Printanje u boji

poruka: 12
|
čitano: 13.133
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Printanje u boji

Ne mogu naći gdje da podesim printanje u boji,pa ako može mala pomoć.Trebam par stranica u wordu isprintati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Printanje u boji

a da daš malo više informacija?!

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Printanje u boji
David87 kaže...

a da daš malo više informacija?!

Imam par stranica u wordu na kojima su slike u boji i želim ih tako isprintati da u boji budu.Pa me zanima di je ta opcija printanja u boji.

15 godina
offline
Re: Printanje u boji
Krešo_Š kaže...
David87 kaže...

a da daš malo više informacija?!

Imam  par stranica u wordu na kojima su slike u boji i želim ih tako isprintati da u boji budu.Pa me zanima di je ta opcija printanja u boji.

Po defaultu će ti ih printati u boji. Pitanje je imaš li ti printer koji printa u boji?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Printanje u boji
mind_challenge kaže...
Krešo_Š kaže...
David87 kaže...

a da daš malo više informacija?!

Imam  par stranica u wordu na kojima su slike u boji i želim ih tako isprintati da u boji budu.Pa me zanima di je ta opcija printanja u boji.

Po defaultu će ti ih printati u boji. Pitanje je imaš li ti printer koji printa u boji?

Ma imam,i spremici za boje su puni,nedugo boje kupljene,ali printa crno-bijelo.Neznam di su postavke da to promijenim.

15 godina
offline
Re: Printanje u boji
Krešo_Š kaže...

Ma imam,i spremici za boje su puni,nedugo boje kupljene,ali printa crno-bijelo.Neznam di su postavke da to promijenim.

  Koju verziju Office-a koristiš?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Printanje u boji
mind_challenge kaže...
Krešo_Š kaže...

Ma imam,i spremici za boje su puni,nedugo boje kupljene,ali printa crno-bijelo.Neznam di su postavke da to promijenim.

  Koju verziju Office-a koristiš?

2003

14 godina
neaktivan
offline
Printanje u boji

For now {#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Printanje u boji
Krešo_Š kaže...

Ne mogu naći gdje da podesim printanje u boji,pa ako može mala pomoć.Trebam par stranica u wordu isprintati.

koji printer imaš?

 

postavke za printanje se namještaju kad stisneš print pa ti se otvori ekran di odabireš koliko stranica printat itd. tamo ima gumb za postavke printera i tam provjeriti da nije postavljeno na c/b printanje

14 godina
neaktivan
offline
Printanje u boji

I'm back, bolje volje!

 

Uglavnom, File>Print, u prozoru koji ti se otvori klikni na Properties i tu bi negdje trebao naći opciju koja ti treba.

Pretpostavljam da je stavljena kvačica na Grayscale!

Sretno!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Printanje u boji

Imam drukčiji problem. Krepnuo mi je crno bijeli printer i sad mi je preostao u HP-ov u boji. Dugo nije u funkciji, jer da bi se pokrenuo traži sve tonere i da nisu stariji od nekog datuma. Pošto toneri prilično koštaju, a rijetko printam u boji pa mi je glupo svako toliko kupovati nove tonere, a stari nisu iskorišteni.

Dakle pitanje, jel se može nekako prisiliti printer da printa c/b, bez obzira na šarene tonere?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Printanje u boji

Jedina opcija ti je da otiđeš u neki refil shop i da ti daju u zamjenu za nekakvu kompenzaciju set istih takvih kazeta djelomično potrošenih koji provjereno rade.

 

Znači moraš tamo otići sa svojim printerom i sve skupa isprobati.

Ali to ti je sigurno 1/2 sata nečijeg servisa plus ovaj change isto za isto.

 

Naime HP printeri sve pamte i bez zamjene CHIP ova ne možeš ga nikako izigrati.

 

Zato su sretnici oni koji imaju i neki HP kolor laser za koji postoji opcija 4 for 1.

 

Odnosno za cijenu jednog novog tonera možeš dobiti 4 zamjenska provjerena tonera i direktno ih sprobati na tvom printeru.

 

Koliko ja znam ta opcija kod nas postoji jedino za HP LaserJet Color 1600 ili 2600. Kasnije preseliš čipove sa tih zamjenskih tonera  na tvoje kazeet i možeš ih potrošiti do kraja bez obzira što je istekao datum.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice