Neka dobra tipkovnica

poruka: 5
|
čitano: 1.973
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Neka dobra tipkovnica

Kako i naslov kaže, tražim neku dobru tipkovnicu za gaming i za programiranje. Trenutno imam MS Thunder Pro ali imam nekoliko problema sa njom.

 

Prvi je da je mehanička i da se jako čuje (doslovno kao pisača mašina), drugi je što je US layout. Ostalo sve mi se sve sviđa.

 

Gledao sam po stranicama od Linksa, Instar Informatike, Mikronisa i Protisa ali nisam siguran dali su sa HR layout-om. Pa bih molio neku preporuku za dobru tipkovnicu. Cijena nije problem.

 

Jedino što je must have: HR layout i da bude tiha.

 

Još bi bilo zgodno da je RGB ili može i u jednoj boji čisto da se slova navečer vide.

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Neka dobra tipkovnica

Mislim da tipkovnica  s HR layoutom ne postoji već se tu misli na dijakriktičke znakove...danas teško naći tipkovnicu a da je iznad 100kn.

Ljudi si naruče jeftino naljepnice s dijakriktikom đšžćč (nekih desetak kuna)

 

imaš ovdje temu pa bolje pitaj tamo.. https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/savjetnik-odabir-odgovarajuce-tipkovnice/149072.aspx?page=111

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 10:59 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Neka dobra tipkovnica

Ma znam nije mi to problem, problem su mi ove strelice <>. Kod hr layout-a se to nalazi kod shift-a, dok je sasvim drukčije na eng layout-u. Jer kako radim kao programer navikao sam da mi to bude kod shift-a. Šđčćž i naši znakovi mi nisu bitni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 10:56 (FreeJumper1210).
6 godina
protjeran
offline
Neka dobra tipkovnica

FreeJumper1210

 

Lako se naviknuti na Ingliš. Meni su <> odmah iznad desnog Alt a moj frend programer nema nikakve oznake na tipkovnici a kuca brzo te lude znakove kao da je na speedu. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 19:49 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Neka dobra tipkovnica

Ma znam da se je lagano priviknuti, no stalno mjenjanje engleske (doma) i hrvatske(na poslu) mene zeza. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice