Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama

poruka: 8
|
čitano: 774
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama

Pozdrav,

 

Danas sam kupio slusalice i ne radi mi kontroler za pojacanje i smanjenje glasnoce zvuka, a mikrofon off/on radi... e sad, zanima me dali je problem u slusalicama ili u driverima? kako da to provjerim?

 

Zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama
IgacCK kaže...

Pozdrav,

 

Danas sam kupio slusalice i ne radi mi kontroler za pojacanje i smanjenje glasnoce zvuka, a mikrofon off/on radi... e sad, zanima me dali je problem u slusalicama ili u driverima? kako da to provjerim?

 

Zahvaljujem

 

Jesi instalirao driver i pripadajući software?b

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama

Drivere jesam, a sa pripadajuci software ne znam sto tocno mislis? =)

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama
IgacCK kaže...

Drivere jesam, a sa pripadajuci software ne znam sto tocno mislis? =)

 

 

Pa zna doći softver za postavljanje postavki uz neku periferiju. Pogledaj dal ti imaš to i možda moraš postaviti neš kao kraticu za smanjivanje zvuka ili slično.

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama

Evo otisao jutros do linksa reklamirat slusalice, dali mi nove... a kad ono kod novih isti problem... mic off/on radi a zvuk +/- ne radi...

 

Driveri instalirani, vise ne znam u cemu da trazim problem...

 

Ima netko kakvu ideju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama
IgacCK kaže...

Evo otisao jutros do linksa reklamirat slusalice, dali mi nove... a kad ono kod novih isti problem... mic off/on radi a zvuk +/- ne radi...

 

Driveri instalirani, vise ne znam u cemu da trazim problem...

 

Ima netko kakvu ideju?

Postavke u driverima nisi niš dirao?

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama

Isprobao sam sve zivo i nezivo, u tzv. mikseru koji sam dobio instalacijom drivera, glasnoca zvuk slusalica se moze pojacavati i smanjivati... ali tipke na kontroleru nikako da prorade :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa kontrolorom zvuka na slusalicama
IgacCK kaže...

Isprobao sam sve zivo i nezivo, u tzv. mikseru koji sam dobio instalacijom drivera, glasnoca zvuk slusalica se moze pojacavati i smanjivati... ali tipke na kontroleru nikako da prorade :/

Imaš li gdje kakve opcije gdje se mogu postavljati prećaci za smanjenje odn. pojačavanje zvuka?

--------------------------------------------------------------------------------------------
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice