 godina
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Ukopčaj ih iza.

Ako slučajno prednji panel nije spojen ili ne radi kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

vec sam ukopcao iza i cak sam na zamijenio mis i tipkovnicu u slucaju da mi ulaz ne valja ali opet samo tipkovnica radi

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

da nije problem u driverima? jer nisam instalirao drivere za mis i slusalice jer nisam dobio nikakav cd a Razer Synapse i onaj software od Logitecha mi ne prepoznaju mis/slusalice

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Kao 1. nisi jedini ovdje i ljudi koji pogledaju ne moraju znati rješenje tvog problema.

Kao 2. mogao si dati i više detalja o svom PC-u, jesi li pokušao s restartom računala, jesi li pogledalo što se događa u device manageru?

 

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne
zerocool12 kaže...

Kao 1. nisi jedini ovdje i ljudi koji pogledaju ne moraju znati rješenje tvog problema.

Kao 2. mogao si dati i više detalja o svom PC-u, jesi li pokušao s restartom računala, jesi li pogledalo što se događa u device manageru?

 

pokusao sam restart i opet je isto a sta je device manager? noob sam za te stvari a.k.a. seljak otvorio sam ali ne kuzim sta trebam napravit

 

EDIT: pise mi pod other devices Razer Kraken 7.1 i Gaming Mouse g600  ali ne rade

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 23:57 (XhizorSs).
15 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne
XhizorSs kaže...
zerocool12 kaže...

Kao 1. nisi jedini ovdje i ljudi koji pogledaju ne moraju znati rješenje tvog problema.

Kao 2. mogao si dati i više detalja o svom PC-u, jesi li pokušao s restartom računala, jesi li pogledalo što se događa u device manageru?

 

pokusao sam restart i opet je isto a sta je device manager? noob sam za te stvari a.k.a. seljak otvorio sam ali ne kuzim sta trebam napravit

 

EDIT: pise mi pod other devices Razer Kraken 7.1 i Gaming Mouse g600  ali ne rade

Ustekaj mis koji radi,klikni desnim klikom na to i klikni na update driver.

Jel ti je žuta ikona sa uskličnikom pokraj tog natpisa? Ili ti što drugo piše?

Usput,nebi bilo loše da instaliraš drivere : http://www.logitech.com/en-us/support/g600-mmo-gaming-mouse

I provjeri jesi li slušalice uštekao u dobar jack.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 0:06 (zerocool12).
12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne
zerocool12 kaže...
XhizorSs kaže...
zerocool12 kaže...

Kao 1. nisi jedini ovdje i ljudi koji pogledaju ne moraju znati rješenje tvog problema.

Kao 2. mogao si dati i više detalja o svom PC-u, jesi li pokušao s restartom računala, jesi li pogledalo što se događa u device manageru?

 

pokusao sam restart i opet je isto a sta je device manager? noob sam za te stvari a.k.a. seljak otvorio sam ali ne kuzim sta trebam napravit

 

EDIT: pise mi pod other devices Razer Kraken 7.1 i Gaming Mouse g600  ali ne rade

Ustekaj mis koji radi,klikni desnim klikom na to i klikni na update driver.

Jel ti je žuta ikona sa uskličnikom pokraj tog natpisa? Ili ti što drugo piše?

Kraj slusalica je zuti usklicnik a kraj misa upitnik sivi

15 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Pokušaj kako sam rekao i skini drivere.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne

ka udem na taj link sto si mi dao di idem? downloads i onda select software > G600 FIRMWARE Update? jer sam to vec probao i ne radi

i ne razumijem sta trebam stisnut sa desnim klikom ovo di pise Gaming Mouse g600 ? (trenutno imam obadva miša ukopcana jer je jedan (taj koji ne radi) na usb a ovaj Geniusov od 30kn iz konzuma je na onaj utikac za mis onaj dugi zeleni)

 

EDIT : Hvala sto mi pomazes vec me 5h ubija jer sam dao 1500 kn a ne radi mi

 

EDIT 2 : evo probao sam desni klik na Gaming Mouse G600 na device menager ali mi izbaci kao neki error : Windows found  driver software for your device but encountered an error while attempting to install it

 

Acess is denied.

 

i kako mislis slusalice u krivi? sta ima poseban za slusalice? i sad mi je gaming mouse g600 isto oznacen sa zutim usklicnikom

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 0:25 (XhizorSs).
9 godina
protjeran
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Mdaaa..mis me izasao 100 kuna..tipkovnica 170...headset 70 kuna,doduse neka rasprodaja...od prve sve radi...{#}  E na kakve reklame klinci padaju

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne

nije da ne radi jer meni mis pocne svjetlit i od ispod i sastrane kad se pali komp ali kad se skroz upali onda ne radi

9 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne
XhizorSs kaže...

nije da ne radi jer meni mis pocne svjetlit i od ispod i sastrane kad se pali komp ali kad se skroz upali onda ne radi

dakle..ne radi..to sto svjetliznaci da dobiva struju i lederice rade...probaj ovako...idi na zadnji restore point.cekaj da se dignu winsi,pa TEK ONDA pozabadaj,PRVO misa.pusti da sustav prepozna hardware,i eventualno sa net-a povuce drivere.kad zavrsi,utakni slusalice i ponovi proceduru...

12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne

a kako da odem na taj zadnji restore point?

15 godina
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

probaj se na drugom kompu, ukoliko radi, do sw ili hw na racunalu, ukoliko ne radi ocito je doslo do nekog kratkog spoja..
meni se prije par mjeseci dogodilo da mi je g400s samo od jedanput prestao svijetlit radid i sto vec, ispostavilo se da se zica izlizala malo i dolazilo je do kratkog spoja, te je na kompu bacalo error pri instalaciji drivera, odnio u ducan i dobio sve novo s novom garancijom.. 

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne

prije 7 sati kupljeno sve, nemam drugi komp imam samo ovaj i sta znaci sw ili hw? ali kako to da mi i slusalice ne rade? 

12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade
 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis ne
XhizorSs kaže...

a kako da odem na taj zadnji restore point?

START-MAINTENANCE,i dalje budes vidio,polako  ne zuri,ali eto mozes prvo probati na frendovo kompu ako hoces...ako je do hardwarea,malo razmisli o bacanju para na skupe brandove,koji nisam siguran da su vrijedni tih para po pitanju kvalitete komponenti..

 

 

pa,ubodi starog misa..{#}

 

 

spominju i upgradanje firmware...uzas..{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 0:53 (duhonja).
15 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Nemoj upgrejdad firmware, tamo ti je bio onaj softver za te miševe,ali kolko vidim instalirao si ga i ne radi. Pokušaj vratiti sistem kao što ti je kolega gore rekao.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

nista opet isto

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

evo mozda ovo pomogne - kad ukljucim mis/slusalice trebao bi se cut kao neki zvuk kao neki kratak *beep* kao sto se cuje kad usb ukljucim. E pa cuje se ali zvuci malo drugacije malo dublje kao kad vam izleti neki error ili nesto takvo

 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

Nadam se da ces naci neko rjesenje..ubuduce razmisli o jeftinijim i manje kompliciranim kombinacijama,koje ne zahtijevaju posebne drivere i upgradeove...vjeruj mi,smijao bi se koliko sam sve skupa platio a kako dobro zvuce,a mis je prepotopni MS wizard,ali robustan,dugotrajan,i mos mislit,sa njim "pokopavam" skupo opremljene kolege na mreznom napucavanju{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 16:33 (duhonja).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MOLIM VAS POMOC HITNO- nove slusalice i mis nerade

nisam se sjetio javit da je proradilo sve prije par dana samo od sebe :) hvala svima na pomoci 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice