Playseat/gaming chair

poruka: 8
|
čitano: 7.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Playseat/gaming chair

pozz ekipo trebal bi si kupit neki gaming chair znaci sjedalo sa postolj za volan. Al kod nas u hr u zagrebu.  Trazim po netu i nemeem nista pronac. Mote neke preporuke bar od ducana koji ih prodaju ako nista drugo

 

 

 

edit: a moze i neki stalak za volan i pedale ako netko zna

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 1:02 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playseat/gaming chair

Link

 

Link 2

 

Od postolja za volan i pedale dobar je wheel stand pro, ima na Njuški oglas ali trgovina je u Sloveniji. Bio je jedan lik na Njuškalu izrađivao replike tog postolja ali čini se da se više ne bavi tim pošto oglasa više nema. Dok sam imao volan uzeo sam od njega za 400 kn, i dobro je to napravio što se tiče kvalitete.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playseat/gaming chair

Hvala na prijedlogu. Zna li jos netko? Bilo bi dobro da je u zagrebu a mozete mi se javiti ako netko prpdaje rabljeno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playseat/gaming chair

Čist me zanima, jel to za nekakve kao treninge vozača za utrke katringa, automobila, i sl. ili je ono čist za zajebanciju, jer ak već netko ima toliko para na bacanje, što si nije bolje kupit pravi auto i provozat ga po grobniku i sl. stazama?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Playseat/gaming chair

Auto Pro Centar izrađuje sjedala sa postoljem za volan, mjenjač i pedale.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Playseat/gaming chair

Nemogu pronac na njihovoj stranici mozda jer sam na telefonu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Playseat/gaming chair
omomomomoomm kaže...

Nemogu pronac na njihovoj stranici mozda jer sam na telefonu.

 

Nema na njihovoj stranici. Imaju samo na Njuškalu napisano, ali i tamo su stavili nekakvu prastaru sliku kako to uopće ne izgleda.

 

Ja sam im sredinom siječnja 2015. poslao upit na e-mail vezano za sjedala i dobio informaciju da je cijena 1750 kn zajedno sa dostavom, dobije se za 7-10 dana, ima u više boja, a slike koje su mi poslali su ove:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2015 10:10 (FLes).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Playseat/gaming chair
FLes kaže...
omomomomoomm kaže...

Nemogu pronac na njihovoj stranici mozda jer sam na telefonu.

 

Nema na njihovoj stranici. Imaju samo na Njuškalu napisano, ali i tamo su stavili nekakvu prastaru sliku kako to uopće ne izgleda.

 

Ja sam im sredinom siječnja 2015. poslao upit na e-mail vezano za sjedala i dobio informaciju da je cijena 1750 kn zajedno sa dostavom, dobije se za 7-10 dana, ima u više boja, a slike koje su mi poslali su ove:

 

 

Hvala na slici, dobio sam ideju a relativno je jeftino postolje i nije fixan mehanizam što mi je najbitnije. Što mislite rezati tablu od auta ili namontirati komplet sve?

Te dali tko zna dali ima kod nas ovakvih cijevi, načuo sam da su to američke cijevi te da se kod nas ne koriste jer EU ima drugačije standarde nego Amerikaaaaaa 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 23:20 (kruno22).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice