Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

poruka: 51
|
čitano: 6.381
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Evo ga ovo se mislim kupit preko ebeya pa sam mislio uzet siberia v2, logitech(g700 ili g9x) a za tipkovnicu jos nisam siguran pa ako ima neko nekio prijedlog.

Hvala..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Ako uzmes te slusalice sigurno neces pogrijesiti.

 

Na ebayu ih ima za ~250kn: KLIK

Ali ima jos samo 3 komada, tako da ako ih mislis uzimati pozuri.

 

 

 

Obadva misa su odlicna, ako ti igra veliku ulogu to da je mis bezican, uzmi G700.

 

 

 

Koliko bi dao za tipkovnicu?

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
siberice uzimam sto posto cuo sam da je kod g9x problem velicina mislim neam veliku ruku al me ipak strah da mi nece pasat a tipkovnica mi je samo vazna za gaming i zelim da su tipke sto tanje ko na laptopu skoro ako to postoji opce :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

g700 - preporuka {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
svida mi se g700 i najbitniji mi je scroll na misu ...i ove bocne tipke ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Svi govore da je Steelseries 6Gv2 jedna od najboljih tipkovnica do ~500kn.

 

 

I sam sam imao priliku isprobati je, prvi put sam imao mehanicku tipkovnicu pod rukama, potpuno novo iskustvo.

Mehanicka je i ima napredan(ako ne i najnapredniji) anti-ghosting na trzistu, sto znaci da mozes stisnuti sve(doslovno) tipke i ona ih registrira.

 

 

 

Pa ako si voljan izdvojiti oko 500kn za nju, uzimaj.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Dobra je ali sta kazes na razer lycosa ima tanje tipke a i jeftinija je ..
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

siberia, g700 i blackwidow ili 6gv2.

sve navedeno je best buy u tom segmentu.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
sad malo citam na netu i ljudi pricaju da se klonimo razera mislim da cu uzet 6gv2 samo mi je bitno da se tipke lagano mogu stisnuti da nemoram upregnut u njih ko bik,... :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Ako trebas tipkovnicu s tipkama ko na laptopu , mislim da je Logitech Illuminated K800 za tebe !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Haf932 kaže...

Ako trebas tipkovnicu s tipkama ko na laptopu , mislim da je Logitech Illuminated K800 za tebe !

i like it :D

14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
cujko14 kaže...
sad malo citam na netu i ljudi pricaju da se klonimo razera mislim da cu uzet 6gv2 samo mi je bitno da se tipke lagano mogu stisnuti da nemoram upregnut u njih ko bik,... :)

Mehanicka je pa nema onog "klik" osjecaja/pokreta kao na obicnim, nego sve ide glatko.

 

Ma preporodit ces se kad ju jednom probas. 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
jos cu na kraju vidjet dal da uzmem steelseriesku il logitechicu..
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
uzimam siberia v2 g700 i Logitech Illuminated K800 za sve mi trea 900 kn prek ebeya :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
a koju podlogu da uzmem neku od steelseries il razer
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Steelseries Qck.

 

Imas manje i vece, pa uzmi onu koja ti bolje pase.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
13 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
rocker55555 kaže...
cujko14 kaže...
sad malo citam na netu i ljudi pricaju da se klonimo razera mislim da cu uzet 6gv2 samo mi je bitno da se tipke lagano mogu stisnuti da nemoram upregnut u njih ko bik,... :)

Mehanicka je pa nema onog "klik" osjecaja/pokreta kao na obicnim, nego sve ide glatko.

 

Ma preporodit ces se kad ju jednom probas. 

To je do određenih switchera. Imaš mehaničke switchere sa klikom i mehaničke switchere bez klika. Bit mehaničke tipkovnice je očitavanje pritiska na pola putanje odnosno pod manjom silom. To omogućuje brže reagiranje ili radi bržeg pisanja pritiskanje tipke samo do pola. U slučaju 6gv2 su switcheri bez klika koji su bolji za gaming jer su tiši.

 

 

Za Siberie v2 pazi! Na ebayu dolaze u vrećici, a ne u originalnoj kutiji. Tako da nema produžnog kabla i trebaš još kupit 3.5mm extension cable. Dolar svaki, trebaju ti dva, 3m su dugi. Ima svakakvih, i bijelih ako takve Siberie kupuješ samo traži 3.5mm extension. Inače je njihov kabel dug 1M!!!

Pingu, Pingu, PIngu!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Vapor kaže...
rocker55555 kaže...
cujko14 kaže...
sad malo citam na netu i ljudi pricaju da se klonimo razera mislim da cu uzet 6gv2 samo mi je bitno da se tipke lagano mogu stisnuti da nemoram upregnut u njih ko bik,... :)

Mehanicka je pa nema onog "klik" osjecaja/pokreta kao na obicnim, nego sve ide glatko.

 

Ma preporodit ces se kad ju jednom probas. 

To je do određenih switchera. Imaš mehaničke switchere sa klikom i mehaničke switchere bez klika. Bit mehaničke tipkovnice je očitavanje pritiska na pola putanje odnosno pod manjom silom. To omogućuje brže reagiranje ili radi bržeg pisanja pritiskanje tipke samo do pola. U slučaju 6gv2 su switcheri bez klika koji su bolji za gaming jer su tiši.

 

 

Za Siberie v2 pazi! Na ebayu dolaze u vrećici, a ne u originalnoj kutiji. Tako da nema produžnog kabla i trebaš još kupit 3.5mm extension cable. Dolar svaki, trebaju ti dva, 3m su dugi. Ima svakakvih, i bijelih ako takve Siberie kupuješ samo traži 3.5mm extension. Inače je njihov kabel dug 1M!!!

sta nije dosta jedan taj kabel i sad se razmisljam dal da opce uzmem siberice il da uzmem neke od logitecha il roccata..

14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Ali kabel je 1$, to nades ispod kreveta :)

Ja ti preporucujem te, jer su stvarno odlicne, a ti odluci koje ces uzet. 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
uzet cu onda siberice a sto se tice ovog kabla jel stvarno potrebno uzet njega il.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Jel sigurno kod ovih siberia da se ne placa carina i pdv?
13 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
sLim95 kaže...
Jel sigurno kod ovih siberia da se ne placa carina i pdv?

Ovi šta šalju napišu da je dar i definiraju kao proizvod male vrijednosti. Tako da je 95% vjerojatnost da nećeš platiti ništa.

 

Ako ti je 1 metar kabla dovoljno nemoraš uzimat, ali to ti je samo 10kn dodatnih. U lokalnim trgovinama zvukom se može isto pronaći.

 

Nije dosta jedan jer ide ekstenzija za microphone i za slušalice same. Inače se to dobije u originalnoj kutiji, a ovo je pakovanje bez kutije, zato su jeftine ovako.

Pingu, Pingu, PIngu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 11:20 (Vapor).
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Ne zelim otvarati ovu temu, pa cu pitati ovdje jer također planiram uzeti siberia v2 sa ebaya, a vecina oglasa na ebayu ima vrlo mali scor na feedbacku (moguce da netko lazira scor, osobnim accountima) zanima me koliko je sigurno uzimati od takvih prodavaca?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 11:29 (Doky130).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
cujko14 kaže...
sad malo citam na netu i ljudi pricaju da se klonimo razera mislim da cu uzet 6gv2 samo mi je bitno da se tipke lagano mogu stisnuti da nemoram upregnut u njih ko bik,... :)

Ljudi pricaju 3,14zdarije.

Lycosa je odlicna tipkovnica i ako ti se svida - uzmi ju, neces pozaliti.

Ako ti se svida neka druga, uzmi drugu.

 

Ako trazis tipk za gaming, ne kuzim zasto mislis uzeti Logitech illuminated.

Logitech ima puno boljih tipkovnica za gaming, jedino sto nisu slim.

 

Logitech illuminated nema sto trazit u usporedbi sa Lycosom sto se Gaminga tice.

- Psiho246
13 godina
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

Niti jedna tipkovnica nije dobra investicija kao mehanička.

Pingu, Pingu, PIngu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Doky130 kaže...

Ne zelim otvarati ovu temu, pa cu pitati ovdje jer također planiram uzeti siberia v2 sa ebaya, a vecina oglasa na ebayu ima vrlo mali scor na feedbacku (moguce da netko lazira scor, osobnim accountima) zanima me koliko je sigurno uzimati od takvih prodavaca?

http://www.ebay.com/itm/New-SteelSeries-Siberia-Headset-V2-red-white-black-free-shipping-/220980572330?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337377f0aa

 

Recimo na ovom oglasu je feedabc 100% nakon 9 prodanih. Možeš izabrat boju.

Pingu, Pingu, PIngu!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Vapor kaže...
Doky130 kaže...

Ne zelim otvarati ovu temu, pa cu pitati ovdje jer također planiram uzeti siberia v2 sa ebaya, a vecina oglasa na ebayu ima vrlo mali scor na feedbacku (moguce da netko lazira scor, osobnim accountima) zanima me koliko je sigurno uzimati od takvih prodavaca?

http://www.ebay.com/itm/New-SteelSeries-Siberia-Headset-V2-red-white-black-free-shipping-/220980572330?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337377f0aa

 

Recimo na ovom oglasu je feedabc 100% nakon 9 prodanih. Možeš izabrat boju.

Meni je prijatelj koji je kupovao na ebayu rekao da je feedback od, u ovom slucaju, 150 bodova (pricali smo za drugog prodavaca koji ima oko 350) premal i da bi trebao traziti nekoga sa vecim feedbackom, jer je moguce da je ovaj prodavac lazan, da li je imao netko takvih slucajeva?

14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Doky130 kaže...

Meni je prijatelj koji je kupovao na ebayu rekao da je feedback od, u ovom slucaju, 150 bodova (pricali smo za drugog prodavaca koji ima oko 350) premal i da bi trebao traziti nekoga sa vecim feedbackom, jer je moguce da je ovaj prodavac lazan, da li je imao netko takvih slucajeva?

Ako si bas toliko skeptican, klikni na onaj broj pored zvjezdice (151 ovdje) i pogledaj koliko feedback bodova imaju oni koji su postali feedback.

 

Kao sto vidis, ovdje ih dosta ima po 200 i vise bodova, pa je sigurno.

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
neaktivan
offline
Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..

mene jos samo zanima prek ebaya siberice su 200kn a sta je sa postarinom sam me strah da mi postarinu ne zbubaju...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nove Slusalice,Tipkovnica i Mis..
Vapor kaže...
sLim95 kaže...
Jel sigurno kod ovih siberia da se ne placa carina i pdv?

Ovi šta šalju napišu da je dar i definiraju kao proizvod male vrijednosti. Tako da je 95% vjerojatnost da nećeš platiti ništa.

 

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice