Razer Electra

poruka: 8
|
čitano: 7.678
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Razer Electra

Pozdrav!

Nabavio sam slušalice Razer Electra, i posjedujem Gigabyte 880GM-UD2H matičnu ploću.

Navedene slušalice imaju opciju priključivanja na uređaj sa 2 kabla: jedan za audio samo, a drugi ima i mic na sebi, ali je sve preko jednog kabla. Na Razerovim stranicama kažu da bi mic radio treba imati uređaj koji ima audio + mic kombinirani jack, ali nigdje nisam uspio naći da li navedena matična ima takav utor ili ne. Uz to sam isporbao sve utore, ali ne radi niti jedan za mic, i samo line out za audio. Stoga pretpostavljam da moja matična to ne podržava. Što bih trbao kupiti i gdje da bi to radilo? (navodno neki razdjelnik ili nešto slično).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razer Electra

Kolko vidim na njihovoj stranici to su obicna dva 3.5mm jacka i to bi moralo sljakat na tvojoj maticnoj . Mikrofon ustekaj u rozni utor , a slusalice u zeleni . Si čačkal po audio postavkama ?

electra electra
Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Razer Electra

Moras namjestiti u softwareu zucne kartice sto ti sluzi kao mikrofon, te u postavkama windowsa namjestiti da ti se to koristi kao defaultni mikrofon.

 

Takoder kod nekih programa tipa xFire, trebas naglasiti u opcijama sto koristis kao mikrofon.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Electra

To su dva kabla odvojena, jedan je samo za glazbu a drugi za glazbu i ima mic na sebi. To su i input i output u jednom kablu.

 

Što se tiće drivera koristim integriranu zvućnu na matičnoj, i za to se koriste realtekovi driveri, u kojima nisam uspio naći postavke za to, možda zato jer imam ukopća mic odvojeni, ali kad nisam imao također nisam vidio nikakve postavke, makar nisam specifićno tražio. Budem pokušao kasnije bez mica odvojenog.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Razer Electra

Jeste uspijeli složiti da i mic. radi. Ja mislim, ubiti siguran sam da za to treba nekakav spliter.

Jer na jednom kablu se nalazi mic i audio. Kada uštekam u mic. ne radi audio i obrnuto...

Zašto je Razer tu fejlao!? Sramota za njih. Tako puno platiti slušalice da na kraju ne bi imao mic-a.

Još daj 30 kn za spliter-.-

 

UPDATE:

 

treba vam ovaj spliter ako želite da vam mic i sound rade istodobno.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 15:57 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razer Electra - Audio/Mic Splitter Adapter
Bernard Huky Hux kaže...

Jeste uspijeli složiti da i mic. radi. Ja mislim, ubiti siguran sam da za to treba nekakav spliter.

Jer na jednom kablu se nalazi mic i audio. Kada uštekam u mic. ne radi audio i obrnuto...

Zašto je Razer tu fejlao!? Sramota za njih. Tako puno platiti slušalice da na kraju ne bi imao mic-a.

Još daj 30 kn za spliter-.-

 

UPDATE:

 

treba vam ovaj spliter ako želite da vam mic i sound rade istodobno.

Pitanje,
Jesi li uspio nabaviti dotični adapter i gdje? Ima li toga u chipoteci?

 

Stavio sam nekoliko varijanti adaptera u privitke, meni je najbolji ovaj prvi sa uključenim kabelom jer je priloženi kabel uz razer electru prekratak (trebala bi biti dva kabela, tj. jedan produžni po potrebi kao kod razer orca slušalica) 

Steam profile --}} http://steamcommunity.com/profiles/76561198003793260
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 10:24 (njezic).
12 godina
neaktivan
offline
Razer Electra

zanima me dali je razer elctra dobra za slusanje pjesama jer sam procito da ima poboljšan bass pa oni koji imaju razer electru neka mi kazu dali je dobra za pjesem?

http://www.instar-informatika.hr/slusalice-razer-electra-gaming-crne/RZ04-00700200-R3M1

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Electra

odlicne su za muziku, jer izoliraju vanjski zvuk i stvara jako duboki bass. Ja ih imam i nisam pogrijesio sto sam ih kupio

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice