Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

poruka: 10
|
čitano: 3.378
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Vjerojatno ce se i za ovu temu rijetko tko nac, ali ipak... Laptop je hp6715b, sa touchpadom, naravno. Vanjski mis je Logitech RX1000. Sve radi normalno, pod uvjetom da se Setpoint driveri ne istaliraju. Pa kad vec sve radi, zasto ih onda instalirat? Ipak, ima jedna stvar koja ne radi, a to je mouse wheel l/r tilt, odnosno scroolanje lijevo desno. Isprobane su 4 verzije Setpoint drivera, 4.40, 4.24, 3.30 i 2.60. Nakon instalacije, mis se potpuno zablokira, osim u verziji 2.60 kada ipak sve proradi, cak i taj famozni l/r bocni scrool. Jesam reka proradi? DA, osim u OpenOffice-u, koji uredno odbija raditi sa bocnim scroolom, stoga what's the point, ako mi tamo ne moze radit, ne triba mi nikakav setpoint. Ne znam kako je u Microsoft office verzijama, ali IE7 u kombinaciji sa Setpoint 2.60 radi.

Pitanjca:

1. Jel imate slicnih problema sa Setpointom i Logitech misevima? Imate li rjesenje za ovaj problem?

2. Jel vam radi bocni Scrool sa OpenOffice-om ili Microsoft Office-om i koja verzija Setpointa?

3. Jel dovoljno bacit mis sa drugog kata da se razbije, ili da ipak odem malo vise?

Tnx!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Evo bas sam sad provjerio. Imam RX1000 i set point 4.00.126, mouse tilt uredno radi. Isprobao sam u office 2007. Imam i vistu x64 i setpoint je za 64-bitni OS.


Opinion is like an as*hole, everyone has it!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Jel to laptop ili stolno racunalo?

16 godina
moderator
offline
Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Stolno racunalo, evo skidam verziju 4.4 pa cu vidjeti hoce li praviti probleme.


Opinion is like an as*hole, everyone has it!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Moguce je cak da ima veze sa touchpadom, jer nista drugo mi ne pada na pamet. Uglavnom, blokaje sve verzije osim 2.6, a ta ne podrzava OpenOffice. Dapace, nesto sam procita, da cak ima problema i sa Firefoxom, Operom i drugim alternativama, pa onda treba dodat uberOptions. Sve mi se cini da cu ic na Geniusa... Koji im je svima vrag da stavljaju drivere za misa od 50MB??? Pa nuklearka Krsko se vrti na manje memorije!

16 godina
moderator
offline
Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Jeste ogromno, ali nije samo za mis, setpoint podrzava i tastature. Meni zauzima ova verzija oko 7 MB memorije i uredno radi kao i prosla, mozda je bas do touchpada.

p.s. instalacijski file ove 4.4 verzije je 4MB manji od one 4.0 sto sam imao maloprije

 

Opinion is like an as*hole, everyone has it!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2008 19:57 (DrNasty).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Evo, sad instalira 4.4 bez ikakvog problema na stolno racunalo, i radi isto u office2007. Upravo i za njega skidam openoffice, pa cu bas vidit oce li u njemu radit sve opcije kao u 2007. Jos uvik ostaje problem blokiranja misa kad pokusam radit na laptopu. Ama bas mi nista nije jasno, osim cinjenice da je jedina razlika prakticki u postojanju touchpada.

 

16 godina
moderator
offline
Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Mozes li kako disable taj touchpad u winu pa onda vidjeti sljaka li?


Opinion is like an as*hole, everyone has it!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

Evo mali update: Instalira sam OpenOffice na stolno, i radi bocni scrool, ALI drukcije nego u Office 2007. U Office 2007, ako se tilt drzi ulijevo/udesno, onda automatski lagano scroola dok ne dodje do kraja, dok u OpenOffice-u samo se jednom pomakne malo ustranu, i ne trza dok se tilt ne otpusti i ponovo pomakne ustranu, tako da to zivcira, za scroolat treba 5-6 puta "tiltnit" umisto jednom drzat tilt. Toliko sto se tice OO-a.

E sad, sto se tice touchpada, mogu da disableat, ALI u nedoumici sam dali da to ucinim, jer ukoliko u tom trenutku po obicaju zabloka logitech, onda ostajem bez ikakvog misa. Ne mogu se bas sad sitit koja je kombinacija ctrl-ova, shift-ova, alt-ova i strelica da bi tipkovnica odglumila misa, pa cu prije toga to provjerit, da na kraju ne izvisim.

Za danas mi je pun kufer i logitecha i setpointa i takvih banalnih stvari koje se iskompliciraju. Fala na pomoci!

16 godina
neaktivan
offline
Problem: Setpoint driveri za Logitech RX1000

1.Imam MXrevolutiona i setpoint mi nije prepoznavao mis na xp-u (niti jedan setpoint koji sam instaliro)samo pod vistom je radio dok ga nisam odnjeo nazad i dobio novi onda je sve radilo isto tako i sa tipkovnicom

2.Naravno da radi.....sada

3.Baci ga sa visine oko 1m...bice dovoljno:D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice