Par pitanja za vlasnike Logitech G11 tipkovnice

poruka: 2
|
čitano: 1.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Par pitanja za vlasnike Logitech G11 tipkovnice

Pozdrav svima, evo odmah idem na pitanja:

 

Da li se mogu napraviti makroi na G tipke bez obzira da li igra podržava makro naredbe ili ne?

Također me zbog MMO igranja zanima da li se G tipke mogu podesiti tako da in game namjestim da kada stisnem recimo G7 tipku, da mi to odmah bude /say naredba ili recimo /trade naredba? tako da ne moram to upisivati u chat nego samo stisnem određenu G tipku i ta naredba mi se pokrene? Da li se to podešavanje radi in-game ili u Logitech softwareu koji se isporučuje sa tipkovnicom?

Kakav je software i kakva je pouzdanost makro (G) tipaka? Da li velikom većinom sve radi kako treba?

 

Hvala svima na odgovorima :-)

 


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Par pitanja za vlasnike Logitech G11 tipkovnice

G tipke funkcioniraju u bilo cemu jer ne ovise o kompatibilnosti sa igrama/programima. Na jednu tipku mozes namjestit sto god zelis, sve se konfigurira preko Logitechovog programa u trayu. Na njih mozes namjestit cak i vremenski interval između slova. Za sada nisam imao nikakvih problema sa ovom funkcijom, kako u programima tako i u MP igrama. Npr. jedna tipka je u CS 1.6 otvarala chat prozor i utipkavala neku rečenicu, dok bi preko druge tipke istovremeno kupio Ak47, Primary ammo, Kevlar i jos par stvari.

 

Q6600@3.6, 4 GB Crucial Ballistix @970Mhz, 8800GTX@630/2000, 3x320 GB, Samsung 2232Bw, Samsung 930BF
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2008 10:23 (NortonCommander).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice