Podloge

poruka: 21
|
čitano: 3.273
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Podloge

Nikada do sad nisam koristio podlogu za miša, čak sam bio i protiv toga iz estetskih razloga.

 

Ali u zadnje me vrijeme sve više privlače ove ogromne 'gamerske' podloge, ima zbilja lijepih primjeraka.

 

Koristite li podlogu? Koje su ima prednosti/mane?

I na kraju, koju izabrati?

 

Uvjerite me da ju kupim...


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

Koristim podlogu. Podloga mora biti jednobojna ako želiš precizno igranje inače na šarenoj podlozi miš " preskače " što je zeznuto pogotovo u FPS.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

JESU OVI TOLIKO DOBRI PO TRGOVINAM, PO 150-300 KN PA I VISE... JESU OGROMNI, ALI DA LI TBILJA VRIJEDE TOLIKO?


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

Po pravilima foruma je zabranjeno pisanje velikim slovima.

Dakle smanji!

 

C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V, Gigabyte radeon HD 3870
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.3.2008 18:28 (LUXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

Nebi bilo loše da si naveo koji miš imaš :)

Jer  ima  miševa  koji  ne  leze  na  nekim  podlogama...

Ja  imam  G9  i  Steel  4D  i  recimo  G9  ne  radi  na  glatkoj  strani  te  podloge  jedostavno  njegove  nozice  nisu  za  rad  na  toj  strani  podloge.

Steel  4D  ima  glatku  i  hrapavu  stranu  :)

FUNC  ti  ima  jako  dobre  podloge  pogledaj  malo. Lošta strana tih podloga je jer su sve platnene ako ti se ruke znoje onda nebi išo na njihove podlogle jer ce brzo upit znoj tvojih ruku :D

Razerove  podloge  mi  nikad  nisu  bile  dobre  ne  znam  ni  sam  zašto..niti  njihovi  miševi  niti  podloge  jednostavno  mi  ne  valjaju  .

STEELSERIES 5L  je  odlicna  podloga  velika  mekana  ma  super  imo  sam  je  priliku  koristiti  i  sam  je  imam  u  planu  nabavit  jedino  je  cjena  poveca  nešto  manje  od  300  kuna  što  je  jako  puno  za  podlogu.

Qpad  pogledaj  još  njihove  poldoge  meni  osobno  su  uz  steel  seriju  nekako  najbolje

 

http://www.corporate.qpad.se/modules/news/article.php?storyid=151

 

nazalost  nisam  je  našo  u  HR  nigdje  za  kupit  :(

 


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge
ako imaš laserski miš (vjerovatno imaš) onda ti ne treba .
Jer ja sam ju koristio i stalno mi smeta no ako oćeš ju uzet kao estetski touch? samo izvoli.
16 godina
offline
Podloge

Imam BFG Ratpadz GS i doma i na poslu. Na  dobre  stvari  se  lako  navikneš.  Isplati  se.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2008 10:15 (shkval).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge

Razer - ExactMat speed!

 

Dvije strane. Jedna brža druga sporija. gumene nožice protiv proklizavanja. Podloga neopisivo dobra-trebaš probati. Trajanje-vječno!

Dok nisam kupio ovu podlogu nisam ni znao koliko je loše voziti miša po bilo ćemu osim po Razerovim podlogama. Namigiva

 

Evo, slini malo:

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&products_id=3

 

..život u oblacima :-))
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 20:08 (SemperFi).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge
Captain Mitchel kaže...

Koristim podlogu. Podloga mora biti jednobojna ako želiš precizno igranje inače na šarenoj podlozi miš " preskače " što je zeznuto pogotovo u FPS.

Apsolutno netocno. Ako imas misa za 30 kn to ce ti se mozda dogadat.
U svakom drugom slucaju jako tesko. Pogotovo ako je rijec o nekom kvalitetnijem mišu.

 

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 20:31 (Radikal).
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

ja koristim mx518 i nikakvu podlogu, probao neku ogromnu razerovu, em nisam imao mjesta za nju, a ni mis mi nije isao nista bolje nego na podlozi od 20 kn


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

razer mantis stvarno kad probaš nema više bez toga

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

Ne koristim podlogu, prije homemade komad  lima izrezan i oblikovan prema mojoj zamisli i sa sprejem napravljen tribal znak. Bio zakon ali nije najbolje rješenjeMršti se


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge
Pux kaže...

razer mantis stvarno kad probaš nema više bez toga

 

Apsolutno se slazem. Razer Mantis - speed edition je nesto najbolje sto sam koristio i sto jos uvijek koristim. Odlicna podloga a i ima zbilja dosta mjesta na njoj za manevriranje.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
offline
RE: Podloge
Captain Mitchel kaže...

Podloga mora biti jednobojna ako želiš precizno igranje inače na šarenoj podlozi miš " preskače " što je zeznuto pogotovo u FPS.

Taj optički miš je vršnjak onih Sunovih mišonja iz aule FER-a koji su trebali posebnu podlogu sa koordinatnim sustavom ili?

you don't have to be crazy to work here, but it helps
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

Definitivno Sharkoon Shooter! Dosta je velka i zadovoljava sve potrebe!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Podloge

Ja koristim jednostavnu okruglu podlogu sa želatinastim jastučićem kao naslonom za zglob ruke.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Podloge
Koristio sam Everglide Gigantu, dva Funca 1030 i Icemat 2nd Edition, a trenutno misonju povlacim po Razer Pro|Solutions Pro|Padu - sa svakom od njih sam bio jako zadovoljan.

Everglide se, doduse, jako brzo trosio, a na oba Funca mi se guma u koju sama podloga ulazi nakon nekoliko mjeseci savinula od znojenja i topline ruku, tako da sam ju morao cavlima pribiti za stol, a to je pak stvaralo probleme prilikom odlaska na LAN-ove... :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge
Fat boy kaže...

Definitivno Sharkoon Shooter! Dosta je velka i zadovoljava sve potrebe!

 I to je definitivno dobra podloga. Jako tanka i glatka, nije pre velika ali opet veca od standardnih.
Takoder preporuka.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge
Davor kaže...
trenutno misonju povlacim
 
Zašto mi ovo zvuči perverzno ? Osmijeh
16 godina
offline
RE: Podloge

Ja ju neam i netreba mi


AMD Athlon X2 4200+ 2.5, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce 7300 GS 512MB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Podloge

razer exactmat speed/control + rest.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice