Periferija - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 1.426
|
čitano: 600.212
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Kako vam ovo izgleda?

https://jysk.hr/radna-soba/uredske-stolice/gold/gaming-stolica-langemark-crna-zelena#store_stock

Mislim, 1020 Kn trenutno, ako se naruči preko Web shopa i preuzme u trgovini.

Izgleda kao generička verzija DX Racera, što mislite je li bolje od E-Blue i Speedlinka?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Koliko vidim od one grozne tkanine je koja unisti volju za zivotom koliko grebe i neudobna i ostra je, umjetnu kozu preferiram na stolicama prije tkanine anytime. U svakom slucaju odi ju isprobati svakako!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Mislim da ju nemaju složenu, ali i da imaju tako izađe 1200 Kn. 1020 Kn je ako se danas naruči preko webshopa. A kad akcija prođe, 1500.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 12:40 (191x7).
6 godina
protjeran
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav ekipica:

 

Moj trenutni setup:

 

1) Pocetnik sam sto se tice tevea i hifija

2) Imam ukljucen windows sonic for headphones i svidjelo mi se sto sam cuo.

3) Nemam obicaj gledati televiziju, non stop sam za racunalom

4) Nemam para, no mozda skupim oko 2000kn kad prodam komp i nabavim neki bezze tek toliko umisto njega.

5) Koristim bluetooth sluske i RF tipkovnicu i misha, nisam fan kabela.

6) Imam samo 22" 1680X1050 monitor

 

Sto bih htio:

 

1) nastaviti po starome, sidit isprid kompa

2) Ne nuzno gledati u monitor, moze i dva monitora ili teve

3) Umjesto svega u fullscreenu ili max prozoru, htio bih imati vise manjih prozora, ali da se ne naprezem sa njihovim rasporedom na ekranu, odnosno zelim imat mista na ekranu za sve zivo

4) Zelim kupiti one onkyo dolby atmos zvucnike, ili neke slicne i uzivati u surround zvuku svega sto stavim ispred sebe na ekran

5) Po mogucnosti bez zhica ili barem ne oduzimajuci mi puno sholdi iz dzepa.

 

Dakle:

 

1) Imam opciju kupiti za parsto kuna jos par rabljenih 22" monitora s vremenom + neki receiver na njusci i zadrzat sve sto imam sad

2) Prodat sve sto imam i nabavit nesto drugo za sto mi triba vash prijedlog

3) Neka meni nepoznata opcija koja objedinjuje sve navedeno, ako postoji?

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Imate li preporuk za kvalitetan headset servis na području ZG-a? Riknula mi je lijeva slušalica na SH Momentum Wireless. Probao drugi kabel, wireless, laptop, mob, ma kakvi, mrtvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Dobio nove. Gara taman istekla, priznali mi. Sennheiser i NBZ ftw.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Može preporuka za neku jeftiniju gaming stolicu? Inače se ne razumijem u marke, a nisam baš pri nekim parama ali mi podhitno treba nova stolica. Jel ima takvih za nekih 500injak kuna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
ReverseFlash kaže...

Može preporuka za neku jeftiniju gaming stolicu? Inače se ne razumijem u marke, a nisam baš pri nekim parama ali mi podhitno treba nova stolica. Jel ima takvih za nekih 500injak kuna?

JA bi zel ovu

al sam preskrt dat 700kn.....

 

I've lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
lmutak kaže...
ReverseFlash kaže...

Može preporuka za neku jeftiniju gaming stolicu? Inače se ne razumijem u marke, a nisam baš pri nekim parama ali mi podhitno treba nova stolica. Jel ima takvih za nekih 500injak kuna?

JA bi zel ovu

al sam preskrt dat 700kn.....

 

 ahahhah gaming stolicu tražim brate, šta je ovo haha

9 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Uzeo na kraju ovu za ravno 50 funti na ebay.co.uk  plus free dostava u HR. I to novo novcato. Gledao sam okolo na drugim mjestima takva stolica se vrti iznad 100 funti glatko

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Bok :) Koristimo u jednoj sobi dva laptopa, za jednog smo kupili Logitech M220 bežični miš. Hoćemo kupit isti miš i za drugi laptop. Pošto se (pretpostavljam) radi o Logitech unifying receiveru, hoće li biti problema u korištenju ili će svak miš normalno radit na odgovarajućem laptopu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Danas sam imao gosta u tipkovnici, naime... skakavac se nemam pojma ni ja kako zavukao valjda od sredisnjeg ENTERA pa sve do slova A. Skuzio sam po tom sto je izgledao kao da su se tipke od A do G pocele lijepit, i onda sam izvadio nekakav komadic zelene trave (koji vjerovatno nije trava nego dio od skakavca ), opet je sve bilo ljepljivo i onda sam se bas nagnuo nad tipkovnicu i vidio da se nesto mrda nutra. Prvo nisam uopce znao sta je pa sam 20 minuta skupljao hrabrost da rastavim tipke (druga opcija je bila uzet zamjensku tipkovnicu ), ali nekak sam skupio hrabrost i rastavio sve tipke do H, kad ono skakavac koji je bio dugacak od slova A pa sve do G. Mislim da je ovo jedan od razloga zasto vise necu koristit mehanicku tipkovnicu 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Danas sam imao gosta u tipkovnici, naime... skakavac se nemam pojma ni ja kako zavukao valjda od sredisnjeg ENTERA pa sve do slova A. Skuzio sam po tom sto je izgledao kao da su se tipke od A do G pocele lijepit, i onda sam izvadio nekakav komadic zelene trave (koji vjerovatno nije trava nego dio od skakavca ), opet je sve bilo ljepljivo i onda sam se bas nagnuo nad tipkovnicu i vidio da se nesto mrda nutra. Prvo nisam uopce znao sta je pa sam 20 minuta skupljao hrabrost da rastavim tipke (druga opcija je bila uzet zamjensku tipkovnicu ), ali nekak sam skupio hrabrost i rastavio sve tipke do H, kad ono skakavac koji je bio dugacak od slova A pa sve do G. Mislim da je ovo jedan od razloga zasto vise necu koristit mehanicku tipkovnicu 

 Fascinantna priča

14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Koristim uptodate Win10 te mx518 mis i G103 tipkovnicu. Trebao bi mi stariji logitech software da mogu promjenit dpi na misu i G tipke na tipkovnici. Gdje ga mogu skinut?

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Gdje mogu pribaviti custom sleeved kablove bijele boje za corsair napajanje od 650w

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

U mikronisa je bilo toga od phanteksa...

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

ljudi da ne otvaram bezveze novu temu a admin neka pobrise ako sam falio sve

 

ovako imam na komp spojene sluske i liniju sa zvucnicima. sluske ustekane u straznji jack oba a linija sa auxom u prednji (jbg nisam uspio sve u zadnje strpati). dns su mi se updatali winsi i sve se poremetilo. udem na TS i odaberem izlaz za sluske kako je inace bilo. pricam a zvuk izlazi na zvucnike od linije. upalim yt zvuk ide na sluske. upalim od realteka softver i uspijem nekako nastelati da bude kao prije

 

dakle problem je sto realtek prepoznaje sluke pod zvucnike a zvucnike pod sluske (po slikama). iako sam sa strane namjestio koji izlaz da bude sto treba.

malo mi je konfuzan taj program jer inace jednom kad namjestim onda ne diram (teamspeak zna zezati pa se ne petljam puno).

 

ima li koji laksi nacin da se nastela sve?

 

hvala

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav. Može neka preporuka miša za fps do 200kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Može li preporuka bežičnog miša za korištenje uz laptop Lenovo yoga 14". Miš bi trebao biti prenosiv - tanak, ali i ergonomičan, imati mogućnost povezivanja preko USB adaptera i Bluetootha. Do 200 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav, ne znam da li je dobra tema, ali zanima me možete li mi preporučiti neki joystick do 200kn?
Igram fifu pa mi je bitno da su gljivice na vrhu "utisnute" (ko na dualshock 4)
može i kod nas, amože i izvana..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Iamdanny kaže...

Pozdrav, ne znam da li je dobra tema, ali zanima me možete li mi preporučiti neki joystick do 200kn?
Igram fifu pa mi je bitno da su gljivice na vrhu "utisnute" (ko na dualshock 4)
može i kod nas, amože i izvana..

 Ako mozes ikako, radije uzmi DS4 ili Xbox kontroler nego neki žnj. Kod puno žnj kontrolera ces vidjeti da ti gljivice nemaju "360 stupnjeva" okret nego registriraju 16 smjerova. Eventualno jedan od ove serije F710 ali nisam ih isprobao i ne mogu ti garantirati. Sa gamepadima kolko para tolko muzike.

11 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Našao sam Gamesir g3w i čini mi se kao oke opcija za te novce (20$)

Ovi F710 su dobri i kvalitetni, imao sam jednog, ali smeta mi što na gljivicama nema udubljenja za palac pa mi "bježi"

Najviše mi se sviđa dualshock 4 ali preskup mi je i osjećao bi se ko da sam bavio novac jer ga malo korisim

5 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Mozete li mi preporuciti set tastatura + miš do nekih 600-700kn ali da ima Hr layout?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav ljudi, u planu mi je kupiti bežičnu touch tipkovnicu sljedeći tjedan, koju bi spojio na laptop i koristio i na laptopu i na TV  koji su spojeni preko hdmi kabela. 

Nedoumica mi je kvaliteta tih bežičnih tipkovnica, ne vezano za brand. 

 

https://www.logitech.com/en-us/product/wireless-touch-keyboard-k400-plus

 

Hama Uzzano 3.0 smart tv

 

Vivanco

 

Želim čuti vaša iskustva i mišljenja, zadovoljstvo i nezadovoljstvo vezano za sve bežične tipkovnice . Za Hamu Uzzano negdje pise još i Samsung smart tv a negdje ne piše Samsung, a pošto je moj tv LG, da ne bi pogrešio s kupnjom. Unaprijed se vam zahvaljujem.

 

EDIT:

Logitech je kupljen i radi savršeno! 

3 Logitech
0 Hama
0 Vivanco
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 15:13 (thekeyofdestiny13).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Ima tko kakvu preporuku za bežični PC kontroler? Do 400-500 kn

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Došao mi je mišLogitech MX Anywhere 2 AMZ, kupljen na amazon.de za BF. Razočaran sam. Jedino što mi se sviđa je što stvarno radi na svim podlogama. Zar miš od 36€ na akciji može imati tako loš kotačić? To se doslovno vrti na najmanji dodir. Kad ga zavrtim malo jače podsjeća me na fidget spinner, ostane se vrtiti jo desetak sekundi. I tipke se čuju kao da drobim orahe. Dosad sam godinama koristio jeftikanera od Geniusa (35 kn) i ovo je nažalost puno lošije. Da sam ga uzeo u nekoj našoj trgovini sigurno bih ga vratio nazad.

 

Prije ovoga sam baš to i napravio, ali s mišem od Hame, 220 kn. Desni klik nije hvatao svaki put. Vratio ga u Elipso i uzeo novac nazad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Sta nema taj mis mogucnost infinity skrolanja a kada ga stisnes onda ide pomalo?

Btw: ako si raspolozen za prodaju javi se..
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Haha, koji sam ja seljak. Nisam znao za tu funkciju. Sad je to to, još samo da je malo tiši i veći, ali bit će putni miš pa se veličina može smatrati i prednošću.
10 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Bok ekipa. 

Imam tipku logitech k400 plus no izgubio sam onaj usb stick za povezivanje. Vidim da ima hrpa kojekakvih na ebayu i amazonu no ne znam koji bih trebao naruciti da bi radio s mojom tipkom, moze li itko pomoci?

Hvala! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
razor1988 kaže...

Bok ekipa. 

Imam tipku logitech k400 plus no izgubio sam onaj usb stick za povezivanje. Vidim da ima hrpa kojekakvih na ebayu i amazonu no ne znam koji bih trebao naruciti da bi radio s mojom tipkom, moze li itko pomoci?

Hvala! 

 

Ovaj:

https://www.links.hr/hr/logitech-unifying-receiver-2-4ghz-101200287

 

Ako nađeš na tim mjestima jeftinije uzmi tamo

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice