Problem sa WiFi Misom i Tastaturom (USB Reciever)

poruka: 4
|
čitano: 850
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa WiFi Misom i Tastaturom (USB Reciever)

Ovako imam mis i tastaturu Genius KB-8000X,i USB Reciever mi je stajao ispred kucista i zakacio sam ga nogom i slomio,kada sam otvorio reciever da vidim mozel' se tu sta popraviti vidio sam da je bukvalno na pola slomljen i da od toga nema nista... E sad jel postoji neki univerzalni receiver za genius,posto za Logitech ima onaj Logitech Unifying....Dok za Genius nisam nasao,takodje mi se isto ovo desilo sa Genius GK-100012/K... E sad bukvalno imam 2 tastature i 2 bezicna misa sa kojim ne mogu nista da ne bi kupovao i trecu imal kakvog rijesenja... Imam i MS Cardinal mis imam problem kad ubacim baterije samo trepne onaj senzor crveni dole i ugasi se i tjt. sad gledo sam baterije su 1.5V na njemu pise da trebaju 3V...Ali i ranije sam koristio iste od 1.5V pa su radile....

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa WiFi Misom i Tastaturom (USB Reciev

Gledao na ebay? Vjerujem da to ima za kupiti.....

 

http://us.geniusnet.com/supports/kb-8000x

 

To je ova? Pogledaj odgovor pod 21. Svaki set ili tastatura ima svoj receiver koji je kodiran za tu tastaturu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 13:08 (Torent).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa WiFi Misom i Tastaturom (USB Reciev
Torent kaže...

Gledao na ebay? Vjerujem da to ima za kupiti.....

Sad cu pogledati

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 13:10 (AsibuRS).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa WiFi Misom i Tastaturom (USB Reciev
AsibuRS kaže...
Torent kaže...

Gledao na ebay? Vjerujem da to ima za kupiti.....

 Problem mi je sto nezz sta trebam da kupim,da je Logitech to bi mi vec bilo lakse jer oni imaju onaj Logitech Unifying USB Reciever i jednostavno ga povezes,a sad nezz sta bi trebao kupiti tj da li uopste postoji nesto da mogu povezati to...

 Ocigledno ne mozes. Kodiran za jednu tastaturu i nece pasati od druge. Logi majka....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice