Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

poruka: 20
|
čitano: 12.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Imam problem sa printerom Canon Pixma IP4200. Znaci kada stavim da mi ispise u crnoj boji on mi samo izbaci bijeli papir a kupio sam mu boju crnu ne original ali zamjensku i radio je tako svaki put a sada kad mi treba sad ne radi... dali netko zna u cemu je problem???

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
deklok kaže...

Imam problem sa printerom Canon Pixma IP4200. Znaci kada stavim da mi ispise u crnoj boji on mi samo izbaci bijeli papir a kupio sam mu boju crnu ne original ali zamjensku i radio je tako svaki put a sada kad mi treba sad ne radi... dali netko zna u cemu je problem???

U zamjenskoj boji.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
Jakovp kaže...
deklok kaže...

Imam problem sa printerom Canon Pixma IP4200. Znaci kada stavim da mi ispise u crnoj boji on mi samo izbaci bijeli papir a kupio sam mu boju crnu ne original ali zamjensku i radio je tako svaki put a sada kad mi treba sad ne radi... dali netko zna u cemu je problem???

U zamjenskoj boji.

 

Ali uvijek je radio u zamjenskoj boji doduse ne ta marka ali neka druga.. Da probam kupit posto on ima 2. crne jednu tanju i jednu deblju istu marku sa chipom?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 15:33 (deklok).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
deklok kaže...
Jakovp kaže...
deklok kaže...

Imam problem sa printerom Canon Pixma IP4200. Znaci kada stavim da mi ispise u crnoj boji on mi samo izbaci bijeli papir a kupio sam mu boju crnu ne original ali zamjensku i radio je tako svaki put a sada kad mi treba sad ne radi... dali netko zna u cemu je problem???

U zamjenskoj boji.

 

Ali uvijek je radio u zamjenskoj boji doduse ne ta marka ali neka druga.. Da probam kupit posto on ima 2. crne jednu tanju i jednu deblju istu marku sa chipom?

Prvo probaj hoće li ti raditi sa originalnom bojom, da eliminiraš problem s printerom.

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Ljudi molim vas pomagajte printer mi prepoznaje dviej crne boje ali akda kopiram par slova u crno-bijelo jednostavno mi izbaci prazan papir?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
Jel ima posebno glavu za printanje ili se nalazi na boji?
I don't need sex, T-com fucks me every day
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Ja mislim da ima posebnu...

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Nema veze što su tinte zamjenske. Na instom printeru sam sa zamjenskim bojama, i bojama koje sam punim,

ispisao preko 7.000 stranica.

 

Vjerovatno ga nisi dugo koristio pa ti se glava zasušila.

 

Izvadi i očisti glavu, pa onda nove zamjenske boje i tuci head cleaning, i to DEEP cleaning.

 

Dok ne krene boja.. ako imaš sreće...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
protjeran
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Kako je reko kolega iznad 99% ti se glava zaštopala. Imo sam ja takvih simptoma na epsonu C42 pa sam pokreto par puta čiščenje glave i to je pomoglo.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
Don Kihoty kaže...

Nema veze što su tinte zamjenske. Na instom printeru sam sa zamjenskim bojama, i bojama koje sam punim,

ispisao preko 7.000 stranica.

 

Vjerovatno ga nisi dugo koristio pa ti se glava zasušila.

 

Izvadi i očisti glavu, pa onda nove zamjenske boje i tuci head cleaning, i to DEEP cleaning.

 

Dok ne krene boja.. ako imaš sreće...

e kolega kako da skinem glavu a da neiscupam jer sam se bas nazivcirao kupio 3 nove boje i nijedna nece a imaj cip,, Nisam ga koristio 3 mjeseca pa je moguce zbog toga, isao sam na taj deep cleaning i jedva neku sivu izbacu vjerovatno se unutra osusilo..?

15 godina
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Ako ti ne upali deep cleaning, skini glavu i namaci je (samo onaj dole dio di su mlaznice) u toploj mjesavini vode i sredstva za ciscenje stakala dok ti ne postane prohodna. Poslije samo prislanjaj dole mlaznice na kuhinjski papir (salvetu) dok salveta ne popije cijelu otopinu, ostavi par sati da se posusi i stavi nazad u printer.

 

Tako sam ja 2 glave otcepio,a bile su skroz zastopane.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
tnakir kaže...

Ako ti ne upali deep cleaning, skini glavu i namaci je (samo onaj dole dio di su mlaznice) u toploj mjesavini vode i sredstva za ciscenje stakala dok ti ne postane prohodna. Poslije samo prislanjaj dole mlaznice na kuhinjski papir (salvetu) dok salveta ne popije cijelu otopinu, ostavi par sati da se posusi i stavi nazad u printer.

 

Tako sam ja 2 glave otcepio,a bile su skroz zastopane.

a kako skinut tu glavu jer imaju nek sarafi ili? prvo povadim sve tinte jer tako...

15 godina
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
deklok kaže...

a kako skinut tu glavu jer imaju nek sarafi ili? prvo povadim sve tinte jer tako...

Da, povadi tinte, mora bit nekakva poluga sa strane. Nju podignes i jednostavno izvadis glavu iz lezista.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 8:05 (tnakir).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
tnakir kaže...
deklok kaže...

a kako skinut tu glavu jer imaju nek sarafi ili? prvo povadim sve tinte jer tako...

Da, povadi tinte, mora bit nekakva poluga sa strane. Nju podignes i jednostavno izvadis glavu iz lezista.

e evo ga skinio sam ali tu ima neki CHIP i kako da ja sad to stavim u vodu da se nece pokvarit taj chip?

 

 

15 godina
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Ne, elektronika je prelakirana. Uroni samo dole ovaj dio gdje su ti mlaznice. Kapilarnoscu ce ti sredstvo za ciscenje proci skroz do gore.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 10:03 (tnakir).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
tnakir kaže...

Ne, elektronika je prelakirana. Uroni samo dole ovaj dio gdje su ti mlaznice. Kapilarnoscu ce ti sredstvo za ciscenje proci skroz do gore.

E puno ti hvala evo probao sam i sve radi super....

15 godina
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?
deklok kaže...
tnakir kaže...

Ne, elektronika je prelakirana. Uroni samo dole ovaj dio gdje su ti mlaznice. Kapilarnoscu ce ti sredstvo za ciscenje proci skroz do gore.

E puno ti hvala evo probao sam i sve radi super....

Sad ga malo muči - odnosno odstampaj par stranica na high quality da izbaci sve eventualne ostatke skorene tinte i da izbaci sredstvo za ciscenje.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

 

Zamjenske tinte poslje  kratke primjene znaju zaštopati mlaznice

na glavi od printera. printer poslati na servis radi promjene glave (prnter head).

Samo je pitanje isplativosti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 20:12 (buble).
14 godina
odjavljen
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

Zamijeniti glavu može svaka budala, to se radi bez alata, prstima, i košta nova originalna oko 50$ na ebayu. Zamjenske tinte očito ne šljakaju...

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa printerom Canon Pixma IP4200?

ja imam navedini printer isto ali nemam ove tri boje ostale znaci imam smao ove prve dvije crne, i kad krenem da printam neki tekst izbaci mi upozorenje da nema color boje, mozeli se ikako nastimati da printa samo crno bjeli da ne korisi kolor?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice