ROCCAT kone vs Logitech G700

poruka: 19
|
čitano: 4.762
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Pozdrav svima kao prvo xd

Namjeravam kupit miš i sad se dvoumim između http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi%9A+LOGITECH+G700+Gaming%2C+laserski%2C+be%9Ei%E8ni%2C+5700dpi%2C+crni%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=101506&id_artikl=101.506.147 i http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi%9A+ROCCAT+Kone+Plus%2C+laserski%2C+6000dpi%2C+crni%2C+USB&option=artikl&id_kategorija=101503&id_artikl=101.503.257

 

Više o tim miševima imate na ovim linkovima

http://www.hxgamer.com/index.php?modul=brand_opsirnije&id=370    (( ROCCAT Kone ))

 

http://www.usporedi.hr/testovi/test-logitech-g700  ((Logitech g700)

 

Ljudi, stvarno vas molin, recite šta se više isplati.

12 ROCCAT KonEE
28 Logitech G700
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 21:25 (sanjit).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Ja bi osobno isao na G700, nikad se nisam palio na "gamerske" (iako se g700 reklamira kao takav) miseve.

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Uzmi g700,jbg ja samo Logitecha kupujem pa zato.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Ok. Ajmo dalje pa ću vidit stanje rezultata xD

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Logitech ako ti ne smeta wireless. Ako ti smeta opet G700, pa ga uštekaj :).

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700

Hm, kad vidim da ste za logitech. razlog što fali roccatu?

13 godina
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700
sanjit kaže...

Hm, kad vidim da ste za logitech. razlog što fali roccatu?

Nista, ali bolji je Logi...

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Ništa, ali logi je logi.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

G700 bez razmisljanja, da je u pitanju G500 mozda bi malo razmislio prije kupovine, ovako je situacija drugacija :)

 

PS: Logitech ima sjajnu podrsku, te visok kvalitet izrade :)

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700
sanjit kaže...

Hm, kad vidim da ste za logitech. razlog što fali roccatu?

Kvalitet izrade, ergonomija, vise tipki, wireless(ako ti sta znaci), podrska tj. garancija i sto su ti i ostali rekli, jednostavno Logitech je best buy :D

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
13 godina
neaktivan
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700
NexT_T1 kaže...
sanjit kaže...

Hm, kad vidim da ste za logitech. razlog što fali roccatu?

Kvalitet izrade, ergonomija, vise tipki, wireless(ako ti sta znaci), podrska tj. garancija i sto su ti i ostali rekli, jednostavno Logitech je best buy :D

 

Eto vidiš, svi imaju razlicita misljena.

Meni osobno logitech ne valja zbog tvrdih tipki.

Više preferiram miševe Mekanih tipki, i sa što manje tipki radi prakticnosti, i nakon svega kako mi sjedi u ruci (ergonomija), frend mi ima G9x koji mi super lezi u ruci ali mi je prekrupan tj. prevelik i ima tvrde tipke.

Najbolje ti je ako imas mogucnost da probas kod nekog kako ti misevi leze u ruci i koji ti se više sviđa.

Btw. ako ces uzimat Roccat onda idi na Roccat Kone+ (plus)

jel od silnog proteina smanjila mi se kara,al glavno da je na bicepsu pukla kapilara|||http://www.youtube.com/watch?v=h1KDYOvecl0&feature=player_embedded#at=60|||
14 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

logi je ko što ovi kažu ipak logi, znači da kvaliteta ne dolazi u pitanje, ali ja bi ipak uzeo roccat, zbog toga što je ovaj g700 preglomazan, ako nemaš šapu ko medvjed nemoj ga uzimat

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700

A jbt xd, nemam baš ručetinu. Imam ko normalno dijete od 14 godina xD

16 godina
neaktivan
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700
Brega55 kaže...

Više preferiram miševe Mekanih tipki, i sa što manje tipki radi prakticnosti, i

Svašta...

cola777 kaže...

logi je ko što ovi kažu ipak logi, znači da kvaliteta ne dolazi u pitanje, ali ja bi ipak uzeo roccat, zbog toga što je ovaj g700 preglomazan, ako nemaš šapu ko medvjed nemoj ga uzimat

Manji je nego sto se cini. Ja imam relativno malen dlan pa mi super "leži".

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

A šta reć nego da je g700 dobio novog vlasnika xD. Tocnije, dobiće.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

Logitech G700 il steelseries XAI

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700

Tacno Steelseries je super firma. Ja bi njih odmah posle Logi. Samo imaju lepse tastature nego miseve.

Sta da vam kazem ljudi ovaj G700 smo uboli neverovatan mis. Ona brzina dpi i brzo okretanje scroll tockica su mi funkcije koje mis mora da ima. 

 

Ja imam malo prostora na stolu i mora da bude brz u igri a kada gadjam sa sniperom onda je preosetljiv tako da je to dugme potrebno vrlo za mene.

Super je na G700 sto dugmetom se oteza scrool. A brzina dpi je potrebnija nego svi oni tasteri. Super mis smo uzeli stvarno.

Samo na Steelseries onaj tockic ne obecava bar na slici kada gledam. Gde su mu tasteri za brzinu??? Kosta 80e ipak.

Ako kupujem skup gaming mis ne zelim da imam i jeftin za surf. Mora na jednom da bude sve.

Samo sa ASUS-om MOZE - 2 grafike fabricki neispravne za 3 meseca.(EAH6970+ENGTX580DC II)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2011 11:20 (Vlada011).
12 godina
neaktivan
offline
ROCCAT kone vs Logitech G700

kakvih se gluposti nacitas to je nevjerojatno...

odi isprobaj oba misa u trgovinu i uzmi sta ti pase, neces pogrijesiti.

probao sam oba i kone (ako mozes uzmi kone+) je dosta bolji po osjecaju u ruci ali to je sve dosta subjektivno.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ROCCAT kone vs Logitech G700
Brega55 kaže...

 

Eto vidiš, svi imaju razlicita misljena.

Meni osobno logitech ne valja zbog tvrdih tipki.

Više preferiram miševe Mekanih tipki, i sa što manje tipki radi prakticnosti, i nakon svega kako mi sjedi u ruci (ergonomija), frend mi ima G9x koji mi super lezi u ruci ali mi je prekrupan tj. prevelik i ima tvrde tipke.

Najbolje ti je ako imas mogucnost da probas kod nekog kako ti misevi leze u ruci i koji ti se više sviđa.

Btw. ako ces uzimat Roccat onda idi na Roccat Kone+ (plus)

Boldano nemože bit istina nikako. Nisam probao miš koji ima tako lake tipke za stisnut. Minimalan hod, i minimalan otpor. Kolko se igrača žalilo da s g9x prelako stisnu desni klik i da ih ometa u igri, tj samo naslone prst na njega i zbog malog otpora se stisne.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice