Problem sa zvučnicima na

poruka: 4
|
čitano: 2.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvučnicima

Dakle, instalirao sam kod cure Win 7 na napokon malo unaprijeden rabljenim djelovima komp (maticna Albatron K8NF4X-AM2)

Naime zvuk je necujan,na najglasnije se mora naculiti da bi se ista culo.. Naravno probao sam s prikljucivanjem na razne portove,novim driverima nista nije pomoglo. Zvucnici imaju svoj vlastiti izvor energije iprobao sam ih spojiti na svoje racunalo i rade,naknadno donio sam svoje 2.1 zvucnike kod nje i oni rade tiho takodjer. Njeni zvucnici su neki anonimni bez subwoofera,ali do sada su radili normalno,a ova maticna je imala prije Win7 gore jer znam covjeka od kojeg sam je uzeo i radilo je sve kao po spagi... naskidao sam vec tonu drivera mijenjao u postavkama communicationsa,pretrazio i po googleu,pa molim pomoc. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvučnicima na

Ajd pocnimo od pocetka:

 

Probaj na Contorl Panel/ Hardware And sound i postavi sve ko na slici:

 

 

 

Probaj instalirati Realteck Audio drivers ako vec nisi, pa javi!

Bilo bi dobro probati ako neko ima pci zvucnu karticu da pikne u komp da se vidi jel do drivera ili mozda do same kartice...

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvučnicima na

nazalost nemam bas zvucnih pri ruci da probam ubost.ugl to na slici je sve ucinjeno

 

instalirao sam vec tonu realtek audio drivera :(

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2011 21:59 (TWade).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvučnicima na

Jedino kaj mi jos pada na pamet da mozda ostaju fragmenti nekih starih drivera pa se problem nastavlja kad stavis nove drivere.
Mozda da probas ponovno obrisati sve audio drivere, ocistiti komp sa ccleanerom ili bolje sa reg cleanerom i staviti ponovno po mogucnosti orginalne drivere.

Imas i Driver Sweaper koji je specifican za upravo to, jedino kaj ces morati ic u Safe mod.

 

I kad ides na Device Manager, jel ti je sigurno sve dobro instalirano pod Sound, video and games contorlers ko na slici, ili ipak imas Usklicnik (!) na jednoj od ikona ko npr ja na Bluetoothu?

 

 

Pravi programeri programiraju binarno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice