Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.660.015
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Hvala svima što sudjeluju ovdje u komentarima, da nema vas opet bih kupio neko smeće tipa Razer.

Iznenadilo me izgled kutije (užitak ju je otvarati, fura se na aktovku, doslovce) i crna platnena vreća za spremiti slušalice ako se negdje putuje.

Prvoklasno šivano, sve metalno a lagano, memorijska pjena i svi kablovi plus slušalice se odvajaju po potrebi.

Oduševljen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2018 0:34 (HaM).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

https://iservice.hr/proizvod/slusalice-redragon-ceto-h110/

 

Do 200kn mogu bolje? Ako mogu, može preporuka (iz vana može isto ali da me 200kn izađu max)

0 Dobre su
3 Može bolje za taj novac
https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Možda ovako nešto

 

Klik

 

 

8 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

nece mi na usb dongleu na cloud 2 pojacavat ni stisavat volume..jel se tko susreo sa tim problemom ? 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Zamolio bi za pomoc oko wireless slusalica, ove dve su mi zapale za oko;

 

1. https://www.links.hr/hr/slusalice-logitech-gaming-g933-artemis-spectrum-7-1-crne-wifi-100506689

 

 

2. https://www.links.hr/hr/slusalice-sennheiser-hd-4-50-bt-bezicne-bt-crne-100506902

 

Ili mozda neke trece ako imate neku preporuku? Izmedu ovih navedenih je razlika u 200 kna stim da sennheieserove nemaju mikrofon pa bih onda morao uzimat i neki mikrofon sastrane.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
haydara kaže...

Zamolio bi za pomoc oko wireless slusalica, ove dve su mi zapale za oko;

 

1. https://www.links.hr/hr/slusalice-logitech-gaming-g933-artemis-spectrum-7-1-crne-wifi-100506689

 

 

2. https://www.links.hr/hr/slusalice-sennheiser-hd-4-50-bt-bezicne-bt-crne-100506902

 

Ili mozda neke trece ako imate neku preporuku? Izmedu ovih navedenih je razlika u 200 kna stim da sennheieserove nemaju mikrofon pa bih onda morao uzimat i neki mikrofon sastrane.

 

 

 

 

 Steelseries Arctis 7 (scroll dolje, krecu se oko 1000-1100 kn), koristim ih vec pola godine, prezadovoljan. Udobne, dobar zvuk i baterija dobro drzi.

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz tražim slušalice s mikrofonom po mogućnosti bežične i jeftine. Kvaliteta zvuka mi nije jako važna nego je ergonomija. Imam trenutno neki ednet jeftilen koji mi strašno gnječi uši, nakon 1-2 h postane fakat nepodnošljivo, a bojim se bacat pare na nove on ear ili over ear slušalice da ne ispadne ista stvar.

 

Također ako netko zna ak ima neki dućan u ZG gdje daju da se isproba, bio bi zahvalan

 

Edit: sorry zaboravio sam budžet je 100€

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 21:48 (Zekapeka42).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,

Imam Steelseries Siberiu V2 već jedno 7 godina, prezadovoljan sam što se tiče laganosti slušalica i udobnosti, ali već mi lagano nekad prekida desna slušalica i spužva se kida. Sad vidim da sancta domenica ima akciju 25% na sve SS proizvode pa me zanima jel još uvijek Siberia 200 best buy (450 kn) i vrijedi li se potegnuti do 712 kuna za Siberiu 350? Ili pored ovoga ima neke druge slušalice u ovom rangu ali da su lagane i udobne kao Siberia jer ih nekad znam nositi i po 12 sati na dan?

Unaprijed hvala na odgovoru :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
avira159 kaže...

Pozdrav,

Imam Steelseries Siberiu V2 već jedno 7 godina, prezadovoljan sam što se tiče laganosti slušalica i udobnosti, ali već mi lagano nekad prekida desna slušalica i spužva se kida. Sad vidim da sancta domenica ima akciju 25% na sve SS proizvode pa me zanima jel još uvijek Siberia 200 best buy (450 kn) i vrijedi li se potegnuti do 712 kuna za Siberiu 350? Ili pored ovoga ima neke druge slušalice u ovom rangu ali da su lagane i udobne kao Siberia jer ih nekad znam nositi i po 12 sati na dan?

Unaprijed hvala na odgovoru :)

 U toj kategoriji imaš Kingston HyperX Cloud seriju, s njima ne možeš pogriješiti.

Twitter: @191x7
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

ima li netko sugestiju di ima nabavit bezicne RF slusalice za oko 100kn? Nalazim samo bluetooth za tu cifru, rf bash i ne vidim u ponudi?

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Jel smatrate da Arctis 7 su dobre wireless gaming slusalice akoo cu ih korisiti i na PC i na PS4??

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz,

 

moze preporuka za neke dobre gaming slusalice, bitno mi je da je mikrofon kvalitetan, da nema sumova i da je cist glas. Cijena od 300-350 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Protegni se do nekog modela iz Kingston HyperX Cloud serije.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav!

Ako mi netko moze pomoci.

Da ne moram placat postarinu i narucivati sa webshopa (osim ako cijenovno se ne isplati), otisao bih do linksa jer cu si svakako tamo kupiti tipkovnicu i miskovnicu pa bih trebao i neke gaming slusalice koliko god mogu biti za taj novac. Odlucio sam da bih dao oko 200kn do 300kn, a maksimalno 350 ako se moze nesto stvarno bolje dobit u tom rangu. Stvarno vise ne planiram dati za njih.

Pa eto, ako netko moze pogledati malo - ovdje je link kod linksa, a ako netko ima nesto bolje da cijenovno ulazi u tu kategoriju sa postarinom, bio bih zahvalan.

 

HVALA UNAPRIJED!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nitko ništa? 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

koliko ja mogu isfilitrirati, ove i ove bi valjalo poslusati...trust brend je kinez, ali imam njihov bluetooth adapter, te tipkovnicu i misha i sve radi bez greske, dok je genius tata mata na podrucju zvuka za komp vec ohoho...poslusaj obje pa vidi...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Opet ovaj tikvan sa glupim preporukama. 

Genius tata mata pc zvuka. O kriste dragi. Trust tipkovnicu posjeduje i na osnovu toga preporučuje slušalice.

Imaš cloud stinger za 400kn ili se protegni do cloud hyperx pro oko 550kn.

Možeš procunjat njuškalom pa za 350kn dobit cloud core koje su identične ovima gore navedenim pro. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
acmilan2 kaže...

Pozdrav!

Ako mi netko moze pomoci.

Da ne moram placat postarinu i narucivati sa webshopa (osim ako cijenovno se ne isplati), otisao bih do linksa jer cu si svakako tamo kupiti tipkovnicu i miskovnicu pa bih trebao i neke gaming slusalice koliko god mogu biti za taj novac. Odlucio sam da bih dao oko 200kn do 300kn, a maksimalno 350 ako se moze nesto stvarno bolje dobit u tom rangu. Stvarno vise ne planiram dati za njih.

Pa eto, ako netko moze pogledati malo - ovdje je link kod linksa, a ako netko ima nesto bolje da cijenovno ulazi u tu kategoriju sa postarinom, bio bih zahvalan.

 

HVALA UNAPRIJED!

Potpisujem za stinger koje je kolega gore spomenuo, nisam osobno isprobao al čujem dobra mišljenja. Znam da ti je izvan budžeta al probaj malo uštedit il uzmi obročno plaćanje (kolko znam links ima dosta dobre opcije za obročno plaćanje). I btw gore si spomenuo za web cijena na linksovoj stranici, isplati ti se uzet s weba i stavit opciju preuzimanje u poslovnici. Tako nećeš platiti poštarinu, do dućana ovako i onako moraš a uštedio si 20-30kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 11:50 (death_zombi).
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Hvala svima na pomoci, uzeo sam Kingston HyperX Cloud Core.

Kovačić
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
acmilan2 kaže...

Hvala svima na pomoci, uzeo sam Kingston HyperX Cloud Core.

 

Posjedujem iste.

Odlične slušalice za malo para.

Svemirski bolje od one skalamerije trusta i genius što ti je predložio kolega Gorstak.

 

6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

jos da si ikad isprova doticne da tako nes mos rec di bi ti bio kraj...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Gorstak79 kaže...

jos da si ikad isprova doticne da tako nes mos rec di bi ti bio kraj...

 

A šta si ti to isproba pa si glavni savjetnik šta god neko kupuje ?

Koje dotične ?

Imam Cloud Core skoro 2 godine i ne moram isprobat ta govna koja si mu linkao da bi znao da su Cloudice za 3 koplja po svemu bolje od njih.

Već ti je više puta rečeno, mani se preporuka čovječe božiji, jer kako bi prekodrinski susjedi rekli, "ne znaš di biješ".

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Silent horror1992 kaže...
A šta si ti to isproba pa si glavni savjetnik šta god neko kupuje ?

Koje dotične ?

Imam Cloud Core skoro 2 godine i ne moram isprobat ta govna koja si mu linkao da bi znao da su Cloudice za 3 koplja po svemu bolje od njih.

Već ti je više puta rečeno, mani se preporuka čovječe božiji, jer kako bi prekodrinski susjedi rekli, "ne znaš di biješ".

 

 

Nisam isprova ni jedne ni druge, no cisto sumnjam da i trust i genius kostaju 50 Eur zato sto su srot, a to je bila cifra do koje je covjek rekao da bi ishao. Ne sumnjam ja da je mecka bolja od renola, no i za renole ima kupaca, i to cak budu zadovoljni kupljenim....prije nego krenes srat po necemu, uvjeri se da je govno...a sluske mu nisam ni preporucio da ih kupi nego da ih poslusa, a da je to napravio, i cuo 7.1 zvuk za razliku od cloudovog sterea, mozda bi coek prije kupio one...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Gorstak79 kaže...

cuo 7.1 zvuk za razliku od cloudovog sterea, mozda bi coek prije kupio one...

 

7.1 za 300kn i to od genius hahaha

De lupi si šamar i odi spavat.

6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Silent horror1992 kaže...
7.1 za 300kn i to od genius hahaha

De lupi si šamar i odi spavat.

 

tako si doma razgovaraj, a ne samnom, mulchino...

 

ove su jos jeftinije https://edigital.hr/gamer-slusalice/spirit-gamer-slusalice-elite-h70-white-71-mikrofon-p488346?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://edigital.hr/gamer-slusalice/spirit-gamer-slusalice-xpert-h100-71-crna-crvena-p488347?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

tako da ne sumnjam da je trust i genius pristojan zvuk, ali isto triba poslusat...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

trust i genius slusalice su plasticni drlog, a 7.1 je softverski gimmick koji sjebe zvuk i daje privid prostornosti. Ja sam uvijek od toga da radije igras na slusalicama koje dobijes uz mobitel dok ne skupis pare za nesto sto vrijedi (npr Cloudice).

 

Jebiga prika, činjenice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

što kažete na trust gxt 340 7.1 249kn?

https://tinyurl.com/yafusjsh

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Super cijena u mal.hr za cloud alpha 538 sa dodatnik 5kn pri preuzimanju u poslovnici

https://www.mall.hr/gaming-slusalice/kingston-gaming-slusalice-s-mikrofonom-hyperx-cloud-alpha-crvene-1112325?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click.

 

Ja sam si ih jučer uzeo.

BF3:fluffy_inside
6 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kupio cloud stinger core ps4 edition oko 41€ me izašle na amazonu sa dostavom jer sam kupio još nešto,2 izbor mi je bio steelseries siberia 150 332kn al su usb a čitajući vaša iskustva odlučio sam se za hyperx

 

https://www.hyperxgaming.com/en/headsets/cloud-stinger-core-gaming-headset

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
fix kaže...

trust i genius slusalice su plasticni drlog, a 7.1 je softverski gimmick koji sjebe zvuk i daje privid prostornosti. Ja sam uvijek od toga da radije igras na slusalicama koje dobijes uz mobitel dok ne skupis pare za nesto sto vrijedi (npr Cloudice).

 

Jebiga prika, činjenice.

 ...hmm ovo je još uvijek gaming zona...nije to nikakav gimmick koji sjebe stereo zvuk kad je svrha pozicijski audio...prioriteti prika,prioriteti 

 

Evo baš imam u partyU dvojac sa Cloud stereom i 7.1 (Razerom)...možda ovaj na cloudu ima "bolju" akustiku u tom stereu,ali je kao gluha kokoš kad je u pitanju neprijatelj iz različitih smjerova naspram kolege sa 7.1...činjenice 

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 22:52 (ZGamer).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice