Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.650.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

MH751 nema USB zvučnu, MH752 ima, to im je jedina razlika. Oboje su rebrand Takstar Pro82 slušalica s dodanim mikrofonom.

HyperX Cloud (X, pro, II, alpha) se razlikuju u korištenim bojama i opremi koju dobiješ, Alpha nešto malo modificirani driveri (da ne kažem magneti), II dolazi s USB zvučnom. Svi su rebrand/modifikacije Takstar Pro80 slušalica.

Pro82 je noviji od Pro80, ima manje drivere (40mm naspram 53mm) i nešto bolju zvučnu sliku.

Ako si competitive i imaš izvrstan sluh, CM su bolji izbor, ako ne onda je i Cloud OK.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
6 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sennheiser game one ili zero ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Gledam Roccat Score slušalice i sad malo uspoređujem cijene i i vidim na amazonu i roccatovoj stranici koštaju oko 70€ a u hrvatskoj oko 40€ pa me zanima u čemu je kvaka? 

15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Danas sam uzeo Steelseries Arctis 7 u Sancta domenici. Nisam još stigao odigrat neku igru, ali trenutno neki dojam:

+ Jednostavnost, spojio sam ih jako brzo i sve je funkcioniralo

+ Podešavanje visine mi je fora, mislio sam da mi neće pasati i da će mi biti male ali su baš dobre

+ Zvuk

+ Premium feel i dizajn

- 7.1 mi djeluje kao da bi mogao biti bolji

- nema bluetooth da se mogu i na mobitel bežično

- ear pads su mi fora izrade ali nekako manji pa nije toliko udobno kad ih duže nosim

 

E a sad usporedba u odnosu na Plantonics gamescom 780 koje imam preko 5 godina:

+ Kvaliteta izrade osjetno bolja, plantonics 780 mi je pukao 2 dan korištenja pa sam "lemio" plastiku

- možda ne djeluje na prvu, plantronics 780 su mi puno udobnije, lakše i prekrivaju cijelo uho

- 7.1 zvuk mi je tu negdje (nisam još probao u igri nego na testovima), nezgodno za procjeniti ali mi je djelovalo čak da je bolje na plantronics slušalicama (kažu da one inače imaju jako dobar 7.1)

- generalno ne osjećam veći pomak u kvaliteti zvuka, visoki u pjesmama mi se čini malo bolji, bass je tu negdje, malo je drugačiji

 

Možda se još trebam proigrat sa postavkama, odigrat koju igru i onda ću imati još točnije informacije ali to je prvi dojam.

Unatoč nedostacima, generalno sam zadovoljan.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 0:42 (markoal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
MasterYX kaže...

Isplati li se kupiti u Linkus HyperX Cloud Stinger Wireless za 280kn na BF? Ima li itko iskustva s njima?

 I, jesi uzeo? Kakve su?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

koje surround slušalice sa optičkim ulazom do 1000 kn nabaviti ?

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Inače, da se nadovežem za Steelseries Arctis 7.
Igrao sam se sa postavkama, njihov program je dosta loš za kvalitetu zvuka, slušalice kao takve su jako dobre i daleko bolji zvuk sam postigao sa equalizer apo (Peace) programom, sve mi je na defaultu a puno bolji zvuk. 
Nakon dužeg korištenja su mi isto ok, nisu zapravo neudobne na duže staze koliko sam mislio da će biti nakon što sam paralelno testirao svoje stare Gamescom 780.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imam pitanje. Uzeo sam u SD Arctis 7 slusalice za BF preko webshopa. Stigle su mi u ponedjeljak i odmah sam primjetio da mi nekako nije jednaka glasnoca zvuka na obje strane, no to je bio test samo na poslu na brzaka spojene slusalice na mob.

 

Jucer i prekjucer navecer testiram doma i bas se vidi da nije jednak balans. Npr. igram wargame ili modern warfare i tocno se osjeti razlika da se lijeva strana cuje puno glasnije od desne. Probao sam i bez drivera dok su spojene na mob, preko kompa sa driverima, sa i bez DTX-a i u svakom slucaju je lijeva strana glasnija. To je dosta iritantno i sad lagano zalim sto sam ih kupio. Cak niti njihov softver nema opciju podesavanja balansa, tak da i ta mogucnost otpada.

 

Sad me zanima sto napraviti. Imam li ono pravo da vratim unutar 14 dana bez ikakvog razloga, dal da reklamiram pa trazim druge slusalice, nesto trece?

 

EDIT:

Moguce da je nesto skroz drugo problem. Dodem s posla danas, odem jos jednom poslusat nesto prije nego krenem tipkat reklamaciju i primjetim da razlika vise nije tolika. Krenem mrdat slusalice dok su na glavi i skuzim da zapravo sama pozicija slusalica igra dosta veliku ulogu u tome, kao da uho blokira zvuk na neki nacin ako ta slusalica nije u nekoj odredenoj poziciji. Budem se jos malo igrao s ovim pa cu vidjet koliko ce mi to biti iritantno. Slusalice su po meni najudobnije koje sam do sada imao, pa ih se ne bi bas samo tako rijesio i isao traziti nekaj novo (i dalje zalim sto RIG 800HD nisu bile na nekom popustu)

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 17:48 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Grozni_Zabac kaže...
 

Sad me zanima sto napraviti. Imam li ono pravo da vratim unutar 14 dana bez ikakvog razloga, dal da reklamiram pa trazim druge slusalice, nesto trece?

 

Pa vrati ih, naravno. Nek posalju druge ili vrate pare

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

A što bude kada okreneš strane, staviš naopako? Bilo je slučajeva da su ljudi imali problem sa sluhom a optužili slušalice.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sa sluhom nije sigurno problem posto je koristim druge slusalice na poslu i tamo je sve OK. A kad ove okrenem, onda se "desna" strana cuje glasnije, tako da je definitivno do slusalica.

15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Može BestBuy preporuka headseta po cjenovnim razredima -300, -400, -500 kn u domaćim (WEB) trgovinama(većinom za LOL i TF2)?

 

Morati ću dobro razmisliti što uzeti jer moram uzeti dva komada (sinovima), pa će mi 1000 kn biti veliki udarac na kućni budget.

Kako je BF prošao, mislite li da će pred Božić opet biti kakvih akcija/popusta, da se strpim do tada, nije mi hitno?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 14:14 (Matozan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Matozan kaže...

Može BestBuy preporuka headseta po cjenovnim razredima -300, -400, -500 kn u domaćim (WEB) trgovinama(većinom za LOL i TF2)?

 

Morati ću dobro razmisliti što uzeti jer moram uzeti dva komada (sinovima), pa će mi 1000 kn biti veliki udarac na kućni budget.

Kako je BF prošao, mislite li da će pred Božić opet biti kakvih akcija/popusta, da se strpim do tada, nije mi hitno?

 

Strpi se, vjerojatno će biti nešto (uvijek bude). Ako zbog garancije ne zelis izvana naručivat, Logitech ima vrhunski tech support za cijelu europu i rješavaju stvari brze nego nasi, a na amazonu redovno budu na dobrom popustu. :)

13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ima li koji dobar servis slusalica u Splitu? Dobio sam od Sonus arta info samo za poslat u ZG u KBZ electronic, ali tamo se nemoze doc do nikoga na telefon.

 

Imam Audio Techica ATH-AG1 kojima se sam od sebe poceo guliti/mrviti kabel, a ni "koža" na slusalicama nemoze izdrzat pola godine da se ne pocne raspadat. Sto je najgore koriste se mozda 2 puta mjesecno.

U reklamaciji su vec jednom mjenjali kušincice, koji su jos gori od originalnih.

Zajeb
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kakav trash od slušalica su oni upakirali za premium cjenu,mislim da je bio 2k? kuna headset...bacio sam pogled na amazon revjuove i dobrano su ga ispljuvali.Ovoga se nebi ni Razer posramio u najboljim danima.

15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Grozni_Zabac kaže...

Imam pitanje. Uzeo sam u SD Arctis 7 slusalice za BF preko webshopa. Stigle su mi u ponedjeljak i odmah sam primjetio da mi nekako nije jednaka glasnoca zvuka na obje strane, no to je bio test samo na poslu na brzaka spojene slusalice na mob.

 

Jucer i prekjucer navecer testiram doma i bas se vidi da nije jednak balans. Npr. igram wargame ili modern warfare i tocno se osjeti razlika da se lijeva strana cuje puno glasnije od desne. Probao sam i bez drivera dok su spojene na mob, preko kompa sa driverima, sa i bez DTX-a i u svakom slucaju je lijeva strana glasnija. To je dosta iritantno i sad lagano zalim sto sam ih kupio. Cak niti njihov softver nema opciju podesavanja balansa, tak da i ta mogucnost otpada.

 

Sad me zanima sto napraviti. Imam li ono pravo da vratim unutar 14 dana bez ikakvog razloga, dal da reklamiram pa trazim druge slusalice, nesto trece?

 

EDIT:

Moguce da je nesto skroz drugo problem. Dodem s posla danas, odem jos jednom poslusat nesto prije nego krenem tipkat reklamaciju i primjetim da razlika vise nije tolika. Krenem mrdat slusalice dok su na glavi i skuzim da zapravo sama pozicija slusalica igra dosta veliku ulogu u tome, kao da uho blokira zvuk na neki nacin ako ta slusalica nije u nekoj odredenoj poziciji. Budem se jos malo igrao s ovim pa cu vidjet koliko ce mi to biti iritantno. Slusalice su po meni najudobnije koje sam do sada imao, pa ih se ne bi bas samo tako rijesio i isao traziti nekaj novo (i dalje zalim sto RIG 800HD nisu bile na nekom popustu)

 Tek sam sad vidio poruku ali da, to sam i ja primjetio, igra ti ulogu i ako ti je jedno uho različito od drugog, a vjerojatno je iako ne izgleda tako. Meni se tako činilo da je desna strana za nijansu glasnija od lijeve ali znao sam do čega je jer mi je drugačije sjedalo na to uho pa bi samo malo namjestio da mi drugačije paše. Također namjesti onu traku iznad, na početku sam je skroz opustio ali tek kad sam malo stegao i namjestio nisam to više primjećivao.
Evo nakon dužeg korištenja, meni su slušalice super, svaki put kad ih stavim imam osjećaj kvalitetnog hardwarea. Za software, obavezno probaj apo equalizer + peace (UI).

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
nhooydz kaže...
Matozan kaže...

Može BestBuy preporuka headseta po cjenovnim razredima -300, -400, -500 kn u domaćim (WEB) trgovinama(većinom za LOL i TF2)?

 

Morati ću dobro razmisliti što uzeti jer moram uzeti dva komada (sinovima), pa će mi 1000 kn biti veliki udarac na kućni budget.

Kako je BF prošao, mislite li da će pred Božić opet biti kakvih akcija/popusta, da se strpim do tada, nije mi hitno?

 

Strpi se, vjerojatno će biti nešto (uvijek bude). Ako zbog garancije ne zelis izvana naručivat, Logitech ima vrhunski tech support za cijelu europu i rješavaju stvari brze nego nasi, a na amazonu redovno budu na dobrom popustu. :)

Da, radi garancije bih radije uzeo u nas, pa trebam prijedloge koje headset-ove u navedenim cjenovnim razredima da gledam.

Logitech je dobar ili ima "specijaliziranijih" proizvođača koje trebam gledati?

Ako bi trebao naručivati iz vana, htio bih da mi narudžba dođe prije Božića (očekujem relativno brzu dostavu), za Božićni poklon.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Matozan kaže...
Matozan kaže...

Može BestBuy preporuka headseta po cjenovnim razredima -300, -400, -500 kn u domaćim (WEB) trgovinama(većinom za LOL i TF2)?

 

Morati ću dobro razmisliti što uzeti jer moram uzeti dva komada (sinovima), pa će mi 1000 kn biti veliki udarac na kućni budget.

Kako je BF prošao, mislite li da će pred Božić opet biti kakvih akcija/popusta, da se strpim do tada, nije mi hitno? 

Da, radi garancije bih radije uzeo u nas, pa trebam prijedloge koje headset-ove u navedenim cjenovnim razredima da gledam.

Logitech je dobar ili ima "specijaliziranijih" proizvođača koje trebam gledati?

Ako bi trebao naručivati iz vana, htio bih da mi narudžba dođe prije Božića (očekujem relativno brzu dostavu), za Božićni poklon.

 

To nisu cjenovni razredi, to je jedan cjenovni razred.

 

Ne gledaj Logitech, Corsair, Razer i slične; uglavnom o zvuku znaju isto kao i proizvođači suncobrana i opančari.

 

U toj kategoriji najbolji izbor su ti:

- Cooler Master MH751 [rebrand Takstar Pro82 slušalica s dodanim mikrofonom]

- Cooler Master MH752 (751 s USB zvučnom)

- Kingston HyperX Cloud (Pro, II, Alpha, Core, ...) [rebrand QPAD QH91 koje su pak rebrand Takstar Pro80 slušalica] - pojedini Cloudi se razlikuju u izgledu i opremi koja se dobije.

 

Pro80 ima starije 53mm drivere dok Pro82 ima novije 40mm. Pro82 malo bolje zvuči.

 

Ako bi išao na npr Cloud II, onda možeš uzeti različite boje pa da sinovi znaju koji je čiji.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
Matozan kaže...
 

To nisu cjenovni razredi, to je jedan cjenovni razred.

 

 

U toj kategoriji najbolji izbor su ti:

- Cooler Master MH751 [rebrand Takstar Pro82 slušalica s dodanim mikrofonom]

- Cooler Master MH752 (751 s USB zvučnom)

- Kingston HyperX Cloud (Pro, II, Alpha, Core, ...) [rebrand QPAD QH91 koje su pak rebrand Takstar Pro80 slušalica] - pojedini Cloudi se razlikuju u izgledu i opremi koja se dobije.

 

Pod Core misliš na Stinger Core?

Sve što si naveo su oko 600 i više Kuna, ima li što jeftinije 300-500 kn, a da su koliko-toliko kvalitetne?

Vrijede li što Plantronics, koji model?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 10:47 (Matozan).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Matozan kaže...

Pod Core misliš na Stinger Core?

Sve što si naveo su oko 600 i više Kuna, ima li što jeftinije 300-500 kn, a da su koliko-toliko kvalitetne?

Vrijede li što Plantronics, koji model?

 Ne mislim na Stinger Core nego Cloud Core (koji se više ne proizvodi ali još ga bude u prodaji).

 

Vidi ga, Cloud za 375 Kn i to ne Stinger nego baš puni.

https://www.instar-informatika.hr/slusalice-kingston-hyperx-gaming-cloud-xbox-licensed-black-53mm-drivers-35mm-jack-microphone-ean-740/HX-HS5CX-SR/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

191x7 

 

 Pro82 malo bolje zvuči.

 

 

 Moram se uključit kad ovo pročitam jer sam ima obje vrste slušalica i ovo je neistina koju stalno provlačiš.

Da bi nešto sa sigurnošću konstatira i dijelia savjete onda moraš nešto osobno isprobat, a ne pročitat na netu.

 

Cloud Alpha imaju bolji zvuk od CM mh751, međutim i skuplje su.

Mh751 su također odlične slušalice tako da bi njih osobno preporučia jer su bolji value.

najseksi
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 11:26 (mostsexy).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
mostsexy kaže...

 Moram se uključit kad ovo pročitam jer sam ima obje vrste slušalica i ovo je neistina koju stalno provlačiš.

Da bi nešto sa sigurnošću konstatira i dijelia savjete onda moraš nešto osobno isprobat, a ne pročitat na netu.

 

Cloud Alpha imaju bolji zvuk od CM mh751, međutim i skuplje su.

Mh751 su također odlične slušalice tako da bi njih osobno preporučia jer su bolji value.

 To što ih imaš i tebi bolje zvuče Alpha ne znači da je univerzalno tako. Ne kažem da tebi nisu bolje Alpha. MH751 imaju bolji frekvenciji odziv i više su linearne (manje basa).

Vjerujem da razlika nije drastična.

 

Nego, da se nadovežem na moj prethodni odgovor (na poslu sam pa sam bio ometen - morao nabrzaka objaviti).

Hoću reći da i obični Cloud Stinger može proći, ok je - samo je više plastike pa je manje trajan.

 

Inače, Cloud obični je kategorija 500 Kn, Stinger je bio 300-400, ne znam zašto su cijene skočile.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
mostsexy kaže...

 Moram se uključit kad ovo pročitam jer sam ima obje vrste slušalica i ovo je neistina koju stalno provlačiš.

Da bi nešto sa sigurnošću konstatira i dijelia savjete onda moraš nešto osobno isprobat, a ne pročitat na netu.

 

Cloud Alpha imaju bolji zvuk od CM mh751, međutim i skuplje su.

Mh751 su također odlične slušalice tako da bi njih osobno preporučia jer su bolji value.

 To što ih imaš i tebi bolje zvuče Alpha ne znači da je univerzalno tako. Ne kažem da tebi nisu bolje Alpha. MH751 imaju bolji frekvenciji odziv i više su linearne (manje basa).

Vjerujem da razlika nije drastična.

 

 Ali znaci da je tako jer si ti procitao negdje na netu nesto,a osobno ih nisi oprobao i stalno tako komentiras,a ne virujem uopce da si ih toliko pronosa na glavi niti da imas tako osjetljive usi da bi znao i primjetio tako sitne razlike u slusalicam koje su po cijeni u 100-50kn razlike jer je sve to umalo.

Neko osobno voli jaci bas,neko manje basa da su jaci drugi zvukovi itd...a vecina smo ovdje amateri koji samo seru da im treba nesto ultra super duper i dobro za igrat igrice...kao da je nesto vrlo bitno pa ce ti utjecat na KD ili sta ja znam vec.

 

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 Ne mislim na Stinger Core nego Cloud Core (koji se više ne proizvodi ali još ga bude u prodaji).

 

Vidi ga, Cloud za 375 Kn i to ne Stinger nego baš puni.

https://www.instar-informatika.hr/slusalice-kingston-hyperx-gaming-cloud-xbox-licensed-black-53mm-drivers-35mm-jack-microphone-ean-740/HX-HS5CX-SR/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 I ja sam razmišljao između tih slušalica i Cloud Alpha (trenutno malo izvan budžeta jer mi je 500kn gornja granica), zanima me par stvari

-hoće li biti osjetnih razlika ako slušalice koristim za PC?

-je li potreban vanjski adapter pošto slušalice imaju malo jaču impendanciju (60 Ohma)

-isplati li se čekati popuste za Božić kad će Cloud Alpha biti vjerojatno 500kn ili manje i uzeti te?

 

Hvala!

Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

koji headset uzeti do 1000kn sto preporucate??.....gleda sam Steelseries Arctis 7 i izgledaju mi ok,a ima li jos nesto slicno,a da je ok ili mozda i bolje za tu lovu

lol123Ipe77HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav ekipa

Zanima me koje bi slusalice za fps gaming i glazbu preporucili do cca 100e? Prvi pick mi je CoolerMaster MH751, a naletio sam i na Beyerdynamic DT770 PRO (80/250ohm) za 120e, pa me zanima sto mislite da bi bilo bolje u mom slucaju?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 23:05 (nme).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Krunoo7 kaže...
191x7 kaže...

 Ne mislim na Stinger Core nego Cloud Core (koji se više ne proizvodi ali još ga bude u prodaji).

 

Vidi ga, Cloud za 375 Kn i to ne Stinger nego baš puni.

https://www.instar-informatika.hr/slusalice-kingston-hyperx-gaming-cloud-xbox-licensed-black-53mm-drivers-35mm-jack-microphone-ean-740/HX-HS5CX-SR/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 I ja sam razmišljao između tih slušalica i Cloud Alpha (trenutno malo izvan budžeta jer mi je 500kn gornja granica), zanima me par stvari

-hoće li biti osjetnih razlika ako slušalice koristim za PC?

-je li potreban vanjski adapter pošto slušalice imaju malo jaču impendanciju (60 Ohma)

-isplati li se čekati popuste za Božić kad će Cloud Alpha biti vjerojatno 500kn ili manje i uzeti te?

 

Hvala!

 Ne, sve su to za PC. Za Xbox piše samo zbog izbora boja/izgleda.

 

Nije nužna bolja zvučna, ali je svakako preporučena.

 

Ne vjerujem da će za Božić nijedan Cloud imati popust. Za Božić popust imaju loše stvari i ono što trgovini dugo stoji.

 

Ipe77 kaže...

koji headset uzeti do 1000kn sto preporucate??.....gleda sam Steelseries Arctis 7 i izgledaju mi ok,a ima li jos nesto slicno,a da je ok ili mozda i bolje za tu lovu

Cloud Alpha. 

 

nme kaže...

Pozdrav ekipa

Zanima me koje bi slusalice za fps gaming i glazbu preporucili do cca 100e? Prvi pick mi je CoolerMaster MH751, a naletio sam i na Beyerdynamic DT770 PRO (80/250ohm) za 120e, pa me zanima sto mislite da bi bilo bolje u mom slucaju?

 DT770 su bolji izbor ako imaš dobru zvučnu ili smo/dac. Model od 80 Ohma još nekako i može baš integriranu zvučnu ako imaš dobar sluh, ali od 250 nikako.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

191x7 Hvala na savjetu... Zanima me dal bi mi Sound Blaster Z PCIe kartica bila ok za dt770?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 0:52 (nme).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
nme kaže...

191x7 Hvala na savjetu... Zanima me dal bi mi Sound Blaster Z PCIe kartica bila ok za dt770?

 Da, čak i za 250 Ohm model. Imaš tu karticu, ili?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
nme kaže...

191x7 Hvala na savjetu... Zanima me dal bi mi Sound Blaster Z PCIe kartica bila ok za dt770?

 Da, čak i za 250 Ohm model. Imaš tu karticu, ili?

 Nemam još :D Istrazivao sam prije cca pola godine i to mi se cinilo kao bolja/povoljnija opcija za moje potrebe nego externi DAC

EDIT: Na kraju sam uzeo dt990 250ohm i Sound Blaster Z

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2019 19:06 (nme).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice