Općenito o miševima za igranje izdvojena tema

poruka: 97
|
čitano: 41.141
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
Općenito o miševima za igranje

Pozdrav svima, prije par dana kupio sam mis genius netscroll 200 laser... medjutim on ima 1600 dpi-a, moze se mijenjat na 800 ali ja ne znam kako. Tocnije pise da se tri tipke moraju stisnut odjednom i drzat par sekundi (znaci lijeva + scroll tipka+ desna) ja sam to napravio medjutim dpi mi se nije spustio na 800, isto tako instaliro sam drivere koje sam jedva naso i jedni su jedini na internetu, ni preko njih ne mogu mijenjat dpi, a ni normalnim nacinom koji sam vec naveo dok je program upaljen... Inace treba mi tih 800 dpi-a jer dok igram igricu jednostavno mi je nisan pre brz a okretljivost pre mala, tu bi sa 800 dpi-a dobio neko izjednacenje, ako netko zna sto bi mogo pokusat? jel moguce da je mis vec bio pokvaren ili nesto slicno?

0 0 hvala 0
5 godina

Pozz ekipa. Imam miš Havit gaming series 249. E, sad mi se dešava da miš često laga, pa moram mijenjati utore na matičnoj. Određeno vrijeme radi super i onda ponovo pođe lagging. Pođe se čuti onaj zvuk kao kad se nešto išteka iz usb utora i ponovo ušteka, a miš je non stop uštekan. Onda se desi da freeza po nekoliko sekundi i samo odjednom krene, ili ponekad freeza čitav sistem i moram uraditi restart. Ako je do drivera može pomoć, a ako je riknuo da ga bacim u kantu.

Hvala

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

http://www.links.hr/?naziv=mis-trust-gxt-152-19509-opticki-2400dpi-usb-crni&option=artikl&id_artikl=101.503.387

ima li ko kakvih iskustava s ovim mišem pa ako mi moze reci jeli se isplati kupit i tako to :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 13:38 (MaciStyle).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Pozdrav, moze preporuka nekog bezicnog misa da je sto jeftiniji a da opet koliko-toliko valja. Nebi bio stalno u uporabi, tu i tamo ako sam udaljen od kompa a treba nešto prešaltati ili stisnuti pauzu da ne moram ustajati. Čitam da su oni skroz jeftini (pogotovo iz kine) jako brzo pokvare, u roku mjesec dana pa eto ako je neko uzeo neki jeftini a da dura vise od spomenutog roka bio bih zahvalan da mi preporuci  Pozdrav!

0 0 hvala 0
11 godina

Razmišljam o kupnji novog miša, bacio sam oko na steelseries rival 700, da li imate još koju preporuku a da je u rangu rival700?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan

Pozdrav, treba mi miš do 200kn za gaming da je srednje veličine,nije mi bitan izgled,bitno da radi dobro...Gledao sam Hiraliy f300 ali nemam iskustva,pa nisam siguran..Hvala

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Općenito o miševima za igranje
E-blue auroza obična (ne IM), 229kn u hangaru18 i još ide 20% dole.
Motorola G5 Plus 3/32
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice