Razer Destructor vs Roccat Sota

poruka: 29
|
čitano: 5.986
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Dakle, zanima me koja od ove dvije podloge bi više odgovarale Roccat Koneu...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Kako mislis, slagale se s njim u boji?

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota

Ne po boji nego po kvaliteti rada...znaci na kojoj bi kone bolje radio...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota
Viziman kaže...

Ne po boji nego po kvaliteti rada...znaci na kojoj bi kone bolje radio...


Destructor. Jos pitas...

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota

Neznam...nekako si mislim da je Roccat svoj miš prilagodio svojoj podlozi i da bi trealo bolje radit na Soti...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota
Viziman kaže...

Neznam...nekako si mislim da je Roccat svoj miš prilagodio svojoj podlozi i da bi trealo bolje radit na Soti...

 

A Razer je cool, aluminijski prevucen Fractal povrsinom, super oblika, ne prevelik i Razer.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota
Mentalist kaže...
Viziman kaže...

Neznam...nekako si mislim da je Roccat svoj miš prilagodio svojoj podlozi i da bi trealo bolje radit na Soti...

 

A Razer je cool, aluminijski prevucen Fractal povrsinom, super oblika, ne prevelik i Razer.

eto vidis, razeri se i kupuju zato sto su cool i zbog onog znaka, bas kao i apple-oci proizvodi (takoder presvuceni ili napravljeni od aluminija)

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota
mind_challenge kaže...

eto vidis, razeri se i kupuju zato sto su cool i zbog onog znaka, bas kao i apple-oci proizvodi (takoder presvuceni ili napravljeni od aluminija)

 

Nisam ja nista rekao... Ako covjek ima dovoljno novaca da kupi tako skupu podlogu neka ih baci.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
15 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota
Ja imam destructor i nikada problema s njim, a za razliku od appel-a razerove podloge dolaze otkljucane i spremne za svaki mis.
I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota

ma dobra je podloga ali jako riba teflonske podloske od misa...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
14 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota
daj mentaliste malo mi objasni po cemu je to destructor toliko bolja od sote.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota

vec imam destructor i roccat kone i uzasno mi se grebu one teflonske nozice, a namjeravam si kupit roccat kone(+), tako da vidim ocu prodat destructor i kupit si sotu... imam vec i kupca...ili mozda zadrzat destructor...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 23:30 (Viziman).
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota
explorer 4 kaže...
daj mentaliste malo mi objasni po cemu je to destructor toliko bolja od sote.

 

Sve je subjektivno iskreno. Ovakvo pitanje se ne bi trebalo naci na iole ozbiljnijem forumu.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
13 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Evo ja cu ti objasniti podloga je extra sto se svega tice mis klizi super,preciznost na njemu je nevjervatna,takoder je neko spomeno da je presvucena razer fractal povrsinom,bolja je od sote upravo zbog razer fractal povrsine na kojoj mis klizi nevjerovatno i i ima super tracking(sada se nemogu sjetiti nase rijeci jer sam tek ustoSmijeh)Ja ti preporucavam da ides na destructor jer je imam vec oko 2.5-3god.Ali prije nego sto je uzmes moras znati nesto to je vec Viziman reko a da strasno grebe nozice na misu,znaci ako je zelis uzeti moraces biti spreman mijenjati nozice u 1 godini bar jednom,a bilo bi dobro 2.Ali imas jos jedan nedostatak a to da se nakon 2.5-3 izlize pa mis ne ide tako glatko po njoj,a to ko je ima neka prede vrsicama prstiju preko sredine podloge pa onda preko kraja gdje se mis manje bio koristio znati ce o cemu pricam.Ako si spreman mijenjati nozice jednom godisnje i da ti bude 2.5-3 god onda je ovo tvoja podloga.Jer od svih koje sam probo ova je najbolja.A probo sam:roccat sota,roccat sense,razer goliathus control,razer megasoma,razer extmat idt.

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

imao destructor, imao exactmat, zalman mp1000 i jos brdo drugih.

 

iskkreno sa destructorom sam bio super zadvoljan ali kao sta su rekli habalo mi nozice a i sama podloga je nakon 3 mjeseca pocela biti losa nije to vise bilo to..

 

i malo sam trazio sta kupiti a da me zadovolji...

 

ugl pogledaj reviewe ak mi neces vjerovat ali nova killer 2 meni osobno najbolja podloga ikad koju sam probo..

 

http://www.ocmodshop.com/ocmodshop.aspx?a=1453&p=3692

 

imas je u linsku za kupit bar sam je ja tamo kupio, neces pozalit, radilo mi je savrseno sa lachesisom, koneom, mx518, g9, saitek cyborgom i sad sa g500

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

A sto kazete na razer Megasoma... Kakva je ta podloga... jel bolja od destructora..

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

To je subjektivno (koliko toliko) i ukucaj u Google pobogu RAZER XXXX Review i izaci ce ti pa procitaj

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Pozdrav.

 

Frend mi ima DeathAddera(3500DPI), te želi kupit novu podlogu do 160kn.

Igra na dosta low sensu CS 1.6. Dosad je koristio qck mini ali kaže da mu je mala i da želi malo bržu podlogu.

 

Ja sam mu preporučio Roccat Sotu. Podloga mi se čini odličnom, ali muči me jedna stvar. Koliko će ona pojest nožice od miša.

Imam iskustva s jeftinim plastinjarama koje istružu miš u dan, dva.

 

Čitao sam da je površinu od neke granule pa da skroz malo troši nožice. Bi li nožice izdržale godinu dana na njoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Razer Goliathus Control.{#}

Go hard, or go home !
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Destructor vs Roccat Sota
Vapor kaže...

Pozdrav.

 

Frend mi ima DeathAddera(3500DPI), te želi kupit novu podlogu do 160kn.

Igra na dosta low sensu CS 1.6. Dosad je koristio qck mini ali kaže da mu je mala i da želi malo bržu podlogu.

 

Ja sam mu preporučio Roccat Sotu. Podloga mi se čini odličnom, ali muči me jedna stvar. Koliko će ona pojest nožice od miša.

Imam iskustva s jeftinim plastinjarama koje istružu miš u dan, dva.

 

Čitao sam da je površinu od neke granule pa da skroz malo troši nožice. Bi li nožice izdržale godinu dana na njoj.

 

Neka ne uzima neku prebrzu, svi mi imamo iskustva sa odbjeglim podlogama.

13 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Malo sam krivo to prozborio {#}. Uglavnom vidio sam sam na YT par reviewa i primjetio sam da je Roccat Taito dosta brza, ali ipak je cloth podloga(što znači da neće štetit nožicama). Tako da ću mu vjerojatno preporučit Taito, a s ostatkom novca nek me odvede na piće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota
nek uzme roccat sotu.
Taman bio kod prijatelja koji je ima i opet joj se divim po neznam koji put.
vrhunska podloga
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

Ja imam sotu i nakon malo vise od mjesec dana je postala maltene neupotrebljiva jer ne dodiruje podlogu cijelom svojom povrsinom vec samo rubovima.

Srednji dio je dakle izdignut i s vremenom stvar postaje sve gora i gora.

Cak sam je pokusao i zalijepiti za stol ali nije islo.

Cak je i na potpuno novoj vidljivo da se udubljeuje na lagani pritisak tj. da na mjestima ne dodorijue povrsinu.

Problem je u gornjem plasticnom dijelu koji se vrlo brzo deformira.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota
Hmm kod mog prijatelja je već 9 mjeseci i odlična je. A on je barem 5 sati dnevno na kompu.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Destructor vs Roccat Sota

Ono sta je napiso KeyCode, totalno ista stvar i kod mene, i sad npr. kad radim u PS, i treban nesto precizno napraviti, lagano klizim s misom, i onda mi najednom propadne u podlogu ta 2 ili 3 mm gdje je napuhana na sredini, i to je uzasno frustrirajuce. Bio sam jako zadovoljan podlogom na pocetku, ali sad je koma , a imam ju oko8 mjeseci, cak mi se i kod onog udubljenja za ruku, pocela frkati prema nutra sa donje strane, uzas!!!

 

Govorim za ROCCAT Sota!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2011 13:41 (Alfy24).
13 godina
neaktivan
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota
Samo da kazem ako ces uzimat razer destrictor da se vise ne isplati nego bolje je uzeti razer scarab sa 2.0 fractal povrsinom za koju se tvrdi da ce biti dosta bolja nego na destructor.
LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Razer Destructor vs Roccat Sota
scarface797 kaže...
Samo da kazem ako ces uzimat razer destrictor da se vise ne isplati nego bolje je uzeti razer scarab sa 2.0 fractal povrsinom za koju se tvrdi da ce biti dosta bolja nego na destructor.

Jeli scarab otkljucana, da se moze na svim misevima, jel sam bio kupio megasumu i neugodno se iznenadio kad sam shvatio da ju ne mogu koristiti na svojem R.A.T 7... 

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
14 godina
offline
Re: Razer Destructor vs Roccat Sota
Viziman kaže...
scarface797 kaže...
Samo da kazem ako ces uzimat razer destrictor da se vise ne isplati nego bolje je uzeti razer scarab sa 2.0 fractal povrsinom za koju se tvrdi da ce biti dosta bolja nego na destructor.

Jeli scarab otkljucana, da se moze na svim misevima, jel sam bio kupio megasumu i neugodno se iznenadio kad sam shvatio da ju ne mogu koristiti na svojem R.A.T 7... 

To nije krivica podloge, nego tvog miša od 100 jevreja!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
15 godina
offline
Razer Destructor vs Roccat Sota

lol, isprobo sam nekoliko misheva na njoj, niti jedan nije radio, cak ni Roccat kone sa "calibration-om" podloga je "zakljucana"... procito na nekoliko foruma...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice