Saitek Pro Flight X-55 Rihno

poruka: 5
|
čitano: 5.074
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Saitek Pro Flight X-55 Rihno

Pozdrav,

 

Dali netko zna dali se ovaj joystick moze kupiti kod nas u HR, nasao sam ga za kupiti u njemackoj i također sam nasao da se kod nas moze kupiti model X-52 ali X-55 nisam jos uspio naci, zna li netko gdje bi se mogao kupiti?

 

http://www.saitek.com/uk/prod/x55.html <-- ovo je njihova stranica

Ovako, naime slucajno sam zaboravio na kojem mailu sam se registirao na accu Skillzor69, pa sada sam morano novi radit
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Saitek Pro Flight X-55 Rihno

www.gameshop.com.hr

 

Kupio sam od njih X-55 Rhino, kao i Pro Flight Combat rudder pedale. Nikakvih problema. Imaju i mogućnost plaćanja pouzećem, tako sam i ja uzeo. Došlo za 3 dana. Dođe obavijest, odeš na poštu, platiš na pošti i preuzmeš paket.

 

Ako nekoga zanima X-55, mogu stavit fotke, Joytester, odgovorit na pitanja i sl.

 

Btw, u procesu sam izrade nosača za hotas, pa dok bude gotovo stavim fotke i ostale informacije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2014 17:15 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Saitek Pro Flight X-55 Rihno

Evo, glavnim dijelom dovršeni nosači za hotas. Fale još okovi za extra krutost, rupe za kablove u vertikalnim drvenim plohama, crni lak i još možda neke sitnice. Dimenzije iste kao i Joylock gaming bracket, osim što je baza 1 cm kraća kod mene.

 

Funkcionira fenomenalno.

 

Kad dovršim, stavim fotke finalnog proizvoda. Na kraju će me sa svim materijalom koštati nekih 180 kuna.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 22:25 (FLes).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Saitek Pro Flight X-55 Rihno

Otvorih novu temu u podforumu samogradnja, mislim da tamo više paše jer se ne tiče samo X-55.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Saitek Pro Flight X-55 Rihno
FLes kaže...

Evo, glavnim dijelom dovršeni nosači za hotas. Fale još okovi za extra krutost, rupe za kablove u vertikalnim drvenim plohama, crni lak i još možda neke sitnice. Dimenzije iste kao i Joylock gaming bracket, osim što je baza 1 cm kraća kod mene.

 

Funkcionira fenomenalno.

 

Kad dovršim, stavim fotke finalnog proizvoda. Na kraju će me sa svim materijalom koštati nekih 180 kuna.

 

 

 Izgleda izvrsno, čestitam :)

 

p.s.

Kako ti se čini taj HOTAS, i ja sam si ga možda mislio ubost. Jedino me onda jedan review na youtubeu pokolebao pa sad nisam više siguran...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 10:26 (MBuda).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice