Periferija - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 1.426
|
čitano: 600.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Vecinom za igranje (CoD i CS)

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Onda ovaj predloženi, s tim da ti na odbačaj ne bi bilo lože skupit još novca pa uzet pravi miš. Bar 200kn za Fireglidera, ili 219 za G400/Prestigio PMSG1

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/periferija-ultimativna-tema/85078.aspx?page=0&jumpto=2227859&sort=asc&view=flat Lista svih forumaških reviewa perifernih uređaja
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Bok razmišljam si nešto o periferiji i imam par pitanja da li je bolji Razer ili Logitech(mislim na gaming series naravno) npr. 

MIŠ: Mamaba vs G9x

TIPKOVNICA: BlackWidiow Ultimate vs G19

SLUŠKE:Megalodon vs G930

KEYPAD(ona mala programibilna tipkovnica):Nostromo vs G13

 

I dali mislite da su PC gaming periferija gamepadi i osatale konološke džidžabaje poput volana(dobro to već i malo upada u pc),joysticka,razerova hydra...?

3 Razer
14 Logitech G-Series
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
max0gamer kaže...

Bok razmišljam si nešto o periferiji i imam par pitanja da li je bolji Razer ili Logitech(mislim na gaming series naravno) npr.

MIŠ: Mamaba vs G9x

TIPKOVNICA: BlackWidiow Ultimate vs G19

SLUŠKE:Megalodon vs G930

KEYPAD(ona mala programibilna tipkovnica):Nostromo vs G13

 

I dali mislite da su PC gaming periferija gamepadi i osatale konološke džidžabaje poput volana(dobro to već i malo upada u pc),joysticka,razerova hydra...?

Teško je sad generalizirati koji je proizvođač bolji. Evo moj prijedlog:

 

Miš: Pogledaj koji ti bolje leži u ruci, oba su tehnološki iznimno napredni

Tipkovnica: Blackwidow

Slušalice: Megalodon su skuplje, a koje su bolje stvarno neznam  {#}

Keypad: G13

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
15 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Jel moze preporuka tipkovnice do 250 kn ?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Moram reći da sam je također za logitech g-series ali niste mi rekli dali konkretan odgovor o drugom pitanju.Ponovo:

 

I dali mislite da su PC gaming periferija gamepadi i osatale konološke džidžabaje poput volana(dobro to već i malo upada u pc),joysticka,razerova hydra...?

 

Za one koji nisu upućeni Hydra je kao playstation move ali za pc.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
max0gamer kaže...

I dali mislite da su PC gaming periferija gamepadi i osatale konološke džidžabaje poput volana(dobro to već i malo upada u pc),joysticka,razerova hydra...?

Naravno da jesu.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Mitch kaže...
Jel moze preporuka tipkovnice do 250 kn ?

bump

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Trebaš li osvjetljenje? SLIM ili visoke tipke?

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
ne treba bit osvjetljenje (volio bih, ali vise preferiram kvalitetu i dugotrajnost)
bilo kakve tipke, bitno da je kvalitetna za te novce....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Danny_HR kaže...
max0gamer kaže...

I dali mislite da su PC gaming periferija gamepadi i osatale konološke džidžabaje poput volana(dobro to već i malo upada u pc),joysticka,razerova hydra...?

Naravno da jesu.

Nebi reko jer većina možd svi gameri se slažu da su miš i tipkovnica daleko precizniji od gamepada tako da čemu koristiti gamepad kada možemo mišem i tipkovnicom bolje igrat.U vezi volana reko sam da to je PC gaming periferija i to je uredu,yoystick oonaj ko voli leteće simulacij(makar ih nema puno)naravno da m to odgovara za putpuni filing.A hydra to je potpunakopija PS Move-a i mislim da time samo žele privući malu djecu.Dali se slaeš s tim Danny?

 

16 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Kakve veze ima što je preciznije, što je komu ugodnije i slična bespotrebna pitanja.

Pitao si jesu li gamepadi i slično periferija. Naravno da jesu.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Danny_HR kaže...
Kakve veze ima što je preciznije, što je komu ugodnije i slična bespotrebna pitanja.

Pitao si jesu li gamepadi i slično periferija. Naravno da jesu.

Pa čak i na offical Razerovoj web stranici piše tamo gdje su gamepadi "Console Gaming Periperals" a ako ti misliš da najveći prizvođači periferije nemaju pravo a ti imaš dobro onda.A uostalom što bi ti smatrao PC  gaming periferijom,a što konzolaškom periferijom

14 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
max0gamer kaže...
Danny_HR kaže...
Kakve veze ima što je preciznije, što je komu ugodnije i slična bespotrebna pitanja.

Pitao si jesu li gamepadi i slično periferija. Naravno da jesu.

Pa čak i na offical Razerovoj web stranici piše tamo gdje su gamepadi "Console Gaming Periperals" a ako ti misliš da najveći prizvođači periferije nemaju pravo a ti imaš dobro onda.A uostalom što bi ti smatrao PC  gaming periferijom,a što konzolaškom periferijom

 

Zašto filozofiraš , uostalom koga je briga uopće...

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema
www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
meni miš izgleda kao onaj rani microsftov, dao bi za njega max 200 kn, ako i toliko... e sada ispod haube je druga priča...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Jel sam to samo ja ili je ovaj miš debelo precjenjen, dizajn mu je čista kopija prošlih modela, već ima miševa sa back/forward tipkama na obje strane, i naravno, odavno postoje Razer svijetleći proizvodi, stoga mi nije jasno ko bi dao ovolke pare za po mene jedan preobičan miš!?
Mislim da je svaki miš skuplji od 350-400 kn po mene precjenjen, jednostavno, kupiš G400 i imaš isti miš kao Sensei samo s dvije tipke manje, a razlika u cijeni 500 kn, uglavnom, velike novce za miš bih dao samo za nešto posebno, recimo Razer Naga, Logitech G700 ili RAT 7/9, sve ostalo se da nać za 200-300 KN, ionak su više manje svi slični!? 

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 0:10 (Ivsa).
13 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Zna li netko gdje ima za kupit Prestigio PHS3 u Osijeku osim u linksu
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Problem: Spoio sam com (Graphic Card PCI-E SAPPHIRE ATI RADEON HD 5670, 512MB DDR5, HDMI, D-SUB, DVI)  HDMI kablom s TV isto utor HDMI, problem nastaje kada je HDMI uboden u grafičku nemogu napraviti restrart coma nema nikakve slike na monitoru, inače stvar funkcionira na TV slika i zvuk s ok, u čemu je problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Za ljunitelje Skyrim-a...


Dovakhiin kućište

* nakon što mu žena nije dala da nazove dijete Dovakhiin čovjek je napravio ovu stvarčicu

LINK

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Što mislite o ovome? Zelim sastavi dosta jak 2.1 system pa me sad najvise zanima koji sub uzet jer speakere vec imam.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Ne čini mi se baš da ima neku razornu snagu a ni kvalitetu.600 kn za sub , neznam baš , ja da kupujem skupio bih barem 1000 kn.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Kaj da kupim do 200 kn? Zvučnike ili headset? 

Call of Duty Modern Warfare 3
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema
Ništa skupi još malo love pa onda uzmi slušalice a ne headset.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
explorer 4 kaže...
Ništa skupi još malo love pa onda uzmi slušalice a ne headset.

koje slušalice preporučuješ? 

Call of Duty Modern Warfare 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
CodMW3 kaže...
explorer 4 kaže...
Ništa skupi još malo love pa onda uzmi slušalice a ne headset.

koje slušalice preporučuješ? 

Malo se protegni i uzmi ove.

xf:donatorbubrega steam:donator_bubrega R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema
Uzmi neke AKG slušalice , ako se možeš protegnut do nekih 300 kn. Kakav Plantronics kraj AKG-a
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

da sad na kraju uzmem neke slušalice ili zvučnike? 

Call of Duty Modern Warfare 3
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema
A gle , ja sam uvijek za zvučnike , ali za tu paru nećeš dobiti baš neke.Zato sam za to da uzmeš slušalice , dobit ćeš kakvu takvu kvalitetu.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Što mislite o Logitech G15 tipkovnici? Kupio sam od frenda za 100 kn.

Call of Duty Modern Warfare 3
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice