Odabir web kamere

poruka: 10
|
čitano: 3.934
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Odabir web kamere
Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Odabir web kamere
A jesi pravi ducan birao xD
Anyway, logitech koju god. Dobar software, zabavan, plug n play.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
protjeran
offline
Odabir web kamere

Ok su obje...

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Odabir web kamere

Evo da oživim ovu temu iz mrtvih, kupujem web kameru isključivo za Skype razgovore.

Da li je netko imao priliku probati više web kamera, gledao sam logitech ali mi se čini da su te kamere jako stare i baš me čudi kako to da su još u prodaji (da nije izašla nova, bolja, jeftinija linija)

Je moguće da postoji jeftinija alternativa drugog proizvođača (Genius, MS, Canyon..) a da je kvaliteta u istom rangu.

Iskreno ne znam koliko bi novaca dao, ali sve iznad 150/200kn mi se čini previše, nisu to poslovni razgovori nego chat s curom/rodbinom.

Čitao sam da je Skype zahtjev za upload 2Mbps ako želiš HD rezoluciju, je li internet veza 10/1 dovoljna za pristojnu video kvalitetu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 15:43 (Baldric).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Odabir web kamere
Baldric kaže...

Evo da oživim ovu temu iz mrtvih, kupujem web kameru isključivo za Skype razgovore.

Da li je netko imao priliku probati više web kamera, gledao sam logitech ali mi se čini da su te kamere jako stare i baš me čudi kako to da su još u prodaji (da nije izašla nova, bolja, jeftinija linija)

Je moguće da postoji jeftinija alternativa drugog proizvođača (Genius, MS, Canyon..) a da je kvaliteta u istom rangu.

Iskreno ne znam koliko bi novaca dao, ali sve iznad 150/200kn mi se čini previše, nisu to poslovni razgovori nego chat s curom/rodbinom.

Čitao sam da je Skype zahtjev za upload 2Mbps ako želiš HD rezoluciju, je li internet veza 10/1 dovoljna za pristojnu video kvalitetu?

Ne 1mbps Upload nije dosta za HD video razgovore nema šanse. Na kraju najbitnija je dobra Web kamera, pa onda i ako nije HD nego SD video opet češ imat dobar ili kvalitetan video.

 

Kaj se tiče preporuke Web kamere, za tu lovu bez ikakve konkurencije uloženo-dobiveno najbolji izbor je Logitech C270 HD Webcam.

 

http://www.nabava.net/web-kamere__870/logitech-web-kamera-c-270-1280x720__688681

 

Posebno obrati pažnju na ovaj dolnji link, to su vrlo bitne informacije za koje večina korisnika uopče i ne zna.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/kvalitetna-web-camera-preporuke/160757.aspx?page=0&jumpto=3105553&sort=asc&view=flat

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
8 godina
neaktivan
offline
Odabir web kamere

Za manje zahtjevne stvari može poslužiti i običan smartphone spojen na komp preko wlan-a. Evo recimo ja za android koristim airdroid software koji fenmenalno odrađuje taj posao...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Odabir web kamere

Zanima me kamera (300 kn) za izvršavanje poslovnih intervjua.

Lijep pozdrav!

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Odabir web kamere

Društvo,

 

tražim kameru za Skype, po mogućnosti samostojeću. Cca 300kn.

Kakva je ova?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Odabir web kamere

Bolje molim prijedloge za samostojeću.

 

Neće mi primiti link ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice