Nečujan miš

poruka: 9
|
čitano: 7.852
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nečujan miš
pitanje

Naime kao što i sam naslov kaže treba mi miš kod kojega se ne čuje "klikanje". Kako navečer ostajem do kasno raditi za kompjuterom koji je u istoj sobi gdje spavamo ja i moja

bolja polovica koja se redovno buni da ne može spavati onda je to problem. Znači ako netko zna za neki miš kod kojega se ne čuje klikanje ili se vrlo malo čuje u odnosu na standardne miševe nek napiše. U obzir dolaze svi miševi osim bežičnih...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nečujan miš

itekako da postoji, skoro svi povise 100 kn.

 

Zaputi se u ducan inf. opreme, prebaci desetak miseva preko ruke i kupi onog koji je najtisi.

 

Inace, mislim da se vecina miseva radi namjerno s zvukom klika.


Pobrkao sam svoje namjere s svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nečujan miš
autorov komentar

Ne bih rekao da su svi poviše 100kn nečujni. Gdje kod sam radio za kompom. uvijek je bio čujan miš. Na poslu 2 kompa. na jednome je Logitech G3 miš i svejedno se čuje a

to je kao malo bolji miš - košta 300 i nešto kn.

Ako odem u dućan inf. opreme samo ću izgubiti živce jer već vidim tipa kako me krivo gleda...pa odgovori "pa znate..." ovo ono...(kompilkacija)

Mislio sam ako netko zna za nečujan miš da ovdje napiše "taj i taj miš" - hvala i doviđenja...

16 godina
protjeran
offline
Nečujan miš

Cijena miša ništa ne znači. Mojem MX1000 se kotačić čuje kao traktor. Imaš nečujan miš a zove se... taadaam Apple Mighty Mouse   za samo 449kn (u Americi 49$). Mus  bonum,  pax  in  domum.Smijeh

 

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2008 18:10 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nečujan miš

Podržavam i bilježim se za isti, naime isti problem me tišti.... svi miševi koje sam dosad isprobao bili su čujni


Gru
16 godina
offline
RE: Nečujan miš

Ima jedan od MS-a, ne znam koji tocno ali znam da sam ga imal i zbilja je tih(nije necujan)!

Samo nemoj kupiti Logitech Click-ja ga imam a samo ime govori sve !


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, Kingmax 4x1Gb DDR2 800, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr.
16 godina
neaktivan
offline
Nečujan miš
autorov komentar

Hm ovaj Apple-ov je osjetljiv na dodir pa ne znam kolko je to dobro za rad u autocad-u jer ima puno klikanja što znači da bi morao dizati skroz prst gore dole...a kod

običnih miševa prst stoji stalno na mišu što je praktičnije...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nečujan miš
Spin kaže...

Hm ovaj Apple-ov je osjetljiv na dodir pa ne znam kolko je to dobro za rad u autocad-u jer ima puno klikanja što znači da bi morao dizati skroz prst gore dole...a kod

običnih miševa prst stoji stalno na mišu što je praktičnije...

Neznam. Piše da je slično kao kod touchpada. Sad zavisi kolika je  osjetljivost  senzora, valjda se može namjestiti. Znam da sam kod nekih laptopa izgubio živce kada su počeli registrirati odabir a samo sam prstem  lagano prošao preko touchpada.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
Nečujan miš

Mighty je potpuno nečujan, prst moraš dignuti sa lijeve strane samo kad se klikće desni klik, odi negdi di je predstavljen iMac i isprobaj


https://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice