Problem s 5.1 sustavom zvučnika

poruka: 6
|
čitano: 2.137
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem s 5.1 sustavom zvučnika

Pozz ekipa,
imam 2 problema s svojim 5.1 sistemom.


1. je taj da na google chromu preko yubija rade samo 2 + sub zvucnika,pokusao sam naci na netu kako to napraviti.Nasao sam neke stvari,kao dodavanje odredenog texta u "target" shortcut-a ali nije pomoglo,u ostalim preglednicima normalno radi.Takoder kad pustam mjuzu preko Winampa ili WMP 2 zvucnika ispustaju neravan zvuk,kao da je u pozadini vokal,a preko recimo IE  rade normalno kao sto bi 5.1 trebao ...Znali tko kako to rijesit?
driveri su mi od Realteka...

2.stvar je da kada su upaljeni,a nista nesvira,emitiraju nekakvu albansku,makedonsku,izraelsku (meni to sve isto :/ ) radio stanicu,necuje se jako,ali kad je tisina u sobi primjeti se i to me zivcira,takoder sam zamolio brata da cuje da vidim dali mozda nisam poludio,ali cuje i on...nemoguce da smo obadvojca poludijeli {#}...u cemu je problem? dali se da to ikako rijesit? 

Radi se o Logitech X-530

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 21:11 (kompfreak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem s 5.1 sustavom zvučnika

zvučnici mogu hvatat radio stanice,no ne sjecam se nacina na koji se to rjesava,potrazi po forumu....

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s 5.1 sustavom zvučnika

cudno,imao sam prije ovih Quadro-ve jako stare zvucnike,takoder 5.1 i nisu mi to radili -.-'
probao sam googlat,no nista neizbacuje,zato sam se odlucio preko ovog foruma :)
budem posvrljao forumom...

Imas li kakvu ideju u vezi 1.problema mozda? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 21:15 (kompfreak).
14 godina
offline
Re: Problem s 5.1 sustavom zvučnika
kompfreak kaže...

Pozz ekipa,
imam 2 problema s svojim 5.1 sistemom.


1. je taj da na google chromu preko yubija rade samo 2 + sub zvucnika,pokusao sam naci na netu kako to napraviti.Nasao sam neke stvari,kao dodavanje odredenog texta u "target" shortcut-a ali nije pomoglo,u ostalim preglednicima normalno radi.Takoder kad pustam mjuzu preko Winampa ili WMP 2 zvucnika ispustaju neravan zvuk,kao da je u pozadini vokal,a preko recimo IE  rade normalno kao sto bi 5.1 trebao ...Znali tko kako to rijesit?
driveri su mi od Realteka...

2.stvar je da kada su upaljeni,a nista nesvira,emitiraju nekakvu albansku,makedonsku,izraelsku (meni to sve isto :/ ) radio stanicu,necuje se jako,ali kad je tisina u sobi primjeti se i to me zivcira,takoder sam zamolio brata da cuje da vidim dali mozda nisam poludio,ali cuje i on...nemoguce da smo obadvojca poludijeli {#}...u cemu je problem? dali se da to ikako rijesit? 

Radi se o Logitech X-530

Ja sam imao isti problem, nakon toga su počeli krckat i mislio sam da će uskoro crknut, al drže se još uvijek, koristim ih na drugim računalima kad zatreba, ali krče i sviraju i kad nisu upaljeni čak( meni je recimo krckalo u njima kad bih uključio lampu u sobi na prekidaču), sebi sam kupio Z906 sound system isto od Logija, rade perfektno od prvog dana.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s 5.1 sustavom zvučnika

Istina...kad mi je lampa upaljena cuje se (koliko god smanjeno) glasan krc...ali to mozda 2 puta u intervalu od 18h do 3-4h ujutro....

Sad mi nije jasno oce li crknut ili ne jer sam ih od frenda kupio...ne bas jeftino..da mogu reklamirat na vrijeme :/

14 godina
offline
Re: Problem s 5.1 sustavom zvučnika
kompfreak kaže...

Istina...kad mi je lampa upaljena cuje se (koliko god smanjeno) glasan krc...ali to mozda 2 puta u intervalu od 18h do 3-4h ujutro....

Sad mi nije jasno oce li crknut ili ne jer sam ih od frenda kupio...ne bas jeftino..da mogu reklamirat na vrijeme :/

Kažem, moji se još drže, ali na Main PC-u imam Z906, ovi su samo rezerva, pa kad crknu i ako crknu, nema štete. Better safe than sorry :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice